Arama

Şarkıcı Kendi'nin gerçek adı nedir? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 29 Mart 2015 Gösterim: 70.633 Cevap: 58
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Temmuz 2010       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bir magazin programında sizin adınız nuray ülkermi herkes öyle konuşuyor dedi sunucu kendi ise hayır benim adım nuray ülker değil dedi sonra peki adınızı söylermiisnz dediler söyleyeyemem dedi neden diye sorduklarında sanrsam marka yapmaya çalışıyorum dedi
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ağustos 2010       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hayır nuray ülker
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ağustos 2010       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
NURAY ÜLKER !
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ağustos 2010       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar araştırdım ve kendi kendi söledi kendinin yanına gittim gerçek adın ne kendi abla dedi o da NURAY ÜLKER KENDİ dedi bnde dedimki kendi ablaa doğrıu söle dedim o daaaaaa DOĞRU SÖYLÜYORUM MİNNOŞUMM YALANIM YIK DEDİ bnde 1 gün onlarda kaldım yhaa lütfen bana inanın ama adı NURAY ÜLKER KENDİ olduğunu anlayın bni anladıysanız ne mutlu bana nurayın (kendinın ) alilesini tanıdım ve bütün evcilik oyunundakıleri gördüm ama tvye çıkmasamda çok heyecanlıydımm minnoşumla beraber yattık ortamızdada fante (köpeği) vardıı bu arada kendi ablayala yiğit abı beraber dusa girdidell Msn Grin Msn Grin o arada bnde fanteyle oynadım fante çok aklıllı bir köpek minnoşumu çok sewiyorummmm inş. kendi abla beni duymusturrr
Doğru cevap - avatarı
Doğru cevap
Ziyaretçi
8 Ağustos 2010       Mesaj #25
Doğru cevap - avatarı
Ziyaretçi
hyR bN kendiyi tanıyorum onunb gerçek ADı Yaprak inanan inansın inanmayan ortada kalsın..!!!!!!!!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ağustos 2010       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
PAKİZE ŞAZİMENT ÜNLÜ Kendi'nin gerçek adı
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
8 Ağustos 2010       Mesaj #27
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

bir magazin programında sizin adınız nuray ülkermi herkes öyle konuşuyor dedi sunucu kendi ise hayır benim adım nuray ülker değil dedi sonra peki adınızı söylermiisnz dediler söyleyeyemem dedi neden diye sorduklarında sanrsam marka yapmaya çalışıyorum dedi

Alıntı

hayır nuray ülker

Alıntı

NURAY ÜLKER !

Alıntı

arkadaşlar araştırdım ve kendi kendi söledi kendinin yanına gittim gerçek adın ne kendi abla dedi o da NURAY ÜLKER KENDİ dedi bnde dedimki kendi ablaa doğrıu söle dedim o daaaaaa DOĞRU SÖYLÜYORUM MİNNOŞUMM YALANIM YIK DEDİ bnde 1 gün onlarda kaldım yhaa lütfen bana inanın ama adı NURAY ÜLKER KENDİ olduğunu anlayın bni anladıysanız ne mutlu bana nurayın (kendinın ) alilesini tanıdım ve bütün evcilik oyunundakıleri gördüm ama tvye çıkmasamda çok heyecanlıydımm minnoşumla beraber yattık ortamızdada fante (köpeği) vardıı bu arada kendi ablayala yiğit abı beraber dusa girdidell Msn Grin Msn Grin o arada bnde fanteyle oynadım fante çok aklıllı bir köpek minnoşumu çok sewiyorummmm inş. kendi abla beni duymusturrr

Alıntı
Doğru cevap adlı kullanıcıdan alıntı

hyR bN kendiyi tanıyorum onunb gerçek ADı Yaprak inanan inansın inanmayan ortada kalsın..!!!!!!!!!

Alıntı

PAKİZE ŞAZİMENT ÜNLÜ Kendi'nin gerçek adı

.
Alıntı
ThinkerBeLL adlı kullanıcıdan alıntı

Buradaki bilgiye göre Nuray Ülker olduğu belirtilir: İnternetin sahte yıdızı

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ağustos 2010       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
KENDİnin gerçek adı NURAY ÜLKER
ANNESİNİN:NURAN
BABASININ:NAMIK
ABİSİNİN:NAİM
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ağustos 2010       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kendiye kendi adını lisede takmışlar...kendiyi ben bir kere ortaköyde gördüm yanına gittim biraz konuştuk ondan sonra ben gittim onla resim çekildim resme imzasını attı kendi çok şeker kendi:şeker demek zaten... onla arasıra görüşüyoruz.. adını bana söyledi...adı...

PELİNMsn Happy
eluna - avatarı
eluna
Ziyaretçi
12 Ağustos 2010       Mesaj #30
eluna - avatarı
Ziyaretçi
adı=nuray soyadı=ülker