Arama

Telefonun hafıza kartını PC'nin görmesi nasıl sağlanır? - Sayfa 3

Güncelleme: 27 Ekim 2013 Gösterim: 29.582 Cevap: 28
_COLT_ - avatarı
_COLT_
Ziyaretçi
24 Mayıs 2012       Mesaj #21
_COLT_ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
_kelebek_ adlı kullanıcıdan alıntı

Aynı Sorun BENDE DE VARDI HEMDE AYNISI!
Nasıl mı yaptım?

Sponsorlu Bağlantılar
S40 7230 lu bir arkadaş vardı (sağolsun 30. Mesajda ağzını bozdu ban yedi) ben hafıza kartını ona taktım artık benim tel mi bozuk diye. Birde baktık girmeye çalıştığımızda şifre sordu. girip kapattık.
S60 cihazında hafıza kartının anahtarını kaydeder ama hard format atarken hafıza kartında şifre varsa -ki anahtarı hard formatta silineceğinden bilgisayar ne şifre soruuor ne açıyor.
Dediğim gibi S60 ın büyükbabası S40 bu işi çözecek.
Yardım ettiysem ne mutlu.

S60 da hard format atmadan, dosya yöneticisinden (file man, Fexplorer) zaten takılı olan hafıza kartının şifresini görebilirsiniz...
KaraMuRaT - avatarı
KaraMuRaT
Ziyaretçi
13 Temmuz 2012       Mesaj #22
KaraMuRaT - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar hepiniz çoğunlukla benim gibi sorunlar yaşıyorsunuz.Benimde pc Hafıza kartını okumuyordu ama artık buldum çözümünü.Hafıza kartı bilgisayarımda çıkmıyorsa şöyle yapıcaz.
1-Hafıza kartına atmak istediğiniz bir odsya seçin.
Sponsorlu Bağlantılar
2-Sağ tıkla göndere basın.
3-Hafıza kartınızı seçin (Hafıza kartınızın adı çıkmıyorsa Çıkarılabilir Disk (EMsn Happy seçin)
4-Bilgisayarıma gidin ve orda çıkar.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Temmuz 2012       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selamınaleyküm, arkadaşlar hayırlı akşamlar. benimde sorunum hafıza kartıyla ilgili pcme takınca usb aygıtımı görüyor kart okuyucumu görüyor hafıza kartımı görüyor. bilgisayarım klasöründe, çıkarılabilir disk (g) olarak görünüyor ama dosyayı açmaya çalıştığımda, lütfen çıkarılabilir disk (GMsn Happy içine bir disk yerleştirin. cevabını veriyor. bu sorunu nasıl çözebilirim. yardımınız için şimdiden teşekkürler.
_COLT_ - avatarı
_COLT_
Ziyaretçi
30 Temmuz 2012       Mesaj #24
_COLT_ - avatarı
Ziyaretçi
ya hafıza kartın bozuk veya şifreli, yada kart okuyucun bozuktur...
BenceHicBakmaxD - avatarı
BenceHicBakmaxD
Ziyaretçi
30 Temmuz 2012       Mesaj #25
BenceHicBakmaxD - avatarı
Ziyaretçi
PC ye taktıqınız hafıza kartını ya da telefonu depolama olarak seçtiqinizde bir şey qönderip alabilirsiniz. Başka türlü qöremezsiniz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Eylül 2012       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben hafıza kartı çalışıyor ama neden bilgisayayra takıdğım zaman bişi gösdemriorrrr normelde thaıza kartını telefona dakdığmda gösderior ama şuan neden gösderimiorrr lütfen bana yaerdımcı olunnnnnnnnnnnnn
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Mayıs 2013       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Gizem54 adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşımdan fotoğraf makinesinin hafıza kartını aldım bilgisayarıma taktım ama görünmüyor üstelik içine kaçtı x||| Ne yapabilirim ?

kasaya kaçtı ise bir cımbız yardımı ile alabilirsin veya kasayı aşagı dogru yatır....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Mayıs 2013       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Hamdi adlı kullanıcıdan alıntı

PC aparatı çıkartılıp içine hafıza kartı konulabilen bir aparata hafıza kartını takın. Taktıktan sonra hafıza kartlı aparatı PC ye takın.Taktıktan sonra hafıza kartındaki bilgileri Bilgisayarım dosyasından açabilirsiniz.

işte ben de ondan bahsediyorum pc ye taktığımda algılamıyor ona yardım istiyorum
Misafir44 - avatarı
Misafir44
Ziyaretçi
27 Ekim 2013       Mesaj #29
Misafir44 - avatarı
Ziyaretçi
arkadşlar 1 saat önce yeni bi hafıza kartı aldım 2GB Micro telefona taktım görünmüyor pcdede görünmüyor telefondan çektiğim fotoğrafları hafıza kartına atıp pcye atmak istiyorum ne yapabilirim