Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Açık öğretim imam hatip liselerinde eğitim nasıldır?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir sahra tarafından 17 Ekim 2009 (18:47) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
31239 kez görüntülenmiş, 33 cevap yazılmış ve son mesaj 27 Eylül 2012 (09:45) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 17 Ekim 2009, 18:47

#1 (link)
Misafir sahra
Ziyaretçi
Misafir sahra - avatarı
lise diplomamla açık lise imam hatibe kayıt yaptırdım hangi derslerden sorumluyum kaç kredi almam gerekiyor manisanın kontenjanı doluymuş ne yapmalıyım
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

2010da imamhatip lisesine kayıtlar hangi ayda kütahyalıyım gerekli olan belgeler neler?
Rapor Et
Reklam
Eski 17 Ekim 2009, 22:33

#2 (link)
Alvarez Ocean
Ziyaretçi
Alvarez Ocean - avatarı
Lise Diplomanızla Kayıt Yaptırdıysanız Kasım Ayı Başında İnternet Üzerinden Ders Seçmeleri Olacak. M.E.B. Açık Öğretim Lisesi ve Mesleki Açık Öğretim Lisesi Bu Adresten Size Verilen Öğrenci Numarası ve Şifre İle Giriş yaparak İşlemlerinizi İnternet Üzerinden Yönlendimr Şasnına Sahipsiniz. Ayrıntılı Bilgi İçin Bulunduğunuz İlin Halk Eğitim Müdürlüklerinden Bilgi Alabilirsiniz.

MANİSA HALK EĞİTİMİ MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ
Merkez Efendi Mah. 3910 Sk. No: 4
MANİSA/MERKEZ
TELEFON

(0 236) 231 11 64 (pbx)
(0 236) 237 52 19
FAX

(0236) 238 52 35
E-POSTA

Rapor Et
Eski 29 Aralık 2009, 18:30

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
istanbul fatih açık imamhatip lisesi 2010 kayıtları ne zaman başlayacaktır?
Rapor Et
Eski 4 Şubat 2010, 13:10

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
2010da imamhatip lisesine kayıtlar hangi ayda kütahyalıyım gerekli olan belgeler neler?
Rapor Et
Eski 11 Mayıs 2010, 22:34

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
açıköğretim kayıt tarihini öğrenmek istiyorum
Rapor Et
Eski 11 Temmuz 2010, 19:49

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
imam hatip okuyorm 3. sınıfa geçtm kalan 2 senemi açıktan vermek istiyorm bu konuda bilgi lütfen...
Rapor Et
Eski 20 Eylül 2010, 20:37

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
AÇIK ÇGRETİMDEN ŞMAMHATİP OKUYORUM NEKADAR ARAŞTISAMDA MEZUNİYET İÇİN GEREKLİ KREDİYİ BİR TÜRLÜ NET OLARAK BULAMADIM LÜTFEN BU KONUDA BİLGİLENDİRİRMİSİNİZ
Rapor Et
Eski 25 Eylül 2010, 14:36

imam hatip

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
lise mezunuyum açıköğretim imam hatip lisesine kayıt yaptırdım hangi dersleri vermem gerek kaç yılda
Rapor Et
Eski 10 Ekim 2010, 12:22

açık öğterimimamhatip

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
lise mezunuyum açık öğretimden imamhatip fark derslerini vermek istiyorum ne yapmam gerekiyor ve ne zaman
Rapor Et
Eski 15 Ekim 2010, 14:18

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben açık öğretim lisesi mezunuyum ama imam hatip diplomasını almak istiyorum ne yapmam lazım
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.173 saniyede (72.32% PHP - 27.68% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 07:21
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi