Arama

Sözel bölümden 2 yıllık bölümler hangilerdir?

Güncelleme: 6 Ekim 2012 Gösterim: 17.932 Cevap: 7
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ekim 2009       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
geleceği ve iş imkanı iyi olan sözel bölüm 2 yıllık y.o yazarsanız çok sevinirim ek tercih yapacam 2 gün kaldı...Ama hangisine gitsem karar veremedim.Yerel yönetim,tıbbii dökümantasyon ve sekreterlik aklımdaki ilkler ne diyorsunuz
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
7 Ekim 2009       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

geleceği ve iş imkanı iyi olan sözel bölüm 2 yıllık y.o yazarsanız çok sevinirim ek tercih yapacam 2 gün kaldı...Ama hangisine gitsem karar veremedim.Yerel yönetim,tıbbii dökümantasyon ve sekreterlik aklımdaki ilkler ne diyorsunuz

Seçim sizin.Meslek olarak hangisini seçmek istiyorsanız o bölümü tercih edin.Bir de iş bulma imkanınıda unutmamak gerekir.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ağustos 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben düz lise öğrencisiyim sözel bölümde okuyorum 2 yıllık hangi bölümler var kocaeli üniversitesinde yardımcı olurmusunuz? cvp atarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler...
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
27 Ağustos 2010       Mesaj #4
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben düz lise öğrencisiyim sözel bölümde okuyorum 2 yıllık hangi bölümler var kocaeli üniversitesinde yardımcı olurmusunuz? cvp atarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler...

Kocaeli Üniversitesi
inceleyiniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Mart 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sözel bölümden 2 yıllık üniversitelr hakkında blgi verir msniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Haziran 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
geçen haftaki ygs snavm pek iiiyi geçmedi ygs3-227 ve ygs4-216 ygs209 ile 2yıllık bi bölüme üniversteye gidebilirmiym???
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Haziran 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben ygs 3 ten 301 aldım okul puanı ile birlikte 350 ediyor adalet veye tıbbi dökümünütasyon gelir mi
çok accciiil - avatarı
çok accciiil
Ziyaretçi
6 Ekim 2012       Mesaj #8
çok accciiil - avatarı
Ziyaretçi
ben iki yıllık sözel bölümleri pek çok sitede aradım ama bulamıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz? Gerçekten hangi bölüme gideceğim matemeatikle aram iyi değil ondan yani zuhaha