PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > "Ben sporcunun çevik ve ahlaklısını severim" cümlesi ne anlama gelir?
1 2
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir22:59, 11 Aralık 2009 
ben sporcunun çevik ve namuslusunu severim in anlamı
En iyi cevap Daisy-BT tarafından gönderildi

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:

Atatürk, Türk sporcusunda yalnız beden kuvveti ve yetenek değil, aynı zamanda iyi ahlak ve zekanın da bulunmasını istemiş ve bu düşüncesini de; "Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim" sözleriyle dile getirerek, bir sporcunun nasıl bir insan olması gerektiğini anlatmıştır.
Benzer Konular:
Cevap
Daisy-BT02:12, 12 Aralık 2009 

Atatürk, Türk sporcusunda yalnız beden kuvveti ve yetenek değil, aynı zamanda iyi ahlak ve zekanın da bulunmasını istemiş ve bu düşüncesini de; "Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim" sözleriyle dile getirerek, bir sporcunun nasıl bir insan olması gerektiğini anlatmıştır.
Cevap
Misafir13:54, 4 Ocak 2011 
ben açıklamasını istemiştim ama açıklaması yokk en kısa zamanda yazabilirmisiniz çok acil de
Cevap
Misafir17:40, 6 Ocak 2011 
gerek
Cevap
Daisy-BT21:54, 6 Ocak 2011 
ben açıklamasını istemiştim ama açıklaması yokk en kısa zamanda yazabilirmisiniz çok acil de
gerek

Cevap
Misafir15:06, 26 Şubat 2011 
ben sporcunun zeki çevik aynı zaman da ahlaklısını severim sözüyle ne anlatmakta dır?
Cevap
Misafir17:59, 17 Kasım 2011 
çok acil lazım en yakın zamanda öğretmene vermem lazım
Cevap
Misafir15:37, 21 Kasım 2011 
atatürkün bu sözü ile atatürkün vatandaslık gorevlerıı arasında anlam ılıkısı bularak arkdslarınıza bır konusma metnıhazırlıcam yardım edermısınz tarif 21 kasım pazartesi teslim: 23 kasım çarşamba
Cevap
Misafir16:48, 11 Ocak 2012 
ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim ne anlama geliyor ne olur cevap!!!!!!!!!!!!!!
Cevap
Misafir17:25, 14 Nisan 2012 
Ebenin amı ne anlşama gelıyor acill öğretmen sordu
Cevap
1 2
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama