Cevap Yaz Önceki Konu Sonraki Konu

Laptop'ta wireless bağlantı nasıl kurulup internete girilir?

Gösterim: 38088 | Cevap: 25
  • laptop wifi nasil acilir
  • laptopa wireless nasil kurulur
  • laptopta wifi nasil acilir
ahmed
Cevaplanmamış   |    8 Şubat 2007 19:59   |   Mesaj #1   |   
Ziyaretçi

Wireless Ağ Kurmak ve İnternet Paylaşımı konusunda tam bilgisi olan biri bana yardımcı olabilirmi ben bu Wireless Ağ Kurmak ve İnternet Paylaşımını bir türlü yapamadım her notebookum birbirine bağlandı fakat internet paylaşımı olmadı.
1.pc (ana pc)yerel ağ ile kablosuz modeme bağlı
2.pc Wireless ile 1.pc bağlı

yardımcı olurmusunuz...
atif
10 Şubat 2007 20:26   |   Mesaj #2   |   
Ziyaretçi
u.s robotics kablosuz modem kullanıyorum bilgisayarımın eternet numarası modemin içine girilmiş durumda benim bilgisayarımdan başka bir bilgisayarın benim modemden web e girmesi söz konusu değil öyle olduğunu sanıyorum fakat kablosuz ağları tıklayınca bazı modemlerde güvenlik etkin kablosuz ağ yazarken benimkinde güvenli olmayan kablosuz bağlantı yazıyor daha önce pc min kimlik nosunu sadece modemin içine girmek için 50 ytl almışlardı yani yaptığım iş tamamen boşamı güvenlik etkin kablosuz ağ şeklinde yapmam mı gerekir bilgilendirecekler varsa teşekkür şimdiden
mouz
4 Mart 2007 11:37   |   Mesaj #3   |   
Ziyaretçi
slm arkadaslar!

benim sorum, 1 wlan kablosuz ag kartiyla 2 internet baglantisina baglanabilirmiyim?

tskrler simdiden
psychopat
18 Ekim 2008 15:24   |   Mesaj #4   |   
Ziyaretçi

Laptopuma format attıktan sonra wireless aygıt yöneticisinde gözüküyodu fakat diğer drıverları yüklerken birden kayboldu ve suan biostada gözükmüyo galiba bozuldu. Tekrar format attım ama bi faydası olmuyo çalışmıyo wireless. Cihaz Hp Compaq Presario f500 bi bilgisi olan varsa yardımlarınızı bekliyorum
dinazor1962 ve MeLL bu mesajı beğendi.
MeLL
20 Ekim 2008 23:13   |   Mesaj #5   |   
Ziyaretçi
Benimde benzer bir problemim var;
Son 1-2 güne kadar laptop'ımın wireless'ı sorunsuz bir şekilde çalışıyordu.Ama şuan wireless ile internete bağlı iken,wireless sağlayıcı pasiv hale düşüyor.E haliyle bağlantım kopuyor.Tekrar eski haline getirmek için fn+F2 tuşunu kullanıyorum.Sorun ne olabilir?Wireless için driver güncellemesimi yapmam gerekiyor acaba?

Bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardım...?
dinazor1962 bu mesajı beğendi.
21 Ekim 2008 00:04   |   Mesaj #6   |   
dinazor1962 - avatarı
VIP ne mutlu Türk'üm diyene
ANTALYA
3849
273 mesaj
adsl modem ile verilen cd var onu laptoba takip , tekrar programi kurmaniz gerekiyor
MeLL bu mesajı beğendi.
MeLL
24 Ekim 2008 16:46   |   Mesaj #7   |   
Ziyaretçi
Arkadaşlar benim laptop'ımdaki sorun hallolmadı.Şimdi son gözlemlerime göre sorun tam olarak şöyle;

Laptop'ı şarjı fişe takılı kullanıyorum.Çünkü bataryam çok zayıfladı yarım saat bile dayanmıyor.İnternet erişimimi evde olan başka bir pc'nin modeminden kablosuz bağlantı ile sağlıyorum.Herneyse,
İnternete bağlı iken,herhangi bir nedenden dolayı laptop'ın şarj aletini fişten çekecek olsam wireless bağlantım kopuyor.Yani wireless sağlayıcı deactive hale düşüyor.Tekrardan bağlanmak için Fn+F2 tuşuyla wireless sağlayıcımı aktive etmem gerekiyor.Aynı problem yeniden şarjı taktığımda da oluyor.Çözemedim nasıl halledebilirim?

