Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

İnsan sevgisi temalı resim, şiir, yazı örnekleri verebilir misiniz?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 30 Eylül 2009 (13:30) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
17386 kez görüntülenmiş, 25 cevap yazılmış ve son mesaj 17 Kasım 2012 (15:19) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 1.00  |  Oy Veren: 1      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 13 Aralık 2009, 09:28

#11 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bir öyükü yollayın sevgi teması ile ilgili ben umut nolur
Rapor Et
Reklam
Eski 13 Aralık 2009, 19:11

#12 (link)
umutfb
Ziyaretçi
umutfb - avatarı
öğretmenimiz sevgi teması ile ilgili bir öykü istedi .lütfen yardımcı olun buarada ben umut
Rapor Et
Eski 13 Aralık 2009, 19:17

#13 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
slm.ben umut.öğretmenimiz sevgi teması ile ilgili (ÖYKÜ)İSTEDİ .LÜTFEN YARDIMCI OLUN
Rapor Et
Eski 17 Aralık 2009, 19:47

#14 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
şirrr istiom
Rapor Et
Eski 14 Nisan 2010, 19:12

kompozisyon

#15 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
neolur.kompozisyon ödevim var yarın teslim edeceğim fakat kompozisyon yazmayı bilmiyorum.verilen ödeve lütfen yrd. edincümle şu:
_''güne başlarken iyilik yapacağınız birini düşünün.siz onu bulamazsanız o sizi mutlaka bulacaktır.''
sizden haber bekliyorum
Rapor Et
Eski 15 Nisan 2010, 17:05

sevgi..

#16 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Sevgi, bana sevgiyi anlat dediler bakındım etrafıma içinde sevgi barındıran o kadar çok şey var ki hepsini anlatmaya ne benim sözlerim nede kalemimin mürekkebi yetmeyecekti. belki sevgi dünyaydı içinde tüm sevdiklerini barındıran belki toprak anaydı üzerinde yaşayan canlıya can veren. Belki anne idi her canlıya canından can veren belkide kuşlardı coşku ile şarkılar söyleyen belki güneş idi dünya mi aydınlatan bekli yıldızlardı geceye anlam katan. Gerçekten sewgi neydi nasıl bir şeydi.Saydığım ve sayamadığım pek çok şey sevgi idi belki ama acaba hangisi gerçek sevgi idi . Düşündüm bir süre hangisini seçsem diye sonra bir uykuda uyanır gibi uyandım .Gerçeği anlamıştım .Sevginin gerçek anlamı bendim.Benim herşeye bakış açımı anlatıyordu sevgi. Etrafıma bakındım ve ben sevgi ile parlayan küçğk bir mummum etrafı aydınlatan..(leylazzana@hotmail.com)
Rapor Et
Eski 13 Ekim 2010, 20:39

#17 (link)
melekkkkkk
Ziyaretçi
melekkkkkk - avatarı
tüfen bana resim ve haberler göderiniz insan sevgisi ile ilgiliolsun lütfen yarın öğretmene teslim etmem gerekiyor tütfen nolur çabuk olsun
Rapor Et
Eski 31 Ekim 2010, 14:02

#18 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yaa çök güzel fakat şiir yokk ne olur şiirde kaın
Rapor Et
Eski 11 Aralık 2010, 14:26

#19 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya arkadaşlar lüfen yaRdım edın ya performans ödevim var sevgi ile hangi şiir olur içinde oluş fiili olacak yarrdımınızı beklyım
Rapor Et
Eski 7 Mart 2011, 14:08

#20 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
insanlik ve sevgi ile ilgili siir ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum
insanlık ve sevgi ile ilgili şiirler istiyorum
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
İnsan sevgisi temalı resim, şiir, yazı örnekleri verebilir misiniz? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 19
Son Mesaj: 20 Aralık 2013 20:03
Cevap: 10
Son Mesaj: 3 Ekim 2013 22:55
Cevap: 2
Son Mesaj: 26 Aralık 2011 20:29
Gönderen: erdsahi Forum: Soru-Cevap
Cevap: 2
Son Mesaj: 26 Aralık 2011 17:33
Gönderen: JeLib_1o Forum: Soru-Cevap
Cevap: 15
Son Mesaj: 16 Kasım 2011 18:41
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.160 saniyede (71.63% PHP - 28.37% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 23:00
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi