PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Şarkıcı Kendi'nin gerçek adı nedir?
123 45...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir03:41, 31 Temmuz 2010 
bir magazin programında sizin adınız nuray ülkermi herkes öyle konuşuyor dedi sunucu kendi ise hayır benim adım nuray ülker değil dedi sonra peki adınızı söylermiisnz dediler söyleyeyemem dedi neden diye sorduklarında sanrsam marka yapmaya çalışıyorum dedi
Cevap
Misafir14:32, 2 Ağustos 2010 
hayır nuray ülker
Cevap
Misafir16:33, 5 Ağustos 2010 
NURAY ÜLKER !
Cevap
Misafir02:58, 8 Ağustos 2010 
arkadaşlar araştırdım ve kendi kendi söledi kendinin yanına gittim gerçek adın ne kendi abla dedi o da NURAY ÜLKER KENDİ dedi bnde dedimki kendi ablaa doğrıu söle dedim o daaaaaa DOĞRU SÖYLÜYORUM MİNNOŞUMM YALANIM YIK DEDİ bnde 1 gün onlarda kaldım yhaa lütfen bana inanın ama adı NURAY ÜLKER KENDİ olduğunu anlayın bni anladıysanız ne mutlu bana nurayın (kendinın ) alilesini tanıdım ve bütün evcilik oyunundakıleri gördüm ama tvye çıkmasamda çok heyecanlıydımm minnoşumla beraber yattık ortamızdada fante (köpeği) vardıı bu arada kendi ablayala yiğit abı beraber dusa girdidell o arada bnde fanteyle oynadım fante çok aklıllı bir köpek minnoşumu çok sewiyorummmm inş. kendi abla beni duymusturrr
Cevap
Doğru cevap11:08, 8 Ağustos 2010 
hyR bN kendiyi tanıyorum onunb gerçek ADı Yaprak inanan inansın inanmayan ortada kalsın..!!!!!!!!!
Cevap
Misafir14:49, 8 Ağustos 2010 
PAKİZE ŞAZİMENT ÜNLÜ Kendi'nin gerçek adı
Cevap
Daisy-BT14:51, 8 Ağustos 2010 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
bir magazin programında sizin adınız nuray ülkermi herkes öyle konuşuyor dedi sunucu kendi ise hayır benim adım nuray ülker değil dedi sonra peki adınızı söylermiisnz dediler söyleyeyemem dedi neden diye sorduklarında sanrsam marka yapmaya çalışıyorum dedi
hayır nuray ülker
NURAY ÜLKER !
arkadaşlar araştırdım ve kendi kendi söledi kendinin yanına gittim gerçek adın ne kendi abla dedi o da NURAY ÜLKER KENDİ dedi bnde dedimki kendi ablaa doğrıu söle dedim o daaaaaa DOĞRU SÖYLÜYORUM MİNNOŞUMM YALANIM YIK DEDİ bnde 1 gün onlarda kaldım yhaa lütfen bana inanın ama adı NURAY ÜLKER KENDİ olduğunu anlayın bni anladıysanız ne mutlu bana nurayın (kendinın ) alilesini tanıdım ve bütün evcilik oyunundakıleri gördüm ama tvye çıkmasamda çok heyecanlıydımm minnoşumla beraber yattık ortamızdada fante (köpeği) vardıı bu arada kendi ablayala yiğit abı beraber dusa girdidell o arada bnde fanteyle oynadım fante çok aklıllı bir köpek minnoşumu çok sewiyorummmm inş. kendi abla beni duymusturrr
Doğru cevap adlı kullanıcıdan alıntı:
hyR bN kendiyi tanıyorum onunb gerçek ADı Yaprak inanan inansın inanmayan ortada kalsın..!!!!!!!!!
PAKİZE ŞAZİMENT ÜNLÜ Kendi'nin gerçek adı
.
ThinkerBeLL adlı kullanıcıdan alıntı:
Buradaki bilgiye göre Nuray Ülker olduğu belirtilir: İnternetin sahte yıdızı
Cevap
Misafir09:11, 9 Ağustos 2010 
KENDİnin gerçek adı NURAY ÜLKER
ANNESİNİN:NURAN
BABASININ:NAMIK
ABİSİNİN:NAİM
Cevap
Misafir11:18, 9 Ağustos 2010 
kendiye kendi adını lisede takmışlar...kendiyi ben bir kere ortaköyde gördüm yanına gittim biraz konuştuk ondan sonra ben gittim onla resim çekildim resme imzasını attı kendi çok şeker kendi:şeker demek zaten... onla arasıra görüşüyoruz.. adını bana söyledi...adı...

PELİN
Cevap
eluna22:40, 12 Ağustos 2010 
adı=nuray soyadı=ülker
Cevap
123 45...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama