Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

Şarkıcı Kendi'nin gerçek adı nedir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda grkemli tarafından 20 Aralık 2009 (18:24) tarihinde açılmıştır.
60146 kez görüntülenmiş, 56 cevap yazılmış ve son mesaj 4 Ağustos 2012 (15:10) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 31 Temmuz 2010, 03:41

kendinin gerçek ismi

#21 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar Sponsorlu Bağlantılar
bir magazin programında sizin adınız nuray ülkermi herkes öyle konuşuyor dedi sunucu kendi ise hayır benim adım nuray ülker değil dedi sonra peki adınızı söylermiisnz dediler söyleyeyemem dedi neden diye sorduklarında sanrsam marka yapmaya çalışıyorum dedi
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Eski 2 Ağustos 2010, 14:32

kendi

#22 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
hayır nuray ülker
Rapor Et
Eski 5 Ağustos 2010, 16:33

KENDİ

#23 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
NURAY ÜLKER !
Rapor Et
Eski 8 Ağustos 2010, 02:58

kendi ablanın adı

#24 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar araştırdım ve kendi kendi söledi kendinin yanına gittim gerçek adın ne kendi abla dedi o da NURAY ÜLKER KENDİ dedi bnde dedimki kendi ablaa doğrıu söle dedim o daaaaaa DOĞRU SÖYLÜYORUM MİNNOŞUMM YALANIM YIK DEDİ bnde 1 gün onlarda kaldım yhaa lütfen bana inanın ama adı NURAY ÜLKER KENDİ olduğunu anlayın bni anladıysanız ne mutlu bana nurayın (kendinın ) alilesini tanıdım ve bütün evcilik oyunundakıleri gördüm ama tvye çıkmasamda çok heyecanlıydımm minnoşumla beraber yattık ortamızdada fante (köpeği) vardıı bu arada kendi ablayala yiğit abı beraber dusa girdidell o arada bnde fanteyle oynadım fante çok aklıllı bir köpek minnoşumu çok sewiyorummmm inş. kendi abla beni duymusturrr
Rapor Et
Eski 8 Ağustos 2010, 11:08

#25 (link)
Doğru cevap
Ziyaretçi
Doğru cevap - avatarı
hyR bN kendiyi tanıyorum onunb gerçek ADı Yaprak inanan inansın inanmayan ortada kalsın..!!!!!!!!!
Rapor Et
Eski 8 Ağustos 2010, 14:49

kendi'nin gerçek adı

#26 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
PAKİZE ŞAZİMENT ÜNLÜ Kendi'nin gerçek adı
Rapor Et
Eski 8 Ağustos 2010, 14:51

#27 (link)
Daisy-BT
Ziyaretçi
Daisy-BT - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

bir magazin programında sizin adınız nuray ülkermi herkes öyle konuşuyor dedi sunucu kendi ise hayır benim adım nuray ülker değil dedi sonra peki adınızı söylermiisnz dediler söyleyeyemem dedi neden diye sorduklarında sanrsam marka yapmaya çalışıyorum dedi
Alıntı:

hayır nuray ülker
Alıntı:

NURAY ÜLKER !
Alıntı:

arkadaşlar araştırdım ve kendi kendi söledi kendinin yanına gittim gerçek adın ne kendi abla dedi o da NURAY ÜLKER KENDİ dedi bnde dedimki kendi ablaa doğrıu söle dedim o daaaaaa DOĞRU SÖYLÜYORUM MİNNOŞUMM YALANIM YIK DEDİ bnde 1 gün onlarda kaldım yhaa lütfen bana inanın ama adı NURAY ÜLKER KENDİ olduğunu anlayın bni anladıysanız ne mutlu bana nurayın (kendinın ) alilesini tanıdım ve bütün evcilik oyunundakıleri gördüm ama tvye çıkmasamda çok heyecanlıydımm minnoşumla beraber yattık ortamızdada fante (köpeği) vardıı bu arada kendi ablayala yiğit abı beraber dusa girdidell o arada bnde fanteyle oynadım fante çok aklıllı bir köpek minnoşumu çok sewiyorummmm inş. kendi abla beni duymusturrr
Alıntı:
Doğru cevap adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

hyR bN kendiyi tanıyorum onunb gerçek ADı Yaprak inanan inansın inanmayan ortada kalsın..!!!!!!!!!
Alıntı:

PAKİZE ŞAZİMENT ÜNLÜ Kendi'nin gerçek adı
.
Alıntı:
ThinkerBeLL adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Buradaki bilgiye göre Nuray Ülker olduğu belirtilir: İnternetin sahte yıdızı
Rapor Et
Eski 9 Ağustos 2010, 09:11

kendinin gertçek adı

#28 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
KENDİnin gerçek adı NURAY ÜLKER
ANNESİNİN:NURAN
BABASININ:NAMIK
ABİSİNİN:NAİM
Rapor Et
Eski 9 Ağustos 2010, 11:18

kendi

#29 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
kendiye kendi adını lisede takmışlar...kendiyi ben bir kere ortaköyde gördüm yanına gittim biraz konuştuk ondan sonra ben gittim onla resim çekildim resme imzasını attı kendi çok şeker kendi:şeker demek zaten... onla arasıra görüşüyoruz.. adını bana söyledi...adı...

PELİN
Rapor Et
Eski 12 Ağustos 2010, 22:40

kendinin adı soyadı

#30 (link)
eluna
Ziyaretçi
eluna - avatarı
adı=nuray soyadı=ülker
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Şarkıcı Kendi'nin gerçek adı nedir? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: çok soran Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 5 Ekim 2012 15:56
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Son Mesaj: 20 Şubat 2012 18:40
Gönderen: 16bursa Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 12 Kasım 2011 11:18
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Son Mesaj: 5 Haziran 2011 12:49
Gönderen: Ziyaretçi Forum: Soru-Cevap
Cevap: 2
Son Mesaj: 28 Kasım 2008 14:29
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.187 saniyede (73.13% PHP - 26.87% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 04:59
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi