Arama

Windows 7 Aero özelliği nedir?

Güncelleme: 4 Kasım 2011 Gösterim: 5.346 Cevap: 2
By_aLoNe_06 - avatarı
By_aLoNe_06
Ziyaretçi
25 Kasım 2009       Mesaj #1
By_aLoNe_06 - avatarı
Ziyaretçi
Selam arkadaşlar.. bir arkadaşın leptopuna windows 7 ultimate 32bit kurdum. ama benim bilgisayardaki gibi olmadı. bu aero özelliği aktif olmadı.. nette bununla alakalı pek işe yarar da bilgi yok açıkcası..bu özelliği kullanmak için sanırım derecelendirme yapmak gerekiyormus.. 1.o dan fazlası olmuyor. ama bu arttırlıyormuş grafik felan günclellediğinde. yalnız gördüğüm kadar windows güncellenirken drivernide güncelledi. ama bu durumu değiştiremedim. nasıl yapabilirim bunu. fikri olan varmı..? drecxt felanda güncelledim.. çok ilginç. bunun kendi driver cd dekilerinde yükleyemedim. ondada bu hatayı aldım ''os you are using can not be supported '' desteklemiyormus Msn Confused FN tusuna bastığıma görunmeden işlemler gerçekleşiyor buda bir garip.. bir kaç tane resimde ekledim. nasıl göründüğüne dair.. bilgisi olan arkadaşlarımın yardımlarını bekliyorum..

Sponsorlu Bağlantılar
adszmc
sistembilgisi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Şubat 2011       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadasım saten derecelendırmede en dusuk puanı almıssın otomatıkmen kendı kapatmıs olabılır. gordugum kadarıyla ekran kartın yok galıba onboard uzerınden baglanıyorsun ramının bırazını calıyor ekran kartı alman lazım ayrıca ramıde yukselt bıraz
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Kasım 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşım ekran kartın ne olursa olsun eğer driver ını kurmassan aero özelliği olmaz onboard da olsa kur tabi intelin kartlarında olmuyo