PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Yer Hostesi olmak ve çalışmak için gerekli koşullar nedir?
12
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir10:20, 26 Mart 2010 
Alıntı:
turk hava yollari yer hostesi alimi

iş basvurusunu nasıl yapabilirim
Cevap
Misafir22:44, 14 Nisan 2010 
yer hostesi olmak icin ne yapmalı
Alıntı:
thy yer hostesligi is basvurusu
Cevap
Misafir12:17, 2 Mart 2011 
ben almanyada yasiyorum ama türkiyede yer hostesi olarak calismak istiyorum... ingiliscem cok iyi tabiki almancam da anna dilim gibi daha önce doktor da meslegimi yaptim simdi ise bu meslegi denemek istiyorum.. nereye basvurmamiz gerekiyor bilen varsa lütfen cvp bekliyorum tskler ....
Cevap
Theni's13:13, 2 Mart 2011 
THY (Türk Hava Yolları) Personel Alımı 2011 | İş İlanları, İş Arayanlar, İşçi Arayanl


Türk Hava Yolları (THY) Personel alımları ve iş başvurusu hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşın. THY 2011 yılında yeni pilot, kabin memuru ve hostesler alacaktır. 2011 THY iş başvurusu yaparak yeni bir kariyer dünyasına ilk adımı atın. 2011 Türk hava yolları eleman alımı, iş ilanlarına nasıl ulaşabileceğinizi ve iş başvuru formunu nasıl dolduracağınızı bilmiyorsanız THY’nin hazırladığı insan kaynakları sayfasında yer alan bilgi formlarını kullanabilirsiniz.
Türk Hava yolları yeni pilot alımları yaparak aldığı yeni uçaklarda ki seferleri eksizsiz tamamlamak ve dünya çapında bir hizmet kalitesi için uzman kabin memurları ve hostelere ihtiyaç duymaktadır.
THY insan kaynakları açıklaması:
Bir ilgi olarak başlayan havacılık, Türk Hava Yolları’nda tüm çalışanlarımız için, kısa zamanda bir tutkuya dönüşmektedir. Bünyemizde yer alan otuza yakın faaliyet alanında bu tutku yaşatılmaktadır.
Türk Hava Yolları geleceğini kendisinde çizmeyi düşünenler için, birbirinden farklı pek çok uzmanlık alanı ile zengin bir kurum yapısına ve insan kaynağına sahiptir. Zincirin halkalarını oluşturan faaliyet alanlarımızın tümü, birbiri ile entegre ve koordinasyon içinde çalışmaktadır. Kuruluşa bağlılık ve etkin takım çalışması, çalışanlarımız arasında en baskın ortak değerlerdir. Çalışanlarımızın kişisel hedefleri ve paylaştıkları değerlerin, her zaman Ortaklığımız’ın hedefleri ve kültürü ile uyum içinde olmasına özenİnsan Kaynakları gösterilmektedir.
Cevap
Misafir14:18, 3 Haziran 2011 
merhaba ben almanyada yasiyorum burda meslek yeri bulamadigim icin türkiyede hostes olmak istiyorum almancam cok iyi kendi ana dilim gibi konusuyorum sadece dil bildigim icin beni alirlar mi bi bilginiz var mi yardim ederseniz cok sevinirim
Cevap
Misafir17:22, 20 Ağustos 2011 
Türkiye'nin bir Cezayirli ikamet,
Ben resmi olarak bir iş bulmak istiyorum
Ben bir bilgisayar çalışma
Ve, Türkçe, Arapça, Fransızca, üç dil bilen


emel: djamilat18@hotmail.com
Cevap
12
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama
Mesaj:
Tüm Soru-Cevap Konuları
Benzer Konular
Bir sanayi tesisinin kurulabilmesi için gerekli koşullar nelerdir?
Açıköğretim lisesi okumak için gerekli koşullar nedir?
MİT mensubu olmak için gerekli koşullar nedir?
Büyükbaş hayvancılığıyla ilgili bir kooperatif kurulması için gerekli koşullar nedir?
Tohumun yayılması için gerekli koşullar nelerdir?