PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > İnsan sevgisi temalı resim, şiir, yazı örnekleri verebilir misiniz?
12 3
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir09:28, 13 Aralık 2009 
bir öyükü yollayın sevgi teması ile ilgili ben umut nolur
Cevap
umutfb19:11, 13 Aralık 2009 
öğretmenimiz sevgi teması ile ilgili bir öykü istedi .lütfen yardımcı olun buarada ben umut
Cevap
Misafir19:17, 13 Aralık 2009 
slm.ben umut.öğretmenimiz sevgi teması ile ilgili (ÖYKÜ)İSTEDİ .LÜTFEN YARDIMCI OLUN
Cevap
Misafir19:47, 17 Aralık 2009 
şirrr istiom
Cevap
Misafir19:12, 14 Nisan 2010 
neolur.kompozisyon ödevim var yarın teslim edeceğim fakat kompozisyon yazmayı bilmiyorum.verilen ödeve lütfen yrd. edincümle şu:
_''güne başlarken iyilik yapacağınız birini düşünün.siz onu bulamazsanız o sizi mutlaka bulacaktır.''
sizden haber bekliyorum
Cevap
Misafir17:05, 15 Nisan 2010 
Sevgi, bana sevgiyi anlat dediler bakındım etrafıma içinde sevgi barındıran o kadar çok şey var ki hepsini anlatmaya ne benim sözlerim nede kalemimin mürekkebi yetmeyecekti. belki sevgi dünyaydı içinde tüm sevdiklerini barındıran belki toprak anaydı üzerinde yaşayan canlıya can veren. Belki anne idi her canlıya canından can veren belkide kuşlardı coşku ile şarkılar söyleyen belki güneş idi dünya mi aydınlatan bekli yıldızlardı geceye anlam katan. Gerçekten sewgi neydi nasıl bir şeydi.Saydığım ve sayamadığım pek çok şey sevgi idi belki ama acaba hangisi gerçek sevgi idi . Düşündüm bir süre hangisini seçsem diye sonra bir uykuda uyanır gibi uyandım .Gerçeği anlamıştım .Sevginin gerçek anlamı bendim.Benim herşeye bakış açımı anlatıyordu sevgi. Etrafıma bakındım ve ben sevgi ile parlayan küçğk bir mummum etrafı aydınlatan..(leylazzana@hotmail.com)
Cevap
melekkkkkk20:39, 13 Ekim 2010 
tüfen bana resim ve haberler göderiniz insan sevgisi ile ilgiliolsun lütfen yarın öğretmene teslim etmem gerekiyor tütfen nolur çabuk olsun
Cevap
Misafir14:02, 31 Ekim 2010 
yaa çök güzel fakat şiir yokk ne olur şiirde kaın
Cevap
Misafir14:26, 11 Aralık 2010 
ya arkadaşlar lüfen yaRdım edın ya performans ödevim var sevgi ile hangi şiir olur içinde oluş fiili olacak yarrdımınızı beklyım
Cevap
Misafir14:08, 7 Mart 2011 
Alıntı:
insanlik ve sevgi ile ilgili siir ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum
insanlık ve sevgi ile ilgili şiirler istiyorum
Cevap
12 3
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
İsim:
Doğrulama