Arama

İşten çıkma durumunda çocuklar SSK'dan faydalanabilirler mi?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 16 Ekim 2009 Gösterim: 3.246 Cevap: 2
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ekim 2009       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bir kızım var 14 yaşında.İşten çıkalı 5 ay oldu.Sigortamdan faydalanıyordu ama şu an ssk nın bitmesine 1 ay var faydalanamamış.(kızım annesinde kalıyor-ayrıyız)çocukların 18 yaşına kadar devlet sigortasından da faydalanamamış ,benim sigortalı olduğumdan.Yardımcı olurmusunuz.
EN İYİ CEVABI The Unique verdi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Bir kızım var 14 yaşında.İşten çıkalı 5 ay oldu.Sigortamdan faydalanıyordu ama şu an ssk nın bitmesine 1 ay var faydalanamamış.(kızım annesinde kalıyor-ayrıyız)çocukların 18 yaşına kadar devlet sigortasından da faydalanamamış ,benim sigortalı olduğumdan.Yardımcı olurmusunuz.

Bağlı bulunduğunuz SGK Merkezine başvurun talep ve taahhüt belgesi yaptıranız gerekli anladığım kadarıyla 18 yaş altına kayıt için.

Sponsorlu Bağlantılar
1 ay ( 30 gün ) SSK priminizin yatması halinde 3 ay SSK dan faydalanırsınız 120 günde ise 6 ay.
seramiksır - avatarı
seramiksır
VIP VIP Üye
16 Ekim 2009       Mesaj #2
seramiksır - avatarı
VIP VIP Üye
prosedür hatasından kaynaklanmıştır.yoksa çocuğunuz kimliği ile gittiğinde faydalana bilir sağlık tan.eyer sizin ki dolduysa bile okuldan sevkle giderse dr.a yine faydalana bilir.
Sponsorlu Bağlantılar
SIKINTILARINIZ YILDIZLAR KADAR UZAK, HAYALLERİNİZ GÜN GİBİ PARLAK OLSUN DOSTLAR...
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2009       Mesaj #3
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Bağlı bulunduğunuz SGK Merkezine başvurun talep ve taahhüt belgesi yaptıranız gerekli anladığım kadarıyla 18 yaş altına kayıt için.

1 ay ( 30 gün ) SSK priminizin yatması halinde 3 ay SSK dan faydalanırsınız 120 günde ise 6 ay.
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (: