Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Yer Hostesi olmak ve çalışmak için gerekli koşullar nedir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda diLemma tarafından 1 Ekim 2009 (18:09) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
32570 kez görüntülenmiş, 15 cevap yazılmış ve son mesaj 20 Ağustos 2011 (17:22) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 5.00  |  Oy Veren: 1      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 26 Mart 2010, 10:20

#11 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
turk hava yollari yer hostesi alimi

iş basvurusunu nasıl yapabilirim
Rapor Et
Reklam
Eski 14 Nisan 2010, 22:44

#12 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yer hostesi olmak icin ne yapmalı
Alıntı:
thy yer hostesligi is basvurusu
Rapor Et
Eski 2 Mart 2011, 12:17

#13 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben almanyada yasiyorum ama türkiyede yer hostesi olarak calismak istiyorum... ingiliscem cok iyi tabiki almancam da anna dilim gibi daha önce doktor da meslegimi yaptim simdi ise bu meslegi denemek istiyorum.. nereye basvurmamiz gerekiyor bilen varsa lütfen cvp bekliyorum tskler ....
Rapor Et
Eski 2 Mart 2011, 13:13

#14 (link)
Theni's
Ziyaretçi
Theni's - avatarı
THY (Türk Hava Yolları) Personel Alımı 2011 | İş İlanları, İş Arayanlar, İşçi Arayanl

Türk Hava Yolları (THY) Personel alımları ve iş başvurusu hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşın. THY 2011 yılında yeni pilot, kabin memuru ve hostesler alacaktır. 2011 THY iş başvurusu yaparak yeni bir kariyer dünyasına ilk adımı atın. 2011 Türk hava yolları eleman alımı, iş ilanlarına nasıl ulaşabileceğinizi ve iş başvuru formunu nasıl dolduracağınızı bilmiyorsanız THY’nin hazırladığı insan kaynakları sayfasında yer alan bilgi formlarını kullanabilirsiniz.
Türk Hava yolları yeni pilot alımları yaparak aldığı yeni uçaklarda ki seferleri eksizsiz tamamlamak ve dünya çapında bir hizmet kalitesi için uzman kabin memurları ve hostelere ihtiyaç duymaktadır.
THY insan kaynakları açıklaması:
Bir ilgi olarak başlayan havacılık, Türk Hava Yolları’nda tüm çalışanlarımız için, kısa zamanda bir tutkuya dönüşmektedir. Bünyemizde yer alan otuza yakın faaliyet alanında bu tutku yaşatılmaktadır.
Türk Hava Yolları geleceğini kendisinde çizmeyi düşünenler için, birbirinden farklı pek çok uzmanlık alanı ile zengin bir kurum yapısına ve insan kaynağına sahiptir. Zincirin halkalarını oluşturan faaliyet alanlarımızın tümü, birbiri ile entegre ve koordinasyon içinde çalışmaktadır. Kuruluşa bağlılık ve etkin takım çalışması, çalışanlarımız arasında en baskın ortak değerlerdir. Çalışanlarımızın kişisel hedefleri ve paylaştıkları değerlerin, her zaman Ortaklığımız’ın hedefleri ve kültürü ile uyum içinde olmasına özenİnsan Kaynakları gösterilmektedir.
Rapor Et
Eski 3 Haziran 2011, 14:18

#15 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
merhaba ben almanyada yasiyorum burda meslek yeri bulamadigim icin türkiyede hostes olmak istiyorum almancam cok iyi kendi ana dilim gibi konusuyorum sadece dil bildigim icin beni alirlar mi bi bilginiz var mi yardim ederseniz cok sevinirim
Rapor Et
Eski 20 Ağustos 2011, 17:22

djamila

#16 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Türkiye'nin bir Cezayirli ikamet,
Ben resmi olarak bir iş bulmak istiyorum
Ben bir bilgisayar çalışma
Ve, Türkçe, Arapça, Fransızca, üç dil bilen

emel: djamilat18@hotmail.com
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Yer Hostesi olmak ve çalışmak için gerekli koşullar nedir? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: matrak9804 Forum: Soru-Cevap
Cevap: 6
Son Mesaj: 17 Mart 2014 17:41
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 5
Son Mesaj: 29 Eylül 2013 16:49
Gönderen: asi hayat Forum: Soru-Cevap
Cevap: 4
Son Mesaj: 21 Ocak 2012 11:22
Cevap: 1
Son Mesaj: 14 Kasım 2011 17:08
Cevap: 0
Son Mesaj: 25 Ekim 2011 15:38
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.183 saniyede (74.83% PHP - 25.17% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 06:36
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi