PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > AÖL genel kültür bölümünden mezun olursam hangi mesleklerde eğitim görebilirim?
1 2
«Önceki KonuSonraki Konu»
KaRma20:10, 4 Aralık 2009 
Aöl genel kültür bölümünden mezun olursam hangi mesleklerde eğitim görebilirim..İlgilenen arkadaşlara teşekkürler
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

Açıköğretim Lisesi'ne mahsus olan genel kültür alanı össye hazırlanan öğrencilerine tavsiye edilmeyen bir alandır,genel kültür alanından tercih yapabileceğiniz çok kısıtlı bölüm vardır,bu alanın amacı össye hazırlanmayı düşünmeyen sadece lise mezunu olmayı düşünen öğrencilere en kolay yoldan lise mezunu olmalarını sağlamak için kurulmuş bir alandır
Cevap
Misafir21:26, 23 Haziran 2010 
vallahi bende epey merak ediyorum
Cevap
Misafir15:55, 13 Eylül 2010 
Açıköğretim Lisesi'ne mahsus olan genel kültür alanı össye hazırlanan öğrencilerine tavsiye edilmeyen bir alandır,genel kültür alanından tercih yapabileceğiniz çok kısıtlı bölüm vardır,bu alanın amacı össye hazırlanmayı düşünmeyen sadece lise mezunu olmayı düşünen öğrencilere en kolay yoldan lise mezunu olmalarını sağlamak için kurulmuş bir alandır
Cevap
Misafir13:23, 20 Eylül 2010 
ben genel kültürden bu dönem mezun olacam, açık öğretim çocuk gelişimi yada okul öncesi bölümünü okumk istiyorum.şimdi bu mümkün değilmi yani (
Cevap
Misafir21:22, 10 Ocak 2011 
Bende genelkültürdeyim bende bir yere giremeyecekmiyim yani?
Cevap
Misafir14:10, 13 Ocak 2011 
açık öğretim lise okuyorum hangi meslekler vardır genel kültür alanın da
Cevap
aol17:46, 10 Mart 2011 
ben aol da genel kültür bölümundeydim iş alanları kısıtlı die sosyal bilimlere gectim ama genel kültür iş alanlarıonı rehberlik hocasına sordum cografya türkce tarih ögretmeni ve polis olabilirsin
Cevap
Misafir18:20, 26 Haziran 2011 
bende açık öğretim magazacılık okumak istiyorum.2 yıllık yani..genel kültürden basvurursam istedigim bu bölümü okuyamazz mıyım acaba ? cevaplarsanız cok memnun olurum..
Cevap
Misafir18:34, 24 Temmuz 2011 
Ben de genel kültür bölümünü okkuyorum aöl ne yani saglık bölümü okuyamıyorum bu alanda
Cevap
Misafir18:31, 30 Temmuz 2011 
ben genel kültür alanındayım ve genellikle sosyal bilimlerin dersini seçmeli olarak verdim,acaba sosyal bilimlere geçiş yapsam bunlar bana alan kredisi olarak geri dönermi yoksa hepsi silinirmi lütfen cvp bilen varsa
Cevap
1 2
«Önceki KonuSonraki Konu»
Tüm Soru-Cevap Konuları