PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > İnsan hak ve temel özgürlükleri ve BM Antlaşması ilkelerine göre çocuk hakları nedir?
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir22:19, 14 Ekim 2009 
insan haklarına ve temel özgürlüklere, birleşmiş milletler antlaşmasında benimsenen ilkelere saygın gelişti-rilmesi bu maddenin geniş anlamını istiyorum
En iyi cevap asla_asla_deme tarafından gönderildi

Çocuk hakları, kanunen veya ahlakî olarak dünya üzerindeki tüm çocukların doğuştan sahip olduğu, eğitim, sağlık, barınma; fiziksel, psikolojik veya cinsel sömürüye karşı korunma gibi haklarının hepsini birden tanımlamakta kullanılan evrensel kavramdır... Devamı İçin Tıklayınız

Benzer Konular:
Cevap
asla_asla_deme11:18, 15 Ekim 2009 
Çocuk hakları, kanunen veya ahlakî olarak dünya üzerindeki tüm çocukların doğuştan sahip olduğu, eğitim, sağlık, barınma; fiziksel, psikolojik veya cinsel sömürüye karşı korunma gibi haklarının hepsini birden tanımlamakta kullanılan evrensel kavramdır... Devamı İçin Tıklayınız

Cevap
misafir emeL16:36, 27 Nisan 2010 
temeL insan hakları ile ilgilİ performas ödevim var nerden bulabilirim? Aradım ama başka şeyler cıkıyor
ltfn bnna yardım edn
Cevap
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama