Arama

Yay burcunun olumsuz özellikleri nedir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 30 Eylül 2010 Gösterim: 3.266 Cevap: 2
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Aralık 2009       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben Selin şey bu site güzel bir site Msn Happy Ben size yay burcunun olumsuz özelliklerini sorcam...

Yay burcunun olumsuz özellikleri ne? Msn Grin Msn Grin Msn Grin Msn Grin Msn Grin
EN İYİ CEVABI Alvarez Ocean verdi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Ben Selin şey bu site güzel bir site :) Ben size yay burcunun olumsuz özelliklerini sorcam...

Sponsorlu Bağlantılar
Yay burcunun olumsuz özellikleri ne? :D :D :D :D :D

Teşekkür Ederiz, Hoşgeldiniz.

Yay'ların olumsuz huyları : Abartıcı, huzursuz, aşrı uçlarda, dikkatsiz, fazla iyimser, sorumsuz, kaprisli, taşkın, patavatsız.

Alvarez Ocean - avatarı
Alvarez Ocean
Ziyaretçi
1 Aralık 2009       Mesaj #2
Alvarez Ocean - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Ben Selin şey bu site güzel bir site Msn Happy Ben size yay burcunun olumsuz özelliklerini sorcam...

Sponsorlu Bağlantılar
Yay burcunun olumsuz özellikleri ne? Msn Grin Msn Grin Msn Grin Msn Grin Msn Grin

Teşekkür Ederiz, Hoşgeldiniz.

Yay'ların olumsuz huyları : Abartıcı, huzursuz, aşrı uçlarda, dikkatsiz, fazla iyimser, sorumsuz, kaprisli, taşkın, patavatsız.

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Eylül 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence yay burcu erkeği tam bi gerizekalıdır çünkü her şeyi abartırlar ve har şeyi cinselliğe yöneltirler benim yay burcundan olan gerizekalı bi sevgilim vardı her şeyi abartır ve her şeyi cinselliğe yöneltirdi zaten bu yüzden ayrıldım benimle cinselliğe gircekti ayrılmasaydım ama ben izin vermediğim için giremedi eğer izin verseydim olurdu ama neyse yay burcu olanler gerizekalı azılı sapık ve aptaldır kendilerini bi şey zannediyolar ama aslında hiç bi *** değiller yay burcu erkeğinden nefret ediyorum...