Bilgisi olan arkadaşlardan yardımlarını rica ediyorum.Şimdiden teşekkürler
MeLL
11 Kasım 2008 18:45   |   Mesaj #8   |   
Ziyaretçi

Wireless Kablosuz Ağ

Alıntı
MeLL adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar benim laptop'ımdaki sorun hallolmadı.Şimdi son gözlemlerime göre sorun tam olarak şöyle;

Laptop'ı şarjı fişe takılı kullanıyorum.Çünkü bataryam çok zayıfladı yarım saat bile dayanmıyor.İnternet erişimimi evde olan başka bir pc'nin modeminden kablosuz bağlantı ile sağlıyorum.Herneyse,
İnternete bağlı iken,herhangi bir nedenden dolayı laptop'ın şarj aletini fişten çekecek olsam wireless bağlantım kopuyor.Yani wireless sağlayıcı deactive hale düşüyor.Tekrardan bağlanmak için Fn+F2 tuşuyla wireless sağlayıcımı aktive etmem gerekiyor.Aynı problem yeniden şarjı taktığımda da oluyor.Çözemedim nasıl halledebilirim?

Bilgisi olan arkadaşlardan yardımlarını rica ediyorum.Şimdiden teşekkürler

Arkadaşlar problemi çözdüm.Ekran koruyucu ayarlarına bakıyordum,Yukarıdaki sorunumun çözülmesine şöyle ulaştım.Sizlerle de paylaşayım.Aynı şey başınıza gelirse bir denersiniz;

Masaüstünde sağ tuş/Özellikler'i tıklatın.Açılan pencerede "Ekran koruyucu"sekmesinde "Güç" butonuna tıklayın."Güç düzenleri" yazan kısımdaki ok u açın ve ordan seçeneklere bakın.Benim bu sorunla karşılaşmamın sebebi,oradaki seçeneğimin "Wireless disabled"olarak ayarlanmış olması idi.Oradaki ayarı değiştirdim ve "En az güç yönetimi" yaptım ve sorunum ortadan kalktı.
Magnifique bu mesajı beğendi.
Misafir
15 Ekim 2009 18:21   |   Mesaj #9   |   
Ziyaretçi
arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var. bnm laptop wireless internete girmiyor. mesela şuan modemi görmüş durumda sinyal seviyesi de iyi ama internete girmiyor. ama koblolu olarak aynı modemden çok sorunsuz internete giriyorum. nedenini bi türlü anlayamadım acil yardım lütfen
Misafir
10 Aralık 2009 21:52   |   Mesaj #10   |   
Ziyaretçi

bizim evde wireless var ve ben laptobumda ınternete gırmek ıstıyorum ttnet kullandığım için ttnet in şifresini girdim ama ınternete giremıyorum
Cevap Yaz
Hızlı Cevap
İsim:

Laptop'ta wireless bağlantı nasıl kurulup internete girilir? Konusuna Benzer Konular

Etiketler:
  • laptop wifi nasil acilir
  • laptopa wireless nasil kurulur
  • laptopta wifi nasil acilir
E-okul'a nasıl girilir?
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 10
Son Mesaj: 19 Mayıs 2014 21:50
İki PC ile aynı anda internete nasıl girilir?
Gönderen: muhammetipli Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 20 Ekim 2012 10:31
Cevap: 4
Son Mesaj: 17 Mayıs 2012 10:37
Cevap: 4
Son Mesaj: 7 Kasım 2011 21:32
Cevap: 0
Son Mesaj: 12 Ocak 2010 22:13
Sayfa 0.388 saniyede 9 sorgu ile oluşturuldu