Arama

Karikatür nasıl çizilir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 25 Mart 2010 Gösterim: 6.245 Cevap: 2
broken* - avatarı
broken*
Ziyaretçi
11 Ekim 2009       Mesaj #1
broken* - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar resim dersinde öğretmen karikatür çizceksiniz dedi.Nasıl bişey çizecem bilemiyorum.Zaten resmim kötü bana kolay bi karikatür söyler misiniz?Yardımcı olun Veya!!

TeşeKKürler---
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
Alıntı
broken* adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar resim dersinde öğretmen karikatür çizceksiniz dedi.Nasıl bişey çizecem bilemiyorum.Zaten resmim kötü bana kolay bi karikatür söyler misiniz?Yardımcı olun Veya!!

Sponsorlu Bağlantılar
TeşeKKürler---

Mesala sigara nın yanına bir mezar çizebilirsiniz uygun komik cümleleri siz koyabilirsiniz.Ve bunun gibi bir çok şeyi zihninizde canlandırarak siz çizebilirsiniz.Kolay Gelsin.

ve ayrıyeten bu vereceğim linktende yararlanabilirsiniz.Fikir esasına dayanarak;)
>>Karikatür Resimler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ekim 2009       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
broken* adlı kullanıcıdan alıntı

Sponsorlu Bağlantılar
TeşeKKürler---

Mesala sigara nın yanına bir mezar çizebilirsiniz uygun komik cümleleri siz koyabilirsiniz.Ve bunun gibi bir çok şeyi zihninizde canlandırarak siz çizebilirsiniz.Kolay Gelsin.

ve ayrıyeten bu vereceğim linktende yararlanabilirsiniz.Fikir esasına dayanarakMsn Wink
>>Karikatür Resimler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Mart 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya karikatür nasıl çizilir hakkında bilgi isterim öğretmenim istiyor bu ne ya