Arama

Facebook'ta arkadaşlarımı göremiyorum ve profilimde sorunlar var nasıl çözebilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Aralık 2015 Gösterim: 90.001 Cevap: 97
beekoo - avatarı
beekoo
Ziyaretçi
24 Ekim 2009       Mesaj #1
beekoo - avatarı
Ziyaretçi
Facebook hesabıma girmeye çalışırken birtakım sorunlar yaşıyorum.Bilgisayarımı açıyor, facebook.com yazıp, e-mail adresimi ve şifremi yazıp girişe tıklıyorum.Tıklamamla beraber ana sayfaya yönlendiriyorum ama internet hızımın 8Mbps olmasına rahmen çok yavaş bir biçimde giriyor.Ana sayfada arkadaşlarımın paylaştıkları gözükmüyor, yalnızca grupların güncellemelerini görebiliyorum.Profilime girdiğimde (ki tıkladıktan 2 dakika kadar sonra açılıyor bazen ise açılmıyor bile) arkadaşlarımı göremiyorum ve alttaki Facebook chat kısmında da kimseyi göremiyorum.Sürekli hata mesajları alıyorum.

Yalnız birşey farkettim.Benim hesabıma şu an kullandığım masaüstünden giremiyorum da laptopumdan sorunsuz girebiliyorum.Aynı şekilde başka bilgisayarlardan, telefonumla facebook mobil üzerinden de sorunsuz girebiliyorum.Ve bir ilginç nokta da şu ki hesabıma sorunlu giriş yapan bilgisayarımı da suçlayamıyorum.Çünkü sorun sadece benim üyeliğimde oluyor.Benim üyeliğimi sorunlu ve çok yavaş açan bilgisayarım arkadaşlarımın üyeliğini sorunsuz ve gayet hızlı açabiliyor.

Özetlemek gerekirse:
*Hesabıma sıklıkla kullandığım masaüstü bilgisayarımdan sorunlu giriş yapıyorum ve arkadaşlarım gözükmüyor.
*Fakat yine aynı bilgisayarda arkadaşlarımın üyeliklerine sorunsuz giriş yapabiliyorum.
*Laptopumdan kendi üyeliğime sorunsuz giriş yapabiliyorum.Arkadaşlarımı görebiliyor, facebook chati kullanabiliyorum.Aynı şekilde telefondan facebook mobil'i kullanarak da sorunsuz şekilde arkadaşlarımı görebiliyorum.

Görünüşe bakılırsa facebook hesabım ile bilgisayarım arasında ilginç bir uyuşmazlık var.Bu sorunu nasıl çözebilirim?CCleaner kullanarak geçmişi, önbelleği falan temizledim.Bilgisayarı yeniden başlattım ama hala aynı durum söz konusu.
EN İYİ CEVABI stack verdi
Arkadaşlar facebook ele geçirildiğinden beri 1.5 milyon kişi facesine giremiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

1.5 milyon facebook hesabı ele geçirildi
Kirllos adında bir hacker, hacker forumlarında Facebook hesaplarını kelepir fiyata satıyor.

Dünya Bülteni / Haber Merkezi
VeriSign's iDefense adlı grubun iddiasına göre Kirllos'un elinde tam 1.5 milyon satılık Facebook hesabı var.

Kirlllos 1000 hesap başına 25 ya da 45 dolar talep ediyor. Hesapların ücreti kullanıcıların arkadaş sayısına göre değişiyor.

Facebook üzerindeki 400 milyon kullanıcı her gün kandırmacalara maruz kalıyor. Çoğu zaman arkadaşlarından gelen mesajları düşünmeden açan kullanıcılar farkında olmadan başkalarına virüs göndermeye başlıyor.

Kirllos'un şimdiye kadar sattığı Facebook hesaplarının sayısının 700.000 ‘den fazla olduğu tespit edildi.

Buda kanıtı ...

kirllos bu hesapları çalıp satıyor...
dikkatli olun.

benden söylemesi ...

ve türkiyenin % 90 ı hesabına giremiyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ekim 2009       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aynı sorun bende de var 2 haftadır. sorunu çözebildiysen bana da söylermisin dostum?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Kasım 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ne yapmamız gerekiyo yada nereye başvurmamız gerekiyo
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Kasım 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Mobil facebookta arkadaslarimin resimlerini goremiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Aralık 2009       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaaa bende şöyle bii sorun war benim facebook açılıyo ama arkadaşların paylaştığı videoları izleyemiyorum istek geliyor ama ben onayla diorum hiç bişey olmuyo wee kaç tane bildiririm war onuda göstemiyo
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Aralık 2009       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
facebook ta profili göremiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Aralık 2009       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Aynısı bendede var arkadaslar mozilla firefox 3.5 kullanıyorum ve giriyorum facebooka beyaz bir sayfa çıkıyor kullanıcı adı yazarkenki yerler gözükmüyor mavili olanlar profilime giriyorum video göremiyorum adobe flash player 10 plugin, activex yüklü adobe shockwawe player de yüklü farmville ye girince resim falan çıkmıyor lütfen yardım plsss !
batuhan hendek - avatarı
batuhan hendek
Ziyaretçi
19 Aralık 2009       Mesaj #8
batuhan hendek - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar yardım edebilecek kişiler yokmu ??
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Aralık 2009       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
facebookta anasayfa yazı dizini olarak çıkıyor hiç bir şey göremiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Aralık 2009       Mesaj #10
Misafir - avatarı