PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Mp3/Mp4 player'ın dosya yükleme sorunu nasıl çözülebilir?
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
DELLi00:46, 24 Ekim 2009 
merhaba arkadaşlar. ben bir 32 GBlık mp3/mp4 player almıştım bir hafta kadar önce. içine biraz dosya atıyorum ama bir süre dosya attığım zaman içine en son attığım dosyadaki şarkıları atıyor ve şöyle bir dosya çıkıyor USBCHAëà. diye ve silemiyorm ve başkada dosya yükleyemiyorum. resminide koyayım

Imageshack - adszph

mesela şu anda içinde 3,45 GB dosya var ama başka bir dosya attım mı bu şekilde oluyor. disk denetleme yapıyorum sonra içinde bu USBC olan dosyalar 32 kb lık bir dosyaya dönüşüyor ve silebiliyorum ama sonra bir dosya attığımda yine aynı problem çıkıyor ve her seferinde biçimlendirme yapıyorum ama yine biraz dosya attıktan sonra aynı sorun çıkıyor. bilgisayara bile format attım acaba virüs falan mı bulaştı diye ama yine aynı sorun yine aynı sorun deli olacam ya. yardımcı olabilir misiniz acaba??
En iyi cevap NeutralizeR tarafından gönderildi

Önce FAT32, değişen bir şey olmazsa NTFS dosya sisteminde biçimlendirmeyi deneyin.

Sorun tekrar ediyorsa büyük ihtimalle kullandığınız cihazın dosya sistemi donanımsal olarak bozulmuştur.
Cevap
Misafir16:08, 25 Ekim 2009 
samsung mp3 çalarıma neden müzik yüklerken hata oluşuyor
Cevap
Misafir18:24, 15 Kasım 2009 
mp3 çalarıma şarkı yüklenmiyor neden? k: dosyası bulunamadı diyor ne yapmalıyım
Cevap
Misafir14:28, 22 Aralık 2009 
yha bnm mp4 playerim var bilgisayara format attım artk ne şarkı yüükleyebiliyorum nede baska bisi bunun bildiğiniz bi sitesi fln varmı ya
Cevap
Misafir19:53, 24 Ocak 2010 
yha arkadaşlar benim mp4 calar var müzik atamıyorum ve müzik açtığımda format error yazıyor ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim
Cevap
Misafir14:12, 6 Şubat 2010 
ya ben minton mp4 aldım nasıl şarkı atcam format falan mı gerekiyo bişey bilmiyorum bu konuda
Cevap
Misafir22:37, 6 Şubat 2010 
yha arkiler bnde de sont mp3 player var ama müzik attığımda pc yi kitliyor yardımcı olabilirmisiniz??
Cevap
Misafir09:40, 10 Şubat 2010 
ya bnm mp4 üm var ama şarkı yükleyemiyorum bluetooth tan yollıcam yollamıo
Cevap
Misafir18:04, 16 Şubat 2010 
mp3e nasıl şarkı yüklenir bunu öğrenmek istiyorum teşekkürler bu siteye bayıldım hemen herşeyi öğrenebiliyoruz bu siteyi açana teşekkür ederim
Cevap
Misafir08:40, 20 Şubat 2010 
bende yükleyemedim bana yardımcı olun bazıları resim bile eklemiş bense hiç bir şey yükleyemedim yardım edinnnnnnnn ne olur...
Cevap
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Tüm Soru-Cevap Konuları