PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > İnternet giriş sayfası sorununu nasıl çözebilirim?
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir17:24, 5 Aralık 2009 
arkadaşlar bilgisayarım da durduk yere reklam sitesi açılıyor ancak ctrl alt delete ile kapatabililyorum 5 10 dk. bir yine geliyor birde benim bilgisayarımda hem ie var hemde mozilla mozillada bir problem yok problemin biride ie da in ternet giriş sayfasını google yapıyorum bilgisayarı aç kapa ya fixarama diye bir yer oluyor ya da temlatorx diye bir site oluyor hemde değiştirme yeri kitleniyor çalıştır regedit yapıyorum ordan açıp tekrar goole yapıyorum bilgisayarı aç kapa yine aynı oluyor antivirüs olarak eset nod 32 kullanıyorum o bişey bulmuyor bir kaç kişiye sordum trojan girmiştir dediler bir kaç program verdiler(combofix,adavere,vb) işe yaramadı ama belki sizin bildiğiniz daha iyi programlar daha iyi çözümler vardır lütfen çoğu problemi kaç defa çözdüm ama bu 2 problemle uzun süredir çözemedim yardım edin rice ed.
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

fixaramayı nasıl iptal ederim
Benzer Konular:
Cevap
Misafir00:33, 3 Ocak 2010 
fixaramayı nasıl iptal ederim
Cevap
Misafir16:59, 3 Ağustos 2010 
google gırıs sayfasını açtıgım da garıp garıp reklamlar cıkıyor bunlardan kurtulmam ıçın ne yapmalıyıö
Cevap
Misafir16:51, 2 Şubat 2011 
internet giriş sayfamda bazen search.bearshare bazen de ayarlı olduğu gibi google çıkıyor. aramada da bazen aynı şey oluyor. bearshare ı kaldırdım bilgisayarımdan fakat yine aynı sorunla karşılaşıyorum.bilisayarım windows7 starter. yardımcı olursanız sevinirim
Cevap
Misafir16:03, 9 Mart 2011 
Arkadaşım Bilgisayarına Virüs Bulaşmış Bunu Temizlemek için Yha Bilgisayara Format At yada Acilen Bir Virüs Programı
ilk önce bilgisayrını tarat Vİrüs programıyla
Eğer Bİlgsayarı Kardeşin kulanıyorsa Şifre Koy Çökebilir!
Cevap
Misafir17:23, 19 Nisan 2011 
fixaramayı nasıl kaldırabilirim
Cevap
Misafir17:32, 19 Mayıs 2011 
aynn kardeşim bende de aynı ;;-((((
Cevap
DreT4518:34, 19 Mayıs 2011 
internet explorer 7 ise yapabiliriz anasayfa simgesi (ev) yanında bi ok var ona tıklayın ordan tüm anasayfaları silin sonradan google olarak ekleyin
Cevap
Misafir17:03, 3 Ağustos 2012 
önceden mozilla firefox ve internet explorleri açtığımda google çıkardı. ama şimdi bearshareyi çalıştırdım ve sildim artık mozilla firefox ve internet exporleri açtığımda bearshare arama sayfası çıkıyor. googleyi geri getirmek için ne yapmalıyım.
Cevap
SaKLI17:11, 3 Ağustos 2012 
Araçlar sekmesi > İnternet seçenekleri > genel > giriş sayfası seçeneğinin olduğu yere www .google. com yazarak uygula veya tamam deyin.
Cevap
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama