Arama

Sistem (C ve D sürücüleri) dolu, nasıl boşaltabilirim? - Sayfa 5

Güncelleme: 25 Ağustos 2014 Gösterim: 59.724 Cevap: 44
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Mart 2014       Mesaj #41
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim pc de 38 GB boş yer var ama oyuna girerken oyun çöküyar çözüm verirmisiniz
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir12 - avatarı
Misafir12
Ziyaretçi
4 Nisan 2014       Mesaj #42
Misafir12 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Ccleaner İle Temizleyin Disk Boşaltma Yapın Yani Bilgisayar -> Özellikler -> Disk Temizleme Ve En Önemlisine Geldi Konu En Basit Ama En Etkileyici Çözüm Siz İndirilenleri Tarayıcıdan Silsenizde Bir İşe Yaramaz Yapmanız Gereken Karşıdan Yüklenenler Veya Dowloand Yerine Gelip Burdaki Her Şeyi Silmek Benim 100 Mb Boş Alan Vardı 10 Gb Boş Alan Oldu ...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Nisan 2014       Mesaj #43
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Kardeşim öncelikle C: sürücüne sağ tıkla. Özellikler'e tıkla. Daha sonra Disk Temizleme'yi seç. Açılan menüdeki seçenekleri oku. Gereksiz bulduklarını sil. ( Hepsi gereksiz aslında okumana bile gerek yok Sonra tamam de

Çok teşekkürler arkdşm oyun indircektim ama yemetediği için olmuyordu bende ararken bulduğum en yararlı şey eninkiydi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Mayıs 2014       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Abi C'yi gereksiz programları silerek boşalta bilirsiniz.

Program Files'e girin gereksiz olan dosyaları silin.

Silinmiyorsa Ctrl+****+Esc yapıp uygularamalar bölümünde o dosya ile ilgili .dll leri sağ tıklayıp İşlem Ağacını Sonlandır'a tıkadıktan sonra dosyayı silebilirsiniz ve C yavaş yavaş boşalır.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ağustos 2014       Mesaj #45
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
la oglum ccleaner indirin o çok çabuk temizler bendede aynı sorun vardı ccleanırı indirtikden sonra c temizlendi bide d