Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

İnternet giriş sayfası sorununu nasıl çözebilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 5 Aralık 2009 (17:24) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
5330 kez görüntülenmiş, 9 cevap yazılmış ve son mesaj 3 Ağustos 2012 (17:11) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 5 Aralık 2009, 17:24

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar bilgisayarım da durduk yere reklam sitesi açılıyor ancak ctrl alt delete ile kapatabililyorum 5 10 dk. bir yine geliyor birde benim bilgisayarımda hem ie var hemde mozilla mozillada bir problem yok problemin biride ie da in ternet giriş sayfasını google yapıyorum bilgisayarı aç kapa ya fixarama diye bir yer oluyor ya da temlatorx diye bir site oluyor hemde değiştirme yeri kitleniyor çalıştır regedit yapıyorum ordan açıp tekrar goole yapıyorum bilgisayarı aç kapa yine aynı oluyor antivirüs olarak eset nod 32 kullanıyorum o bişey bulmuyor bir kaç kişiye sordum trojan girmiştir dediler bir kaç program verdiler(combofix,adavere,vb) işe yaramadı ama belki sizin bildiğiniz daha iyi programlar daha iyi çözümler vardır lütfen çoğu problemi kaç defa çözdüm ama bu 2 problemle uzun süredir çözemedim yardım edin rice ed.
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

fixaramayı nasıl iptal ederim
Rapor Et
Reklam
Eski 3 Ocak 2010, 00:33

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
fixaramayı nasıl iptal ederim
Rapor Et
Eski 3 Ağustos 2010, 16:59

google giriş sayfası

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
google gırıs sayfasını açtıgım da garıp garıp reklamlar cıkıyor bunlardan kurtulmam ıçın ne yapmalıyıö
Rapor Et
Eski 2 Şubat 2011, 16:51

search.bearshare

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
internet giriş sayfamda bazen search.bearshare bazen de ayarlı olduğu gibi google çıkıyor. aramada da bazen aynı şey oluyor. bearshare ı kaldırdım bilgisayarımdan fakat yine aynı sorunla karşılaşıyorum.bilisayarım windows7 starter. yardımcı olursanız sevinirim
Rapor Et
Eski 9 Mart 2011, 16:03

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Arkadaşım Bilgisayarına Virüs Bulaşmış Bunu Temizlemek için Yha Bilgisayara Format At yada Acilen Bir Virüs Programı
ilk önce bilgisayrını tarat Vİrüs programıyla
Eğer Bİlgsayarı Kardeşin kulanıyorsa Şifre Koy Çökebilir!
Rapor Et
Eski 19 Nisan 2011, 17:23

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
fixaramayı nasıl kaldırabilirim
Rapor Et
Eski 19 Mayıs 2011, 17:32

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
aynn kardeşim bende de aynı ;;-((((
Rapor Et
Eski 19 Mayıs 2011, 18:34

#8 (link)
DreT45
Ziyaretçi
DreT45 - avatarı
internet explorer 7 ise yapabiliriz anasayfa simgesi (ev) yanında bi ok var ona tıklayın ordan tüm anasayfaları silin sonradan google olarak ekleyin
Rapor Et
Eski 3 Ağustos 2012, 17:03

Giriş sayfası

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
önceden mozilla firefox ve internet explorleri açtığımda google çıkardı. ama şimdi bearshareyi çalıştırdım ve sildim artık mozilla firefox ve internet exporleri açtığımda bearshare arama sayfası çıkıyor. googleyi geri getirmek için ne yapmalıyım.
Rapor Et
Eski 3 Ağustos 2012, 17:11

Cvp: İnternet giriş sayfası sorununu nasıl çözebilirim?

#10 (link)
Moderatör
SaKLI - avatarı
Araçlar sekmesi > İnternet seçenekleri > genel > giriş sayfası seçeneğinin olduğu yere www .google. com yazarak uygula veya tamam deyin.
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.189 saniyede (69.62% PHP - 30.38% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 10:42
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi