PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Sözel bölümden 2 yıllık bölümler hangilerdir?
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir17:50, 7 Ekim 2009 
geleceği ve iş imkanı iyi olan sözel bölüm 2 yıllık y.o yazarsanız çok sevinirim ek tercih yapacam 2 gün kaldı...Ama hangisine gitsem karar veremedim.Yerel yönetim,tıbbii dökümantasyon ve sekreterlik aklımdaki ilkler ne diyorsunuz
Benzer Konular:
Cevap
fadedliver19:11, 7 Ekim 2009 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
geleceği ve iş imkanı iyi olan sözel bölüm 2 yıllık y.o yazarsanız çok sevinirim ek tercih yapacam 2 gün kaldı...Ama hangisine gitsem karar veremedim.Yerel yönetim,tıbbii dökümantasyon ve sekreterlik aklımdaki ilkler ne diyorsunuz
Seçim sizin.Meslek olarak hangisini seçmek istiyorsanız o bölümü tercih edin.Bir de iş bulma imkanınıda unutmamak gerekir.
Cevap
Misafir00:33, 27 Ağustos 2010 
ben düz lise öğrencisiyim sözel bölümde okuyorum 2 yıllık hangi bölümler var kocaeli üniversitesinde yardımcı olurmusunuz? cvp atarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler...
Cevap
fadedliver00:56, 27 Ağustos 2010 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
ben düz lise öğrencisiyim sözel bölümde okuyorum 2 yıllık hangi bölümler var kocaeli üniversitesinde yardımcı olurmusunuz? cvp atarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler...
Kocaeli Üniversitesi
inceleyiniz
Cevap
Misafir23:44, 5 Mart 2011 
sözel bölümden 2 yıllık üniversitelr hakkında blgi verir msniz
Cevap
Misafir12:58, 26 Haziran 2011 
geçen haftaki ygs snavm pek iiiyi geçmedi ygs3-227 ve ygs4-216 ygs209 ile 2yıllık bi bölüme üniversteye gidebilirmiym???
Cevap
Misafir23:07, 26 Haziran 2011 
ben ygs 3 ten 301 aldım okul puanı ile birlikte 350 ediyor adalet veye tıbbi dökümünütasyon gelir mi
Cevap
çok accciiil12:41, 6 Ekim 2012 
ben iki yıllık sözel bölümleri pek çok sitede aradım ama bulamıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz? Gerçekten hangi bölüme gideceğim matemeatikle aram iyi değil ondan yani zuhaha
Cevap
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama