Cevap Yaz Önceki Konu Sonraki Konu

İnsan hak ve temel özgürlükleri ve BM Antlaşması ilkelerine göre çocuk hakları nedir?

Misafir
Cevaplanmış   |    14 Ekim 2009 22:19   |   Mesaj #1   |   
Ziyaretçi
insan haklarına ve temel özgürlüklere, birleşmiş milletler antlaşmasında benimsenen ilkelere saygın gelişti-rilmesi bu maddenin geniş anlamını istiyorum
En iyi cevap asla_asla_deme tarafından gönderildi

Çocuk hakları, kanunen veya ahlakî olarak dünya üzerindeki tüm çocukların doğuştan sahip olduğu, eğitim, sağlık, barınma; fiziksel, psikolojik veya cinsel sömürüye karşı korunma gibi haklarının hepsini birden tanımlamakta kullanılan evrensel kavramdır... Devamı İçin Tıklayınız

15 Ekim 2009 11:18   |   Mesaj #2   |   
asla_asla_deme - avatarı
VIP Never Say Never Agaın
UnderWorld

37832
5.219 mesaj
Çocuk hakları, kanunen veya ahlakî olarak dünya üzerindeki tüm çocukların doğuştan sahip olduğu, eğitim, sağlık, barınma; fiziksel, psikolojik veya cinsel sömürüye karşı korunma gibi haklarının hepsini birden tanımlamakta kullanılan evrensel kavramdır... Devamı İçin Tıklayınız

misafir emeL
27 Nisan 2010 16:36   |   Mesaj #3   |   
Ziyaretçi
temeL insan hakları ile ilgilİ performas ödevim var nerden bulabilirim? Aradım ama başka şeyler cıkıyor
ltfn bnna yardım edn
Cevap Yaz
Hızlı Cevap
İsim:

İnsan hak ve temel özgürlükleri ve BM Antlaşması ilkelerine göre çocuk hakları nedir? Konusuna Benzer Konular

Kişi temel hak ve hürriyetleri nedir?
Gönderen: nazlı prenses Forum: Soru-Cevap
Cevap: 24
Son Mesaj: 1 Ekim 2014 09:42
İnsan hakları bildirgesi nedir?
Gönderen: BuRaK EmRe. Forum: Cevaplanmış
Cevap: 2
Son Mesaj: 21 Ocak 2014 11:29
Cevap: 8
Son Mesaj: 26 Eylül 2012 19:18
Kadın Hakları ve Kadının İnsan Hakları
Gönderen: kompetankedi Forum: Hukuk