Arama

Movie Maker'ın verdiği hata nasıl giderilir?

Güncelleme: 18 Mart 2014 Gösterim: 8.126 Cevap: 13
5thNovember - avatarı
5thNovember
Ziyaretçi
8 Kasım 2009       Mesaj #1
5thNovember - avatarı
Ziyaretçi
"Bir arabirimde olay tetiklenmesi için çok fazla yöntem var"
Sony Dvd kameramdan pc'ye attığım görüntüleri movie makerde kullanmak istediğimde bu hatayı veriyor. Radyo-tv okuyorum Başka montaj proğ. önermeyin lütfen, bu movie maker'e ihtiyacım var. Bsp player ile çakışabilir dediler, sildim onu ama yinede hata vermeye devam ediyor. Yardım Lütfen !?!
Sponsorlu Bağlantılar

NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
8 Kasım 2009       Mesaj #2
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
5thNovember adlı kullanıcıdan alıntı

"Bir arabirimde olay tetiklenmesi için çok fazla yöntem var"
Sony Dvd kameramdan pc'ye attığım görüntüleri movie makerde kullanmak istediğimde bu hatayı veriyor. Radyo-tv okuyorum Başka montaj proğ. önermeyin lütfen, bu movie maker'e ihtiyacım var. Bsp player ile çakışabilir dediler, sildim onu ama yinede hata vermeye devam ediyor. Yardım Lütfen !?!

Sponsorlu Bağlantılar

Maalesef Movie Maker MPEG-2 dosyalarıyla pek iyi çalışmıyor. Movie Maker'da kaynak video dosyası olarak kullanabilmeniz için önce MPEG-2 dosyanızı AVI formatına dönüştürmeniz gerekiyor.

PapaJohn.org Bu sitede Import Movie Source Files.. > Video > MPEG > MPEG-2 altında nasıl yapacağınız anlatılıyor.

Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ağustos 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Movie Maker Kaydedince Video Gözükmüyor (YARDIM!!!)
Şimdi ben bi klip yapıcam resim,video felan ekliom mp4 videoları da avi ye çevirdim (convert) movie maker gördü koydum çok güzel bi video hazırladım hani yanda movie maker in kendi bi kutusu var orda sorunsuz şekilde izliyorum. Sonra bilgisayara kaydet diyorum kaydediyor. WMV (windows media video) olarak kaydedi tabi. Açıyorum resimler felan gayet güzel gösteriyor ama videolara gelince videoların sesleri var ama böle yukarda küçük bi çizgi olarak gösteriyor.Yani video gözükmüyor.LÜTFEN YARDIM EDİN

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...

MSXLABS a GÜVENİYORUM
rasit44 - avatarı
rasit44
Ziyaretçi
23 Ağustos 2010       Mesaj #4
rasit44 - avatarı
Ziyaretçi
lütfen yadım edin Movie Maker Kaydedince Video Gözükmüyor (YARDIM!!!)
rasit44 - avatarı
rasit44
Ziyaretçi
26 Ağustos 2010       Mesaj #5
rasit44 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar kaç gün oldu hadi nolur yardım edin Movie marker le video kaydedince gözükmüyor... Yukarda açıklaması var
1392 - avatarı
1392
Ziyaretçi
26 Ağustos 2010       Mesaj #6
1392 - avatarı
Ziyaretçi
mpeg kodec dosylarını güncelle
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Eylül 2010       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Movie Maker Kaydedince Video Gözükmüyor (YARDIM!!!)

sorun çözüldü.. çözüm: istediğiniz videoyu Total video convent ile mpeg1 e dönüştürün ve videol yapın alttaki kliplere bölü işaretleyn ve çıkan tüm vdeoları şerite götürün bu kadar basik Msn Wink

rasit44
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Aralık 2010       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hocam benim elimde flv uzantılı video dosyası vardı bu videoları birleştirmek için wmw uzantılı formta çevirdim moviamakere attım ve dosyaları yan yana koydum çizelgede yani birleştirdim dosyayı kaydet dedikten sonra yer yok dosya yok gibi hata verdi amam dosyaların hepsi yerinde bizzat duruyor. acil yardım cevabınızı bekliyom hocam pcde yerden bolda bişey yok kaydetmek istedim bu hatayı verdi yardım

Movie Maker'ın verdiği hata nasıl giderilir?
Son düzenleyen _Yağmur_; 17 Aralık 2010 13:24 Sebep: resim kodu düzeltildi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ocak 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aynı sorun ben de de oluştu ne yapmam gerek acil yardım
asitolga - avatarı
asitolga
Ziyaretçi
14 Aralık 2012       Mesaj #10
asitolga - avatarı
Ziyaretçi
arklar ben girimorum 1 dk beklio rum boş biyere tıklıyorum direk hata verio neyapmalıyım lütfen sögelinTürkiyem