Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Windows Vista etkinleştirme kodu sorununu nasıl çözebilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 10 Ekim 2009 (15:24) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
9472 kez görüntülenmiş, 7 cevap yazılmış ve son mesaj 28 Nisan 2011 (21:13) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 10 Ekim 2009, 15:24

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
vestelin vermiş olduqu windows vistayı yaklaşık 2 senedir kullanıyorum bu zamana kadar her hangi bir sorunla karşılamadım ama yaklaşık 3 5 aydır ürün etkinleştirme olarak bir buton karşıma çıkmakta ve bana 30 qun sure tanımaktadır. 1 2 defa 30 qunu dolurduktan sonra urun uzerındekı kodu yazdım ancak kabul etmedı kopya diye. bende tekrardan yukledım ama elımde orjınal urun olduqu halde kabul etmemsının sebebını anlayamadım su anda bılgısayarım masaustunu acmıo 30 gunluk sureyı doldurmus durumda sadece ınternete gırebılıyorum ve urun anahtarı yazmamı ıstıyor yazmassam da format atmam gerekıcek sanıyorum masa ustunde kaybetmek ıstemıdıqım onemlı verılerım var bu urun anahtarını nasıl gırebılırım ve ya nerden bulabılırım. (86 $ verıpte anahtar almaya hıc nıyetım yok ) nasıl bır yol ızlemem gerekıyor. yardımcı olursuanız cok sevınırım sımdıden tesekkurler.
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

vista şifresi kopya diyor ne yapmam gerek yeni ürün anahtarı nerden bulcam
Rapor Et
Reklam
Eski 18 Kasım 2009, 22:54

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
vista şifresi kopya diyor ne yapmam gerek yeni ürün anahtarı nerden bulcam
Rapor Et
Eski 24 Şubat 2010, 22:23

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
BİLGİSAYARIM ÜRÜN KODUNU İSTİYAR AMA BULAMIYORUM YARDIM EDERMİSİNİZ
Rapor Et
Eski 11 Temmuz 2010, 10:34

#4 (link)
delikıss
Ziyaretçi
delikıss - avatarı
ya aynı sorunu bende yaşıyorum masaüstünde önemli belgelerim var..lütfen acil çözüm...
Rapor Et
Eski 5 Eylül 2010, 20:06

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
xp kullanıyorum etkinleştirme istiyo krek lazım
Rapor Et
Eski 27 Ocak 2011, 20:17

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bilgisayarınızın kasasının yanında orjınalllık setıfıkası var arkadaşlar bı kağıt yapıstırmıslar onun üstündeki şifereyi girin ben evren doğaner
Rapor Et
Eski 15 Mart 2011, 20:30

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ewt yha Casper
Rapor Et
Eski 28 Nisan 2011, 21:13

#8 (link)
tansu dinç
Ziyaretçi
tansu dinç - avatarı
arkadaşlar öncelikle ev telinden 08002113939 u arıtosunuz tamamen ücretsizdir sonra onlar size yardımcı olup bir şifre verecekler o şifreyi pc nizn denetim masası+sistemve bakım+ürünü etkinleştire tıkladıktan sonra ordaki kutucuklara yazıosunuz ve mutlu son
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.148 saniyede (69.43% PHP - 30.57% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 18:51
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi