Arama

Facebook'ta arkadaşlarımı göremiyorum ve profilimde sorunlar var nasıl çözebilirim? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Aralık 2015 Gösterim: 90.013 Cevap: 97
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ocak 2010       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
facebook sayfam açılıyo ama hiç bi işlem yapılmıyor
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ocak 2010       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlarıma yorum yazamıyorum msj yayınlayamıyorum

Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlık iyi vakit geçirmek
Son düzenleyen Misafir; 21 Ocak 2010 05:21 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ocak 2010       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
alternatif-1 Arkadaşlar Google Chrome yi pc nize kurun sorun çözülecektir.
alternatif-2 int.exp veya mozaille fr. kaldırıp tekrar kurun
olacaktr yardm edebldysm ne mutlu bana bir hayır duanızı eksik etmeyn.Bir Allah razı olsn sözü içn yapıyrm.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ocak 2010       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşlar facebookumu açıyorum ama bi türlü sohbet edemiyorum mesaj gelen kutusu açılmıyo ve arkadaşlar çevrimiçi olduğu halde çevrimdışı görnüyorlar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Şubat 2010       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya benim facemde de ne msjlara bakabliyim ne yorum ytapabiliyom ne birşey beğenebiliom anlamadım yani bilen biri vARSA yardım ltfen....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Mart 2010       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar bende uzun bir süreden beri aynı sorunları yaşıyorum... ne kadar eklenti varsa hepsi ekli, google chrome kurdum olmadı, bütün programları yeniledim hatta format bile attım, yazılan bütün çözümleri denedim ama olmuyor olmuyor....lite.facebook.com dan giriyorum orada da chat bölümü çalışmıyor...yeni üyelik de denedim o da aynı başka bilgisayarlarda çalışıyor...evde ki hiç bir bilgisayarda çalışmıyor...internet hızımı da kontrol ettim onda da problem yok....beş bilinmeyenli denklem oldu bu sorun..aynı durumda olupta çözen varsa yardım bekliyorum...şimdiden teşekkürler....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Mart 2010       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben hem kendi profil resmimi hem arkadaşların resimlerşni göremiyorum.sebebini bilen varsa lütfen yardımcı olsun
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Mart 2010       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

facebook kisi ekleme engeli

iyi gunler facebook dakı kısılerı artık lısteme ekleyemıom artık

Engel! Diğer kullanıcılar tarafından rahatsız edici veya kötü amaçlı bulunabilecek davranışlarda bulunuyorsun.
Arkadaş eklemen, bu özelliği sürekli kötüye kullandığın için engellendi. Bu engelleme, birkaç saatten birkaç güne kadar sürebilir. Bu özelliği yeniden kullanmana izin verildiğinde lütfen dikkatli ol. Daha fazla kötüye kullanman, hesabının kalıcı olarak kapatılmasıyla sonuçlanabilir. Daha fazla bilgi için, lütfen SSS sayfasını ziyaret et böyle bı yazı geldı yardımcı olur musunuz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Nisan 2010       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

facebook mesajlarimi goremiyorum

facebokta anasayfam açılmıyor 4 gündür hep aynısı oluyor sadece yukarda profilme giriyorum başkada giremiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Nisan 2010       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
facede arkadaşlarımı çevrim içi göremiyorum