Arama

Nero programından CD'ye kopyalama nasıl yapılır?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 15 Mayıs 2011 Gösterim: 10.318 Cevap: 5
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Kasım 2009       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşımda windows xp cdsi var. bana kopyalamak istiyoruz ona bir dvd verdim ama masa üstüne atarken erişim engelelndi diskin korumaya filan hata veriyor nero ile nasıl hallederiz .lütfen konuyu açın kapatmayın soru cevap bölümüne gelsin
EN İYİ CEVABI Daisy-BT verdi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşımda windows xp cdsi var. bana kopyalamak istiyoruz ona bir dvd verdim ama masa üstüne atarken erişim engelelndi diskin korumaya filan hata veriyor nero ile nasıl hallederiz .lütfen konuyu açın kapatmayın soru cevap bölümüne gelsin

Alıntı

lütfen cevap verin .yardım denin pc is hiç zarar görmesin

1. Multisession bölmesinde Start Multisession Disk seçeneğini işaretleyin.
2. File Options bölmesinde, ISO Level 2, Mode1, ISO 9660, Joliet seçeneklerini işaretleyin.
Sponsorlu Bağlantılar
3. Volume descriptor bölmesinde Volume Label kısmına istediğiniz bir ismi girin.
4. Dates kısmında bir değişiklik yapmanıza gerek yok.
5. Burn kısmında, Determine maximum speed - Write seçeneklerinin işaretli olması yeterli.
6. New düğmesine tıklayın.
7. Sağ tarafınızdaki File Browser kısmında istediğiniz dosyaları sürükle-bırak yöntemiyle CD Layout bölümüne yerleştirin. Sayfanın altındaki cetvelden ne kadar dolduğunu, ne kadar yeriniz kaldığını takip edebilirsiniz.
8. Bu işlem bitince File Write CD seçeneğini işaretleyin ve çıkan pencereden Write düğmesine basın, CD'niz hazırlanmaya başlamıştır, bitince bir onay penceresi gelecek; ona OK deyin, iyi günlerde kullanın.

Audio Cd - Müzik Cd si:
1. New Compilation penceresinde soldaki simgelerden AudioCD simgesine tıklayın.
2. Audio-CD kartındaki Title ve Artist bölümlerini doldurun, istemezseniz doldurmayabilirsiniz.
3. Burn kartındaki ayarlamaları yapın.
4. New düğmesine tıklayın Audio1 penceresi açılacaktır
5. Sabit diskinizdeki MP3 dosyalarını, WAV dosyalarını ya da AudioCD'den CDA tracklarını sürükleyin ve bırakın.
6. Bu işlem bitince File*Write CD seçeneğini işaretleyin ve çıkan pencereden Write düğmesine basın, CD'niz hazırlanmaya başlamıştır, bitince bir confirmation penceresi gelecek - OK tıklayın.

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Kasım 2009       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sponsorlu Bağlantılar
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
22 Kasım 2009       Mesaj #3
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı

Alıntı

1. Multisession bölmesinde Start Multisession Disk seçeneğini işaretleyin.
2. File Options bölmesinde, ISO Level 2, Mode1, ISO 9660, Joliet seçeneklerini işaretleyin.
3. Volume descriptor bölmesinde Volume Label kısmına istediğiniz bir ismi girin.
4. Dates kısmında bir değişiklik yapmanıza gerek yok.
5. Burn kısmında, Determine maximum speed - Write seçeneklerinin işaretli olması yeterli.
6. New düğmesine tıklayın.
7. Sağ tarafınızdaki File Browser kısmında istediğiniz dosyaları sürükle-bırak yöntemiyle CD Layout bölümüne yerleştirin. Sayfanın altındaki cetvelden ne kadar dolduğunu, ne kadar yeriniz kaldığını takip edebilirsiniz.
8. Bu işlem bitince File Write CD seçeneğini işaretleyin ve çıkan pencereden Write düğmesine basın, CD'niz hazırlanmaya başlamıştır, bitince bir onay penceresi gelecek; ona OK deyin, iyi günlerde kullanın.

Audio Cd - Müzik Cd si:
1. New Compilation penceresinde soldaki simgelerden AudioCD simgesine tıklayın.
2. Audio-CD kartındaki Title ve Artist bölümlerini doldurun, istemezseniz doldurmayabilirsiniz.
3. Burn kartındaki ayarlamaları yapın.
4. New düğmesine tıklayın Audio1 penceresi açılacaktır
5. Sabit diskinizdeki MP3 dosyalarını, WAV dosyalarını ya da AudioCD'den CDA tracklarını sürükleyin ve bırakın.
6. Bu işlem bitince File*Write CD seçeneğini işaretleyin ve çıkan pencereden Write düğmesine basın, CD'niz hazırlanmaya başlamıştır, bitince bir confirmation penceresi gelecek - OK tıklayın.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Şubat 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

cd ye kopyalama

bilgisayarımda indirdiğim şarkıyı nerodan cd ye aktarmak istiyorum yapamıyorum nasıl oluyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Nisan 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
cd ye dosya kopyalamaya çalışıyorum cd yazma sihirbazında sürücüde disk yok diye uyarı veriyo(içinde cd war) nasıl dosya
koplayabilirim
zehra3887 - avatarı
zehra3887
Ziyaretçi
15 Mayıs 2011       Mesaj #6
zehra3887 - avatarı
Ziyaretçi
20 adet winrar seklınde part ındırdım açtıgım zaman tekrar winrar oldu onları da açtım son halını elde ettım şimdide bunu vcd de ızlenebılır sekılde cd yapmak ıstıyorum ama nero da verılen talımatları yaptıgım halde vcd ye taktıgım zaman bılınmeyen dısk uyarısı verıyo yanı goruntu yok..nerde hata yapıyor olabılırım?