Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Microsoft Office 2003 ürün anahtarı nedir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir.. tarafından 14 Ekim 2009 (23:31) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
5786 kez görüntülenmiş, 4 cevap yazılmış ve son mesaj 27 Mayıs 2011 (13:02) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 14 Ekim 2009, 23:31

#1 (link)
Misafir..
Ziyaretçi
Misafir.. - avatarı
Microsoft office 2003 produck keyi nedir?
En iyi cevap ThinkerBeLL tarafından gönderildi

Alıntı:
Misafir.. adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Bakınız >
ÜYELERİN BİLMESİ GEREKENLER

2-)
Forum’a gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Admin ya da yetkililer başkalarının mesajlarından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılır. Yasadışı herhangi bir içeriği forumda yayımlamak kesinlikle yasaktır. Yasadışı yazılım (warez, crack, serial vb.) ve müzik (mp3, video klip vb.) paylaşımı yapan üyelerin hesapları pasif hale getirilir. Açıklama yapmadan mesajları silme, düzenleme, taşıma ya da forumda muhafaza etme hakkı bize aittir. (Site Hakkında - Gizlilik Poliçesi - İçerik Kullanım Şartları)
Rapor Et
Reklam
Eski 14 Ekim 2009, 23:44

#2 (link)
Admin
ThinkerBeLL - avatarı
Alıntı:
Misafir.. adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Bakınız >
ÜYELERİN BİLMESİ GEREKENLER

2-)
Forum’a gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Admin ya da yetkililer başkalarının mesajlarından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılır. Yasadışı herhangi bir içeriği forumda yayımlamak kesinlikle yasaktır. Yasadışı yazılım (warez, crack, serial vb.) ve müzik (mp3, video klip vb.) paylaşımı yapan üyelerin hesapları pasif hale getirilir. Açıklama yapmadan mesajları silme, düzenleme, taşıma ya da forumda muhafaza etme hakkı bize aittir. (Site Hakkında - Gizlilik Poliçesi - İçerik Kullanım Şartları)
Rapor Et
Eski 15 Ekim 2009, 13:41

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
anlamadım yha ne anlatmak istedin acaba! bi de ürün anahtarı nedir produck keyi ?? yükleyemiyorum da
Rapor Et
Eski 27 Mayıs 2011, 12:09

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yaa yardım edin böyle bişey yok yüklenmiyo ağa
Rapor Et
Eski 27 Mayıs 2011, 13:02

#5 (link)
Admin
ThinkerBeLL - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

anlamadım yha ne anlatmak istedin acaba! bi de ürün anahtarı nedir produck keyi ?? yükleyemiyorum da
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

yaa yardım edin böyle bişey yok yüklenmiyo ağa
Bu konu altında Office yükleme bağlantısı mevcut değil. Başka yerlerden indirmiş olabileceğiniz Office programları için de, yukarıdaki mesajda belirtilen kural gereği, ürün anahtarı paylaşımı yapmıyoruz.
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.163 saniyede (66.80% PHP - 33.20% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 12:43
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi