Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Başka bilgisayarda çalışan MSN kendi bilgisayarımda neden açılmıyor?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 15 Aralık 2009 (14:11) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
8272 kez görüntülenmiş, 7 cevap yazılmış ve son mesaj 2 Mayıs 2012 (00:18) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 15 Aralık 2009, 14:11

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Başka bilgisayarda açılan messenger kendi bilgisayarımda açılmıyor sürekli dönüp duruyorlar. herhangi bir hata kodu vermiyor. ama kendi bilgisyarımda başkalarının msn'i açılıyor. sanırım yanlışlık bi yere bastım ama ne olduğunu bulamıyorum. yardımcı olur musunuz ¿
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

başka bir bilgisayarda açılan msn kendi bilgisayarımda açılmıyor
Rapor Et
Reklam
Eski 25 Aralık 2009, 15:16

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
başka bir bilgisayarda açılan msn kendi bilgisayarımda açılmıyor
Rapor Et
Eski 16 Nisan 2010, 15:00

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
msn bazi adresleri acmiyor
bazı msn adreslerim açılmıyor
Rapor Et
Eski 27 Temmuz 2010, 21:16

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Bende de aynı sorun vardı. Bilgisayarımda sadece bir tane msn adresiyle giriş yapabiliyordum diğer adreslerle giriş yapılamıyordu. Bende msn sorunsuz çalışan bir bilgisayardan "C:\Program Files\Windows Live\Contacts" içindeki dosyaları kopyalayıp kendi bilgisayarımdaki aynı yere yapıştırdım (eskileri sildim tabii) ve sorun düzeldi. Denemekte fayda var belki sizinki de düzelir.
Rapor Et
Eski 30 Ekim 2010, 08:28

bilgisayarımda sadece benim msn adresim açilmiyor.

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bilgisayarımda sadece benim msn adresim açilmıyor başka adres açtım oda geçici olarak kullanılmıyo dio ama evde başkalarının msn adresleri açiliyo neden böyle oluyo yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
Rapor Et
Eski 20 Mayıs 2011, 00:11

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Klasör Seçeneklerindne gizli dosyaları göster de sonra C:\Documents and Settings içersinde oturum açamadığın msn hesabını arat bulduklarını sil tekrar oturum açmayı dene.
Rapor Et
Eski 25 Mayıs 2011, 20:47

#7 (link)
909gökhan905
Ziyaretçi
909gökhan905 - avatarı
Arkadaşlar mesela şöyle bir sıkıntınız var;
Mesenger'i indiriyorsunuz ama düzgün bir şekilde kurmanıza rağmen açılmıyor,yada hata kodu veriyor...Ya saat ayarlarınız yanlıştır.Yada PC'niz bu yazılımı kaldırmamaktadır.

---------- Mesaj tarihi 20:47 ---------- Önceki mesaj tarihi 20:46 ----------

Herşeyi denediysenizde msn adresiniz açılmazzsa geçmiş olsun hesabınız birilerinin eline geçmiş demektir.
Rapor Et
Eski 2 Mayıs 2012, 00:18

Cvp: Başka bilgisayarda çalışan MSN kendi bilgisayarımda neden açılmıyor?

#8 (link)
Misafirhamit
Ziyaretçi
Misafirhamit - avatarı
msn açılmıyor üstüne tıklıyorum ama msn sayfası açılmıyor
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.169 saniyede (67.97% PHP - 32.03% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 15:00
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi