PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Microsoft Office 2003 ürün anahtarı nedir?
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir..23:31, 14 Ekim 2009 
Microsoft office 2003 produck keyi nedir?
En iyi cevap ThinkerBeLL tarafından gönderildi

Misafir.. adlı kullanıcıdan alıntı:

Bakınız >
ÜYELERİN BİLMESİ GEREKENLER

2-)
Forum’a gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Admin ya da yetkililer başkalarının mesajlarından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılır. Yasadışı herhangi bir içeriği forumda yayımlamak kesinlikle yasaktır. Yasadışı yazılım (warez, crack, serial vb.) ve müzik (mp3, video klip vb.) paylaşımı yapan üyelerin hesapları pasif hale getirilir. Açıklama yapmadan mesajları silme, düzenleme, taşıma ya da forumda muhafaza etme hakkı bize aittir. (Site Hakkında - Gizlilik Poliçesi - İçerik Kullanım Şartları)
Benzer Konular:
Cevap
ThinkerBeLL23:44, 14 Ekim 2009 
Misafir.. adlı kullanıcıdan alıntı:

Bakınız >
ÜYELERİN BİLMESİ GEREKENLER

2-)
Forum’a gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Admin ya da yetkililer başkalarının mesajlarından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılır. Yasadışı herhangi bir içeriği forumda yayımlamak kesinlikle yasaktır. Yasadışı yazılım (warez, crack, serial vb.) ve müzik (mp3, video klip vb.) paylaşımı yapan üyelerin hesapları pasif hale getirilir. Açıklama yapmadan mesajları silme, düzenleme, taşıma ya da forumda muhafaza etme hakkı bize aittir. (Site Hakkında - Gizlilik Poliçesi - İçerik Kullanım Şartları)
Cevap
Misafir13:41, 15 Ekim 2009 
anlamadım yha ne anlatmak istedin acaba! bi de ürün anahtarı nedir produck keyi ?? yükleyemiyorum da
Cevap
Misafir12:09, 27 Mayıs 2011 
yaa yardım edin böyle bişey yok yüklenmiyo ağa
Cevap
ThinkerBeLL13:02, 27 Mayıs 2011 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
anlamadım yha ne anlatmak istedin acaba! bi de ürün anahtarı nedir produck keyi ?? yükleyemiyorum da
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
yaa yardım edin böyle bişey yok yüklenmiyo ağa
Bu konu altında Office yükleme bağlantısı mevcut değil. Başka yerlerden indirmiş olabileceğiniz Office programları için de, yukarıdaki mesajda belirtilen kural gereği, ürün anahtarı paylaşımı yapmıyoruz.
Cevap
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama