Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Tükenen enerji kaynakları nedir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 23 Kasım 2009 (19:15) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
17972 kez görüntülenmiş, 14 cevap yazılmış ve son mesaj 12 Nisan 2014 (11:12) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 1.25  |  Oy Veren: 4      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 23 Kasım 2009, 19:15

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Sa benim de ödev ama nasıl bulcagımı bilmiyorum bilenler yazsın ödev de şu 1 tanesini buldum ama digerini bulmadım tükenir enerji kaynakları ile yenilenen enerji kaynaklarını arastırınız yenilnebilri buldum ama tükenir enerjiyi bulamadım bulan varsa söylesin ben izmir bornova naldöken de oturuyorum
En iyi cevap ThinkerBeLL tarafından gönderildi

Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Sa benim de ödev ama nasıl bulcagımı bilmiyorum bilenler yazsın ödev de şu 1 tanesini buldum ama digerini bulmadım tükenir enerji kaynakları ile yenilenen enerji kaynaklarını arastırınız yenilnebilri buldum ama tükenir enerjiyi bulamadım bulan varsa söylesin ben izmir bornova naldöken de oturuyorum
Meydana gelişleri itibarıyla yenilenmeleri çok uzun bir süre aldığından, yenilenmeyen enerji kaynakları olarak da adlandırılırlar. Bunlar Petrol, kömür ve doğalgaz olan en temel enerji kaynaklarıdır. Gelecek 100 yıl içinde yenilenemez enerji kaynakları olan kömür, petrol ve doğalgazın tükeneceği öngörülmektedir.
Rapor Et
Reklam
Eski 29 Kasım 2009, 10:43

#2 (link)
Admin
ThinkerBeLL - avatarı
Alıntı:

Meydana gelişleri itibarıyla yenilenmeleri çok uzun bir süre aldığından, yenilenmeyen enerji kaynakları olarak da adlandırılırlar. Bunlar Petrol, kömür ve doğalgaz olan en temel enerji kaynaklarıdır. Gelecek 100 yıl içinde yenilenemez enerji kaynakları olan kömür, petrol ve doğalgazın tükeneceği öngörülmektedir.
Rapor Et
Eski 9 Şubat 2010, 19:48

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
tukenen enerji kaynaklari nelerdir

tükenen enerji kaynakları
Rapor Et
Eski 9 Şubat 2010, 19:52

#4 (link)
_KleopatrA_
Ziyaretçi
_KleopatrA_ - avatarı
Alıntı:

tükenen enerji kaynakları
Rapor Et
Eski 22 Mart 2010, 19:54

Bunu Buldumm..!

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Rapor Et
Eski 23 Mart 2010, 20:05

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
tükenebilir enerji kaynakları hakkında geniş bilgi
Rapor Et
Eski 23 Mart 2010, 20:11

#7 (link)
_KleopatrA_
Ziyaretçi
_KleopatrA_ - avatarı
Alıntı:

tükenebilir enerji kaynakları hakkında geniş bilgi
Rapor Et
Eski 17 Nisan 2010, 17:23

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
petrol doğal gaz kömür uranyum linyit
Rapor Et
Eski 31 Ekim 2010, 22:22

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bna göre elektirik olması lazım
Rapor Et
Eski 31 Ekim 2010, 22:28

#10 (link)
Daisy-BT
Ziyaretçi
Daisy-BT - avatarı
Alıntı:

bna göre elektirik olması lazım
.
Alıntı:
ThinkerBeLL adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.198 saniyede (73.61% PHP - 26.39% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 10:24
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi