Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

"Küçük Kurbağa" şarkısının notalarını nasıl bulabilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 14 Aralık 2009 (19:09) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
9502 kez görüntülenmiş, 15 cevap yazılmış ve son mesaj 24 Şubat 2012 (22:36) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.50  |  Oy Veren: 4      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 14 Aralık 2009, 19:09

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Arkadaşlar bana acil küçük kurbağa(kuyruğun nerede?) notaları lazım dizek üstünde şimdiden teşekkürler
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

küçük kurbağa notası:sol,mi,mi,mi,sol,mi,mi,mi,sol,la,sol,fa,mi,re 2.bölüm:fa,re,re,re,fa,re,re,re,fa,sol,fa,re,mi,do bukadar arkadaşla
Rapor Et
Reklam
Eski 15 Nisan 2010, 18:31

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
kucuk kurbaga sarkisi notalari lazım acill
Rapor Et
Eski 29 Kasım 2010, 13:40

ödev

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
kucuk kurbaga sarkisi notalari ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum çünkü benim onla ilgili bir müzik sözlüsü olucam bu şarkıyı melodikamla çalacağım
Rapor Et
Eski 20 Aralık 2010, 15:58

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
küçük kurbağa notası:sol,mi,mi,mi,sol,mi,mi,mi,sol,la,sol,fa,mi,re 2.bölüm:fa,re,re,re,fa,re,re,re,fa,sol,fa,re,mi,do bukadar arkadaşla
Rapor Et
Eski 20 Aralık 2010, 16:07

#5 (link)
Seda_25
Ziyaretçi
Seda_25 - avatarı
sol mi mi mi sol mi mi mi fa sol fa la sol mi ......
Rapor Et
Eski 23 Aralık 2010, 22:17

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben başka biliom mesala bak postacı sol fa sol la sol fa mi re fa mi re mii sol fa sol la sol fa mi re fa mi re doo merdiven var re mi fa sol la la la la sol fa mi re re re la la sol mi fa sol fa sol fa mi re re re neşeli olki var do do re mi mi re do re mi do mi mi fa sol sol fa sol fa sol mi sol sol la la fa mi fa re sol sol (do do re mi mi re do re mi do)=(2)son kez de yağ satarım war ama biraz la la la sol la la la sol fa sol fa sol la la la sol
Rapor Et
Eski 12 Nisan 2011, 17:54

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bikere postacının notaları re do re mi re do si la do si la si2.bölüm re do re mi re do si la do si la sol
Rapor Et
Eski 12 Nisan 2011, 18:42

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Arkadaşlar bana acil küçük kurbağa(kuyruğun nerede?) notaları lazım dizek üstünde şimdiden teşekkürler
size söylüyüm. küçük kurbağa şarkısının notaları yaz çıkar 1 linke tıklayın
Rapor Et
Eski 15 Nisan 2011, 16:27

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
küçük kurbağa = sol mi mi mi sol mi mi mi sol la sol mi fa re fa re re re fa re re re fa sol fa re mi do
Rapor Et
Eski 12 Mayıs 2011, 15:51

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bende istiyorum çünkü flütle çalmam greken görevim var
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.167 saniyede (69.79% PHP - 30.21% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 10:36
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi