Arama

Esrarın zararları nelerdir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 12 Aralık 2015 Gösterim: 237.282 Cevap: 87
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ağustos 2011       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 7 yıldır kullanıyorum ayrıca dalgada yutuyorum ama gercekten 27 yasındayım ama hayat benim icin bitmiş gercekten size yalvarıyorum bilakis kullanan arkadaslar bunu gizli yapsınlar kullanmayanları alıştırmayalım cünkü biz bunu hep yaparız iyi bilirsininizki tek icilmez bu meret bu yüzden uzak duramasakta toplumu ve genclerimizi lütfen koruyalım biz zehirlendik onlar bizim battıgımız bu camurau girmesinler polisimizde bu konuda yetersiz oldugunu genelde torbacıılar la birlikte olup iş birligi yaptıgını düşünüyorum ama tabiki her kes icin konusmuyorum ama bunu devlet ve millet olarak vatanın bütünlügü icin herkes ayık olmalı
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ağustos 2011       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Akıllı ınsan esrar içmez.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Eylül 2011       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Esrar kullanan insanlar kimseye güvenmez. Sustuğu zaman herşeyi yapabilir iyi yönde vaya kötü yönde bu kişiye bağlıdır. Esrarı kullanmasını bıleceksın . Ben bütün işlerimi kafam güzelken yapıyorum ve gayet başarılı oluyorum. 40 yıl düşünüp bulamayacagınız seyler kafanız guzelken anında aklınıza gelebılr. Insanları ve hayatı çözmeye çalışın ve anlayın esrarın ne olduğunu. Ve son bi tavsiye esrar sizi kullanmasın siz esrarı kullanın..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Eylül 2011       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar esrar çok kötü diyonuz ama bnce esrar çok güzel bişey severek içiyorum ve beni çok mutlu ediyo 17 yaşındayım 2 senedir hergün içiyorum nerdeyseMsn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Eylül 2011       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben bi içtim bak samımıym 18 yasındayım
Ateşlendim sonra bi film vardı source code die adam gidip gidip geliyordu baştan falan aynı öyle oldum 5-6 saatt iyileşmedim çok gerideydim hayattan arkadaslar konusurdu ben geç duyardım cevap vermez istemezdm ama şmdi hayatın değerini anlıyorum sigara alkol cigara yok artık Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Eylül 2011       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben bu meredi 5 yıldır kullanıyorum hiç kımseye tavsıye etmem içmeyın arkadaslar kesınlıkle içen arkadaslarda hergün içmesınler 2 haftada bır içsinlerki ii kafa yasasınlar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Eylül 2011       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
19 yaşında genç bi kızım ve 11 yaşından beri hep bu ortamlardayım onu bi teselli olarak görüyoruz ama gerçekten şizofren gbi oldum hç denemeyin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Eylül 2011       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaşlar ben almanyada türkiyede nerelerde içtim ama varya ne nalet bu yaaa ben şimdi 60 kilodan 89 kiloya çıktım bırakın rahat olun kafan daha iyi hareket eder çalışır bırak kardeşim tavşana uyup değil ama gerçekten bırak
Msn ConfusedMsn ConfusedMsn Confused
Son düzenleyen Efulim; 19 Eylül 2011 18:02 Sebep: Msj içeriği.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Eylül 2011       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
beyler aynen bende 1.5 yıldır kullanıyorum.. bıraktım ama.. insanın ömrünü sikmekten başka bi faydasını görmuyorum o yuzden çok kafa yapasınız varsa alkol için arada bien isii.. yada bakın dalganıza ***
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Eylül 2011       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende diğer arkadaşlara katılıyorum allahın vermiş olduğu vucut dengesini fazlasıyla bozuyo emin olun iyi bişey olsa neden tavsiye etmeyelim ki................