Arama

Aniden üşüme ve titreme oluyor neden olabilir, nasıl tedavi edilir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 10 Ekim 2014 Gösterim: 95.837 Cevap: 7
AHMET83 - avatarı
AHMET83
Ziyaretçi
3 Aralık 2009       Mesaj #1
AHMET83 - avatarı
Ziyaretçi
Mrb.
sırtımın üst tarafı ile boyun arasından ani gelen bir üşütmeyle birlikte titreme meydana geliyor,zangır zangır titriyorum,zaman zaman yazın hafif rüzgarlı bir havada bile oluyor,bu durum bende çok sık oluyor,titremenin sonunada hafif ter ve ateş basıyor,yalnız bu üşüme ve titreme beşlamadan önce bu durumu hissediyorum ve arkasından başlıyorum titremeye ve üşümeye bu durum neden olabilir acaba. slm ve sevgiler.
EN İYİ CEVABI Daisy-BT verdi
Alıntı
AHMET83 adlı kullanıcıdan alıntı

Mrb.
sırtımın üst tarafı ile boyun arasından ani gelen bir üşütmeyle birlikte titreme meydana geliyor,zangır zangır titriyorum,zaman zaman yazın hafif rüzgarlı bir havada bile oluyor,bu durum bende çok sık oluyor,titremenin sonunada hafif ter ve ateş basıyor,yalnız bu üşüme ve titreme beşlamadan önce bu durumu hissediyorum ve arkasından başlıyorum titremeye ve üşümeye bu durum neden olabilir acaba. slm ve sevgiler.

Anlattıklarınız basit bir üşütme olabileceği gibi, çok daha önemli bir rahatsızlık da olabilir. En kısa zamanda bir sağlık kuruluşunda muayene olmanızı öneririm. Geçmiş olsun.
Sponsorlu Bağlantılar
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
4 Aralık 2009       Mesaj #2
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
AHMET83 adlı kullanıcıdan alıntı

Mrb.

Anlattıklarınız basit bir üşütme olabileceği gibi, çok daha önemli bir rahatsızlık da olabilir. En kısa zamanda bir sağlık kuruluşunda muayene olmanızı öneririm. Geçmiş olsun.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Şubat 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sen biran önce sanatoryum hastanesine gitmelisin durumun ciddi olabilir dostum..!!'!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Aralık 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sürekli üşüyorum içime üşüme titreme geliyor elim ve ayaklarım buz kesiyor neden olduğunu bilmiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Nisan 2012       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sol bacağımda belimden sonra tüm bacakta titreme elektriklenme oluyor 12 sene önce bel fıtığı ameliyatı oldum titreme gibi bu sene oldu
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Aralık 2013       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aniden titriyip üşümeye başladı neden ve çözüm ne ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Aralık 2013       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Aynı durum bendede mevcut ve uzun süredir var aniden gelen üşüme ve titreme dişlerimizin dahi takırdaması bunu bir doktora sordum nöroloji doktoru olduğu için bu konuyu ancak iç hastalıkları uzman doktorunun bileceğini söyledi bende gidip kontrol olmadım halen birdenbire gelen titremeler oluyor hemde çok şaddetli oluyor neden olur bu herşey içinde doktora gitmem ben çünkü 4 hastalıklan mücadele eden biriyim ben lütfen cevap verin bana Başı ağrıyınca hastaneye koşan boşuna gerçek hastaların çok sıra beklemesine neden olan insanlara kızarım ben çok mecbur kalmadıkça gitmem çünkü insanın başkalarınıda düşünmesi gerekir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Ekim 2014       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Aynı durum bendede mevcut ve uzun süredir var aniden gelen üşüme ve titreme dişlerimizin dahi takırdaması bunu bir doktora sordum nöroloji doktoru olduğu için bu konuyu ancak iç hastalıkları uzman doktorunun bileceğini söyledi bende gidip kontrol olmadım halen birdenbire gelen titremeler oluyor hemde çok şaddetli oluyor neden olur bu herşey içinde doktora gitmem ben çünkü 4 hastalıklan mücadele eden biriyim ben lütfen cevap verin bana Başı ağrıyınca hastaneye koşan boşuna gerçek hastaların çok sıra beklemesine neden olan insanlara kızarım ben çok mecbur kalmadıkça gitmem çünkü insanın başkalarınıda düşünmesi gerekir.

Doktora gittiniz mi bende ayni rahatsizligi yasiyorum. Gecmis olsun