Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Aniden üşüme ve titreme oluyor neden olabilir, nasıl tedavi edilir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda AHMET83 tarafından 3 Aralık 2009 (23:43) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
32107 kez görüntülenmiş, 6 cevap yazılmış ve son mesaj 5 Aralık 2013 (02:02) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.00  |  Oy Veren: 2      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 3 Aralık 2009, 23:43

#1 (link)
AHMET83
Ziyaretçi
AHMET83 - avatarı
Mrb.
sırtımın üst tarafı ile boyun arasından ani gelen bir üşütmeyle birlikte titreme meydana geliyor,zangır zangır titriyorum,zaman zaman yazın hafif rüzgarlı bir havada bile oluyor,bu durum bende çok sık oluyor,titremenin sonunada hafif ter ve ateş basıyor,yalnız bu üşüme ve titreme beşlamadan önce bu durumu hissediyorum ve arkasından başlıyorum titremeye ve üşümeye bu durum neden olabilir acaba. slm ve sevgiler.
En iyi cevap Daisy-BT tarafından gönderildi

Alıntı:
AHMET83 adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Mrb.
sırtımın üst tarafı ile boyun arasından ani gelen bir üşütmeyle birlikte titreme meydana geliyor,zangır zangır titriyorum,zaman zaman yazın hafif rüzgarlı bir havada bile oluyor,bu durum bende çok sık oluyor,titremenin sonunada hafif ter ve ateş basıyor,yalnız bu üşüme ve titreme beşlamadan önce bu durumu hissediyorum ve arkasından başlıyorum titremeye ve üşümeye bu durum neden olabilir acaba. slm ve sevgiler.
Anlattıklarınız basit bir üşütme olabileceği gibi, çok daha önemli bir rahatsızlık da olabilir. En kısa zamanda bir sağlık kuruluşunda muayene olmanızı öneririm. Geçmiş olsun.
Rapor Et
Reklam
Eski 4 Aralık 2009, 00:24

#2 (link)
Daisy-BT
Ziyaretçi
Daisy-BT - avatarı
Alıntı:
AHMET83 adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Mrb.
Anlattıklarınız basit bir üşütme olabileceği gibi, çok daha önemli bir rahatsızlık da olabilir. En kısa zamanda bir sağlık kuruluşunda muayene olmanızı öneririm. Geçmiş olsun.
Rapor Et
Eski 27 Şubat 2011, 21:04

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
sen biran önce sanatoryum hastanesine gitmelisin durumun ciddi olabilir dostum..!!'!
Rapor Et
Eski 3 Aralık 2011, 18:10

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
sürekli üşüyorum içime üşüme titreme geliyor elim ve ayaklarım buz kesiyor neden olduğunu bilmiyorum
Rapor Et
Eski 2 Nisan 2012, 00:30

titreme

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
sol bacağımda belimden sonra tüm bacakta titreme elektriklenme oluyor 12 sene önce bel fıtığı ameliyatı oldum titreme gibi bu sene oldu
Rapor Et
Eski 4 Aralık 2013, 22:08

titreme

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
aniden titriyip üşümeye başladı neden ve çözüm ne ?
Rapor Et
Eski 5 Aralık 2013, 02:02

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Aynı durum bendede mevcut ve uzun süredir var aniden gelen üşüme ve titreme dişlerimizin dahi takırdaması bunu bir doktora sordum nöroloji doktoru olduğu için bu konuyu ancak iç hastalıkları uzman doktorunun bileceğini söyledi bende gidip kontrol olmadım halen birdenbire gelen titremeler oluyor hemde çok şaddetli oluyor neden olur bu herşey içinde doktora gitmem ben çünkü 4 hastalıklan mücadele eden biriyim ben lütfen cevap verin bana Başı ağrıyınca hastaneye koşan boşuna gerçek hastaların çok sıra beklemesine neden olan insanlara kızarım ben çok mecbur kalmadıkça gitmem çünkü insanın başkalarınıda düşünmesi gerekir.
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.147 saniyede (71.92% PHP - 28.08% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 16:35
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi