PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Çilek Kız karakterinin İngilizce olarak özelliklerini yazar mısınız?
1 23
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir17:33, 10 Aralık 2009 
yaa bana çilek kız karakterinin ingilizce özellikleri lazım lütfen bulan hemen cewap wersinn
En iyi cevap BrookLyn tarafından gönderildi

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
çilek kızın ozellıklerı
yaa bana çilek kız karakterinin ingilizce özellikleri lazım lütfen bulan hemen cewap wersinn
offfffff çilekkızın özellkileri lutfen test yapıyorum daha sonra internete vercem biri bişe yazsın lutfennn
cilek kizin ingilizce ozellikleri

Bahsettiğiniz karakter bir çocuk romanında geçiyor sanırım, eğer öyle ise ingilizce olarak özellikleri ve hakkında kısa bilgi:

Strawberry Girl
Strawberry Girl is a Newbery medal winning novel written and illustrated by Lois Lenski. It was first published in 1945.

Set in the U.S. state of Florida in the early 20th century, the story deals with two families, the Boyers and the Slaters. The Boyers move to Florida to raise strawberries. They come into conflict with their new neighbors, the Slaters, who raise cattle and let their animals roam loose. The two main characters are Birdie Boyer, the "Strawberry Girl" of the book's title, and Shoestring Slater, whose pony ruins the Boyers' strawberries. The feud between the two families heightens through the book, but they reconcile by the end of the novel.
  • Author
    • Lois Lenski
  • Illustrator
    • Lois Lenski
  • Country
    • United States
  • Language
    • English
  • Genre
    • Children's novel
  • Publisher
    • J. B. Lippincott & Co.
  • Publication date
    • 1945
  • Media type
    • Print (Hardback & Paperback)
Benzer Konular:
Etiketler:
  • cilek kizin ingilizce ozellikleri
  • cilek kizin ozellikleri
  • cilek kizin ozellikleri ingilizce
Cevap
Misafir13:05, 5 Mart 2010 
offfffff çilekkızın özellkileri lutfen test yapıyorum daha sonra internete vercem biri bişe yazsın lutfennn
Cevap
Misafir12:56, 18 Mart 2010 
Cevap
Misafir17:33, 3 Nisan 2010 
Alıntı:
cilek kizin ozellikleri
çilek kızın ozellıklerı
Cevap
BrookLyn22:16, 3 Nisan 2010 
çilek kızın ozellıklerı

Bahsettiğiniz karakter bir çocuk romanında geçiyor sanırım, eğer öyle ise ingilizce olarak özellikleri ve hakkında kısa bilgi:

Strawberry Girl
Strawberry Girl is a Newbery medal winning novel written and illustrated by Lois Lenski. It was first published in 1945.

Set in the U.S. state of Florida in the early 20th century, the story deals with two families, the Boyers and the Slaters. The Boyers move to Florida to raise strawberries. They come into conflict with their new neighbors, the Slaters, who raise cattle and let their animals roam loose. The two main characters are Birdie Boyer, the "Strawberry Girl" of the book's title, and Shoestring Slater, whose pony ruins the Boyers' strawberries. The feud between the two families heightens through the book, but they reconcile by the end of the novel.
  • Author
    • Lois Lenski
  • Illustrator
    • Lois Lenski
  • Country
    • United States
  • Language
    • English
  • Genre
    • Children's novel
  • Publisher
    • J. B. Lippincott & Co.
  • Publication date
    • 1945
  • Media type
    • Print (Hardback & Paperback)
Cevap
Misafir09:13, 17 Kasım 2010 
birisi bulsun daha 6. sınıftayım ama bizede verdi öğretmen öle bi performans görervi lütfennn biri yazsınn allah rızası içinnnnnnnnn
Cevap
Misafir21:21, 20 Mart 2011 
lütfen biri çilek kızın özelliklerini yazsın 5 .sınıfa gidiyorum performans ödevi lütfennnnn
Cevap
Misafir14:05, 11 Nisan 2011 
yha ben çilek kızın ingilizce yazılmış özelliklerini istiyorum bune yha
Cevap
Misafir19:01, 16 Mayıs 2011 
nolur düzgün bir şey gönderin ve türkçesiyle birlikte gönderin
Cevap
Misafir16:23, 13 Ekim 2011 
6. sınıfta okuyorum nasıl yazıldığını biliyorum she love ridding bike. Gibi cümleler
Cevap
1 23
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
İsim:
Doğrulama