Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

Mp3/Mp4 player'ın dosya yükleme sorunu nasıl çözülebilir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda DELLi tarafından 24 Ekim 2009 (00:46) tarihinde açılmıştır.
25266 kez görüntülenmiş, 64 cevap yazılmış ve son mesaj 1 Haziran 2014 (13:59) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 24 Ekim 2009, 00:46

#1 (link)
DELLi
Ziyaretçi
DELLi - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar Sponsorlu Bağlantılar
merhaba arkadaşlar. ben bir 32 GBlık mp3/mp4 player almıştım bir hafta kadar önce. içine biraz dosya atıyorum ama bir süre dosya attığım zaman içine en son attığım dosyadaki şarkıları atıyor ve şöyle bir dosya çıkıyor USBCHAëà. diye ve silemiyorm ve başkada dosya yükleyemiyorum. resminide koyayım

Imageshack - adszph

mesela şu anda içinde 3,45 GB dosya var ama başka bir dosya attım mı bu şekilde oluyor. disk denetleme yapıyorum sonra içinde bu USBC olan dosyalar 32 kb lık bir dosyaya dönüşüyor ve silebiliyorum ama sonra bir dosya attığımda yine aynı problem çıkıyor ve her seferinde biçimlendirme yapıyorum ama yine biraz dosya attıktan sonra aynı sorun çıkıyor. bilgisayara bile format attım acaba virüs falan mı bulaştı diye ama yine aynı sorun yine aynı sorun deli olacam ya. yardımcı olabilir misiniz acaba??
En iyi cevap NeutralizeR tarafından gönderildi

Önce FAT32, değişen bir şey olmazsa NTFS dosya sisteminde biçimlendirmeyi deneyin.

Sorun tekrar ediyorsa büyük ihtimalle kullandığınız cihazın dosya sistemi donanımsal olarak bozulmuştur.
Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler:
  • cw x mp3 nasil muzik yuklenir
  • minton mp3 nasil sarki yuklenir
  • piranha mp4 e nasil muzik yuklenir
  • piranha mp4 nasil muzik atilir
  • piranha mp4 nasil muzik yuklenir
Benzer Konular:
Rapor Et
Eski 25 Ekim 2009, 16:08

Mp3/Mp4 player'ın müzik yükleme sorunu nasıl çözülebilir?

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
samsung mp3 çalarıma neden müzik yüklerken hata oluşuyor
Rapor Et
Eski 15 Kasım 2009, 18:24

mp3 çalar

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
mp3 çalarıma şarkı yüklenmiyor neden? k: dosyası bulunamadı diyor ne yapmalıyım
Rapor Et
Eski 22 Aralık 2009, 14:28

mp4 player

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yha bnm mp4 playerim var bilgisayara format attım artk ne şarkı yüükleyebiliyorum nede baska bisi bunun bildiğiniz bi sitesi fln varmı ya
Rapor Et
Eski 24 Ocak 2010, 19:53

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yha arkadaşlar benim mp4 calar var müzik atamıyorum ve müzik açtığımda format error yazıyor ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim
Rapor Et
Eski 6 Şubat 2010, 14:12

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya ben minton mp4 aldım nasıl şarkı atcam format falan mı gerekiyo bişey bilmiyorum bu konuda
Rapor Et
Eski 6 Şubat 2010, 22:37

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yha arkiler bnde de sont mp3 player var ama müzik attığımda pc yi kitliyor yardımcı olabilirmisiniz??
Rapor Et
Eski 10 Şubat 2010, 09:40

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya bnm mp4 üm var ama şarkı yükleyemiyorum bluetooth tan yollıcam yollamıo
Rapor Et
Eski 16 Şubat 2010, 18:04

mp3e nasıl şarkı yüklenir

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
mp3e nasıl şarkı yüklenir bunu öğrenmek istiyorum teşekkürler bu siteye bayıldım hemen herşeyi öğrenebiliyoruz bu siteyi açana teşekkür ederim
Rapor Et
Eski 20 Şubat 2010, 08:40

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bende yükleyemedim bana yardımcı olun bazıları resim bile eklemiş bense hiç bir şey yükleyemedim yardım edinnnnnnnn ne olur...
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.190 saniyede (66.30% PHP - 33.70% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 23:10
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi