PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Mimar olmak için nasıl bir eğitimden geçmek gerekiyor?
İlk...5131415 1617...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir20:24, 9 Temmuz 2012 
bende lise 1 e geçtim sbs puanlarım 404 365 438.. gibi bişe benolabilirmiyim acaba ama ben astronot olmak istiyorum çok zorr bu yüzden mimarlığı seçtim ama hala astronot olmak istiyoruuuummmm
Cevap
Misafir15:05, 10 Temmuz 2012 
ben endüstürü meslek lisesine gideceğim mimar olabilirmiyim
Cevap
Misafir00:38, 17 Temmuz 2012 
merhaba ben anadolu liisesine gidiyorum bölümüm MF aslında moleküler biyoloji okumak istiyorum ama ailem o meslekte iş olmadını söylüyor bende çok kararsız kaldım bir yandan da mimarlık güzel gelmeye başladı,puanı da gayet yüksek ama isteyince herşey olur fakat aklıma bir şey takıldı acaba 4 senelik fakülteyi bitirince ne oluyor? yani hemen iş bulabiliyormuyuz yada biyere başvurmamız falan gerekiyor mu? ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM
Cevap
Misafir20:56, 1 Ağustos 2012 
ben 7.sınıfa gidiyorum hadafim mimar olmak inşallah bu meslek zor değildir
Cevap
Misafir17:56, 3 Ağustos 2012 
Ya bu istanbulda mimar olma için hangi liselere gitmek lazım ?
Cevap
Misafir18:20, 4 Ağustos 2012 
bn iç mimar olmak istiyorum bunun için hangi lise kaç puan gerekir ve hangi ünüversite gidebilirim lütfen abının yazın şimdiden teşekkürler
Cevap
Misafir10:52, 30 Ağustos 2012 
slm ben bu sene 8.sınıfa başlıyacağım 6veya7. sınıfta sınavlar olmadığı için puanım yok,sizce kırklarelinde oturuyoruz buradaki hangi liseye gitmeliyim,,,,, lütfen acil cevapp
Cevap
Hanife21:34, 4 Eylül 2012 
Selam arkadaşlar. Ben mimar olmak istiyorum. 472 puanla fen lisesine girdim. Mimar olmak istiyorum. Ama hakkında pek bilgim yok. En başta maaş konusunu merak ediyorum. Devlet ve özel sektörde ortalama maaş ne kadar oluyor? Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.
Cevap
Misafir15:56, 7 Eylül 2012 
yha bende araştırıyorum ama bir sonuç yok düz liseler en fazala tercihler arasında oluyor...
Cevap
MimarcıMimarcı21:11, 10 Eylül 2012 
Ya ben 8.sınıf öğrencisiyim ve mimarlık okumayı çok istiyorum bana öneride bulunurmusunuz lütfen hangi konulara ağırlık verceğimi bilmiyorum
Cevap
İlk...5131415 1617...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama