Arama

İlaç alerjisi testleri nerede ve nasıl yaptırılır?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 29 Eylül 2013 Gösterim: 29.130 Cevap: 5
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ekim 2009       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm ilaca karşı alerjim varmış ama bu testi nasıl ve nerde yapabilirim istanbul da bir hastane önerirseniz sevinirim
EN İYİ CEVABI The Unique verdi
Özellikle 1 hastane önermeye gerek yok özel hastaneler hatta sağlık ocaklarında bile bu testler yapılabilir tıbbi müdahale yapılacaksa zaten bu testler yapılır.
Sponsorlu Bağlantılar
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2009       Mesaj #2
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Özellikle 1 hastane önermeye gerek yok özel hastaneler hatta sağlık ocaklarında bile bu testler yapılabilir tıbbi müdahale yapılacaksa zaten bu testler yapılır.
Sponsorlu Bağlantılar
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (:
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Şubat 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benimde ilaç alerjim var bu çok ciddi sonuçlar doğurabilir. ilaç alerjisi testi sadece çapa da yapılıyor. diğer hastaneler de ilaç alerji testi yapılmaz
Misafir sınem - avatarı
Misafir sınem
Ziyaretçi
25 Mart 2011       Mesaj #4
Misafir sınem - avatarı
Ziyaretçi
ben artvınden capaya gıdecem ilac alerjı testı ıcın kac gun testlerın surduğunu bılen varmı lutfen cevaplayın cunku kucuk cocuğum var
tvl - avatarı
tvl
Ziyaretçi
26 Mart 2011       Mesaj #5
tvl - avatarı
Ziyaretçi
ben daha dün çapa dan randevu aldım.benim mevsimsel olarak alerjim var ve bana ekim ayına gün verdiler. ama sanırım ilaç alerjisi için daha çabuk bi kaç gün sonra gel diyebilirler.test yarım saat falan sürüyor sanırım.kolunuza iğneler yapıyolar ve bekleyip nasıl tepki vereceğini gözlemliyolar.randevuyu da gidip ordan aldım.ama uzakta olanlar için mutlaka bi yolu vardır diye düşnüyüroum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Eylül 2013       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir sınem adlı kullanıcıdan alıntı

ben artvınden capaya gıdecem ilac alerjı testı ıcın kac gun testlerın surduğunu bılen varmı lutfen cevaplayın cunku kucuk cocuğum var

cok surmuyo bı kac saate bellı oluyo fakat ucretı cok alıyorlar