Arama

Ehliyetsiz kullanılabilecek araçlar nelerdir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 14 Temmuz 2010 Gösterim: 5.041 Cevap: 2
cartedor - avatarı
cartedor
Ziyaretçi
15 Ekim 2009       Mesaj #1
cartedor - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkdaşlar ben 16 yaşındayım ve motostiklet istiyorum ama ehliyet için yaşım küçük ve bende küçüklerde bile var ama ben polise yakalanmakdan korkuyorum.ehliyet alana kadar kullana bilmem için bi belge bi koaly yol varmı yada ehliyetsiz kullanılar bilicek bi araç varmı scooter vb
EN İYİ CEVABI The Unique verdi
Alıntı
cartedor adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba arkdaşlar ben 16 yaşındayım ve motostiklet istiyorum ama ehliyet için yaşım küçük ve bende küçüklerde bile var ama ben polise yakalanmakdan korkuyorum.ehliyet alana kadar kullana bilmem için bi belge bi koaly yol varmı yada ehliyetsiz kullanılar bilicek bi araç varmı scooter vb

Ne yazık ki yaşınızı doldurup ehliyet almanız gerekli 50 cc ye kadar ehliyet şart.
Sponsorlu Bağlantılar
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2009       Mesaj #2
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
cartedor adlı kullanıcıdan alıntı

Ne yazık ki yaşınızı doldurup ehliyet almanız gerekli 50 cc ye kadar ehliyet şart.
Sponsorlu Bağlantılar
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (:
pink_dark - avatarı
pink_dark
Ziyaretçi
14 Temmuz 2010       Mesaj #3
pink_dark - avatarı
Ziyaretçi
Akülü motor,bisiklet,kaykay,schooter...