Arama

Yatılı okullarda okumak nasıldır?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 27 Aralık 2009 Gösterim: 4.567 Cevap: 2
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ekim 2009       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya kazanırsam amerikan kolejlerinden birinde okumayı istiyorum sizce istanbul ve izmir de yatıı okumak nasıl olur?fikirleriniz ve maceralarınızı merak ediyorum lütfen cevaplayn
EN İYİ CEVABI Daisy-BT verdi
Yatılı okulda okumak hem çok keyifli, hem de zordur. Ailenizden ilk kez ayrılıyorsanız onun hüznü başlangıçta olmasa da bir süre sonra sizi etkileyecektir. İlk yıl sık görüşmeye çalışırsanız sonrasında bu sizi fazla etkilemeyecektir çünkü yatılı okumanın arkadaşlık yönünü yaşayacaksınız, çok yakın arkadaşlarınız olacak, onlarla çok şey paylaşacaksınız, birbirinize destek vererek yaşamayı, sorunları aşmayı öğreneceksiniz. Az kişiden oluşan bir aileden geliyorsanız, birdenbire kocaman bir aileniz olacak.
Bu tür okulları kazanmak için epeyce çalışmalısınız, başarılar diliyorum.
Sponsorlu Bağlantılar

Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
9 Ekim 2009       Mesaj #2
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Yatılı okulda okumak hem çok keyifli, hem de zordur. Ailenizden ilk kez ayrılıyorsanız onun hüznü başlangıçta olmasa da bir süre sonra sizi etkileyecektir. İlk yıl sık görüşmeye çalışırsanız sonrasında bu sizi fazla etkilemeyecektir çünkü yatılı okumanın arkadaşlık yönünü yaşayacaksınız, çok yakın arkadaşlarınız olacak, onlarla çok şey paylaşacaksınız, birbirinize destek vererek yaşamayı, sorunları aşmayı öğreneceksiniz. Az kişiden oluşan bir aileden geliyorsanız, birdenbire kocaman bir aileniz olacak.
Bu tür okulları kazanmak için epeyce çalışmalısınız, başarılar diliyorum.
Sponsorlu Bağlantılar

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Aralık 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben de yatılı okulda okumak istiyorum ne olur benide yatılı okuyayım