Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Facebook'ta arkadaşlarımı göremiyorum ve profilimde sorunlar var nasıl çözebilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda beekoo tarafından 24 Ekim 2009 (21:36) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
62598 kez görüntülenmiş, 96 cevap yazılmış ve son mesaj 6 Ocak 2013 (23:29) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.33  |  Oy Veren: 3      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 24 Ekim 2009, 21:36

Facebook'ta arkadaşlarımı göremiyorum ve profilimde sorunlar var nasıl çözebilirim?

#1 (link)
beekoo
Ziyaretçi
beekoo - avatarı
Facebook hesabıma girmeye çalışırken birtakım sorunlar yaşıyorum.Bilgisayarımı açıyor, facebook.com yazıp, e-mail adresimi ve şifremi yazıp girişe tıklıyorum.Tıklamamla beraber ana sayfaya yönlendiriyorum ama internet hızımın 8Mbps olmasına rahmen çok yavaş bir biçimde giriyor.Ana sayfada arkadaşlarımın paylaştıkları gözükmüyor, yalnızca grupların güncellemelerini görebiliyorum.Profilime girdiğimde (ki tıkladıktan 2 dakika kadar sonra açılıyor bazen ise açılmıyor bile) arkadaşlarımı göremiyorum ve alttaki Facebook chat kısmında da kimseyi göremiyorum.Sürekli hata mesajları alıyorum.

Yalnız birşey farkettim.Benim hesabıma şu an kullandığım masaüstünden giremiyorum da laptopumdan sorunsuz girebiliyorum.Aynı şekilde başka bilgisayarlardan, telefonumla facebook mobil üzerinden de sorunsuz girebiliyorum.Ve bir ilginç nokta da şu ki hesabıma sorunlu giriş yapan bilgisayarımı da suçlayamıyorum.Çünkü sorun sadece benim üyeliğimde oluyor.Benim üyeliğimi sorunlu ve çok yavaş açan bilgisayarım arkadaşlarımın üyeliğini sorunsuz ve gayet hızlı açabiliyor.

Özetlemek gerekirse:
*Hesabıma sıklıkla kullandığım masaüstü bilgisayarımdan sorunlu giriş yapıyorum ve arkadaşlarım gözükmüyor.
*Fakat yine aynı bilgisayarda arkadaşlarımın üyeliklerine sorunsuz giriş yapabiliyorum.
*Laptopumdan kendi üyeliğime sorunsuz giriş yapabiliyorum.Arkadaşlarımı görebiliyor, facebook chati kullanabiliyorum.Aynı şekilde telefondan facebook mobil'i kullanarak da sorunsuz şekilde arkadaşlarımı görebiliyorum.

Görünüşe bakılırsa facebook hesabım ile bilgisayarım arasında ilginç bir uyuşmazlık var.Bu sorunu nasıl çözebilirim?CCleaner kullanarak geçmişi, önbelleği falan temizledim.Bilgisayarı yeniden başlattım ama hala aynı durum söz konusu.
En iyi cevap stack tarafından gönderildi

Arkadaşlar facebook ele geçirildiğinden beri 1.5 milyon kişi facesine giremiyor.

1.5 milyon facebook hesabı ele geçirildi
Kirllos adında bir hacker, hacker forumlarında Facebook hesaplarını kelepir fiyata satıyor.

Dünya Bülteni / Haber Merkezi
VeriSign's iDefense adlı grubun iddiasına göre Kirllos'un elinde tam 1.5 milyon satılık Facebook hesabı var.

Kirlllos 1000 hesap başına 25 ya da 45 dolar talep ediyor. Hesapların ücreti kullanıcıların arkadaş sayısına göre değişiyor.

Facebook üzerindeki 400 milyon kullanıcı her gün kandırmacalara maruz kalıyor. Çoğu zaman arkadaşlarından gelen mesajları düşünmeden açan kullanıcılar farkında olmadan başkalarına virüs göndermeye başlıyor.

Kirllos'un şimdiye kadar sattığı Facebook hesaplarının sayısının 700.000 ‘den fazla olduğu tespit edildi.

Buda kanıtı ...

kirllos bu hesapları çalıp satıyor...
dikkatli olun.

benden söylemesi ...

ve türkiyenin % 90 ı hesabına giremiyor
Rapor Et
Reklam
Eski 25 Ekim 2009, 23:17

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
aynı sorun bende de var 2 haftadır. sorunu çözebildiysen bana da söylermisin dostum?
Rapor Et
Eski 1 Kasım 2009, 21:59

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ne yapmamız gerekiyo yada nereye başvurmamız gerekiyo
Rapor Et
Eski 19 Kasım 2009, 00:06

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Mobil facebookta arkadaslarimin resimlerini goremiyorum
Rapor Et
Eski 13 Aralık 2009, 23:17

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yaaa bende şöyle bii sorun war benim facebook açılıyo ama arkadaşların paylaştığı videoları izleyemiyorum istek geliyor ama ben onayla diorum hiç bişey olmuyo wee kaç tane bildiririm war onuda göstemiyo
Rapor Et
Eski 18 Aralık 2009, 15:38

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
facebook ta profili göremiyorum
Rapor Et
Eski 19 Aralık 2009, 13:22

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Aynısı bendede var arkadaslar mozilla firefox 3.5 kullanıyorum ve giriyorum facebooka beyaz bir sayfa çıkıyor kullanıcı adı yazarkenki yerler gözükmüyor mavili olanlar profilime giriyorum video göremiyorum adobe flash player 10 plugin, activex yüklü adobe shockwawe player de yüklü farmville ye girince resim falan çıkmıyor lütfen yardım plsss !
Rapor Et
Eski 19 Aralık 2009, 16:50

#8 (link)
batuhan hendek
Ziyaretçi
batuhan hendek - avatarı
Arkadaslar yardım edebilecek kişiler yokmu ??
Rapor Et
Eski 19 Aralık 2009, 18:55

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
facebookta anasayfa yazı dizini olarak çıkıyor hiç bir şey göremiyorum
Rapor Et
Eski 19 Aralık 2009, 23:32

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadslar ben buqun google chrome krdm sorun düzeldi bende
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.184 saniyede (74.76% PHP - 25.24% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 06:23
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi