PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Sıvıların basıncı iletme özelliğinden faydalanarak neler yapılmıştır?
123
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir19:49, 3 Aralık 2011 
Hidrolik kaldırma sistemleri ve su yatakları ha birde su cenderesi valla bu kadar bulabildim faydalı olursa ne mutlu beğenip beğenmediğini yaz
Cevap
Misafir22:26, 4 Aralık 2011 
hidrolik fren sistemleri katıların basıncı iletme özelliğinden yararlanılarak mı yapılmıştır....acil cevap bekliyorum.
Cevap
Misafir21:43, 13 Aralık 2011 
ya bana gazların basıncı iletme özelliğini söleyin nolur (((
Cevap
Misafir14:15, 9 Nisan 2012 
sıvıların basıncı iletme özelliğinden yararlanarak , kütlesi büyük cisimlerin az kuvvetle kaldırmayı sağlayan düzenek tasarlama ??
Cevap
Misafir21:20, 12 Aralık 2012 
Arkadaşlara katılıyorum..Ben de teknolojik alanda kullanıldığı yerleri arıyorum.Hiçbir sitede de aradığımı bulamadım.Lütfen anlayış gösterin yhaaa.Yardım etmekten zarar gelmez....LÜTFEN
Cevap
Misafir07:41, 23 Aralık 2012 
bana sıvıların basıncının kullanıldığı cihazlar lazım
Cevap
Misafir14:34, 24 Aralık 2012 
benim aradığım sıvı basıncının teknolojik alanda kullanıldığı yerler bu konu dışında başka cevap istemiyorum bu konuda yyyyyaaaarrrrrrdddddııııımmmm lütfen ama

Kaynak: Sıvıların basıncı iletme özelliğinden faydalanarak neler yapılmıştır?
Cevap
Misafir20:38, 8 Nisan 2013 
sıvıların basıncı iletme özelliğinden faydalanarak kütlesi büyük cisimleri az kuvvetle kaldırmayı sağlayan bi düzenek nasıl yapılır
Cevap
Misafir21:03, 8 Nisan 2013 
sıvıların basıncı iletme özelliğinden faydalanarak kütlesi büyük cisimleri az kuvvetle kaldırmayı sağlayan bi düzenek tasarlamam lazım nasıl yapabilirim bilgisi olan varmı acil!!
Cevap
123
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama