Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Telefonun hafıza kartını PC'nin görmesi nasıl sağlanır?

Bu konu Soru-Cevap forumunda musty42 tarafından 20 Aralık 2009 (10:55) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
22954 kez görüntülenmiş, 28 cevap yazılmış ve son mesaj 27 Ekim 2013 (14:24) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 4.50  |  Oy Veren: 2      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 20 Aralık 2009, 10:55

#1 (link)
musty42
Ziyaretçi
musty42 - avatarı
Slm arkadaşlar. Ben bi hafıza kartı aldım. Telefon gayet güzel görüyor. Bilgisayar ise görüyor ama açmıyor. Bazen de bilgisayardan şöyle bi uyarı alıyorum : ''Bu kart biçimlendirilmemiş. Şimdi biçimlendirmek ister misiniz?'' Evet dediğimde ise biçimlendiremiyor. Kartı bilgisayarımın görmesi için ne yapmalıyım?
Rapor Et
Reklam
Eski 20 Aralık 2009, 17:14

#2 (link)
musty42
Ziyaretçi
musty42 - avatarı
Arkadaşlar 6 saat oldu. Yardımcı olabilecek biri yok mu?
Rapor Et
Eski 20 Aralık 2009, 17:21

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşım bilgisayarının da taktığın hafıza kartını görüp tanıması gerekir bu dediğin uyarıyı veriyorsa bilki senin bilgisayarın hafıza kartını görmüş fakat okuyamamış. biçimlendirmek = adı üzerinde bir şeyin okunup yazılabilmesi için şeklinin veya dosya formatının değiştirilmesi anlamına gelir. biçimlendirmeyi seç. yani evet istiyorum seceneğine bas karşına küçük bir pencere çıkacak dosya birimini FAT32 yap aşağıdan hızlı biçimlendiri işaretle ve başlaya bas. kısa bir süre sonra hafıza kartını bilgisayarda da kullanabileceksin.

tabi bu işlem sonrasında hafıza kartında ne var ne yok silinir fakat pc okuyacak duruma gelir.
Son Düzenleyen Misafir; 20 Aralık 2009 @ 17:23. Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Rapor Et
Eski 12 Nisan 2010, 15:13

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bilgisayara kart okuyucula flası takiyom bir disk yerleştirşn diyo ne yapmam gerekiyo çok acil şimdiden teşekkürler
Rapor Et
Eski 25 Mayıs 2010, 15:21

Hafıza Kartı Görünmüyor Ne Yapabilirim?

#5 (link)
Gizem54
Ziyaretçi
Gizem54 - avatarı
Arkadaşımdan fotoğraf makinesinin hafıza kartını aldım bilgisayarıma taktım ama görünmüyor üstelik içine kaçtı x||| Ne yapabilirim ?
Rapor Et
Eski 25 Mayıs 2010, 18:46

#6 (link)
Dehşetaliminyum
Ziyaretçi
Dehşetaliminyum - avatarı
Kendime bir kart okuyucu al
Rapor Et
Eski 21 Ağustos 2010, 12:54

:S

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
selam arkadaslar bır hafıza kartım var ve telefona taktıgım zamn gorunuyr ancak kartı bılgısayar bı turlu gormedı.... bılgısayara baktıgımda kartı nasıl acabılırım yardımcı olur musnuz ?? saolun sımdıden....
Rapor Et
Eski 29 Kasım 2010, 18:18

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
BENİM FOTO MAKİNE HAFIZA KARTI VAR KAR OKUYUCU ALDIK TAKTIM ONA KARTI GÖRÜYO FAKAT FOTOLAR GÖZÜKMÜYO 2TNE METİN BELGESİ GÖZÜKÜYOR ONLARDA 1KB FAKAT ÖZELLİKLER YPIORM HAFIZA KARTINNI 860 MB DOLU DİE 160 MB BOS DİO NABA BLİRİM?????
Rapor Et
Eski 29 Kasım 2010, 18:21

#9 (link)
heartles3
Ziyaretçi
heartles3 - avatarı
selam arkadaslar bır hafıza kartım var ve telefona taktıgım zamn gorunuyr ancak kartı bılgısayar bı turlu gormedı.... bılgısayara baktıgımda kartı nasıl acabılırım yardımcı olur musnuz ?? saolun sımdıden.... acill (
Rapor Et
Eski 30 Kasım 2010, 14:29

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
1 TANE BİLE YARDIM EDEN YOKMU!!!!
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.154 saniyede (71.82% PHP - 28.18% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 10:05
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi