Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Facebook şifremi değiştirmişler, ne yapmalıyım?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 23 Aralık 2009 (19:03) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
10678 kez görüntülenmiş, 23 cevap yazılmış ve son mesaj 3 Haziran 2014 (20:48) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 4.00  |  Oy Veren: 2      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 23 Aralık 2009, 19:03

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Benım facebook sifremi kırıp icindeki bilgilerimi silip tekrardan sifresini degistirmisler suanda msnimdeki maillerimi okuyamıyorum ne yapmam gerekir?
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

şifremi unuttum yada çalındı yazıyorum ama msn açmıyo ayrıca bazı işlemlerimden sonra kullanımdışı yazıyo (geçici süre )ile
Son Düzenleyen _cesminaz_; 24 Aralık 2009 @ 01:01.
Rapor Et
Reklam
Eski 28 Aralık 2009, 17:49

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
şifremi unuttum yada çalındı yazıyorum ama msn açmıyo ayrıca bazı işlemlerimden sonra kullanımdışı yazıyo (geçici süre )ile
Rapor Et
Eski 8 Mayıs 2010, 14:51

inanmıyorum

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
of anamm off yha faceme giremeyince hyat sanki bhana dr gibi geliyor arkadaşlarr nolurr yorumlarınızla bana yardmcı oln.
Rapor Et
Eski 25 Ekim 2010, 16:45

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben facebokkuma giremiyorum şifremi değiştirmiş birileri lütfenn yardımcı olunnnnn. en kısa zaman da sinirlerim bozuldu resmen ya ((
Rapor Et
Eski 13 Ocak 2011, 19:08

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben faceme giremiom ne yapmam lazım değiştirildi yazio bnm kimn değiştirdiğini bvulmam lazım bana yardım edermsniz lütfen facebook olmayınca bilgisayarın tadı bile çıkmio bana yardım edin nasıl bulurum bn onu
Rapor Et
Eski 8 Nisan 2011, 18:01

face

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benim şifremi değiştirmişler giremiyorum faceme yardımcı olurmusunuz
Rapor Et
Eski 11 Mayıs 2011, 19:21

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
lütfen
Rapor Et
Eski 19 Mayıs 2011, 09:54

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
face şifremi değiştirdiler..açamıyorum...yardım edermisiniz..
Rapor Et
Eski 25 Haziran 2011, 13:09

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Yaa Kımse Cevap Yazmıyacakmı Nolurrrr
Rapor Et
Eski 1 Temmuz 2011, 15:08

cevap verin

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
facebookun sifresini degiştirmişler açamıyorum
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.164 saniyede (71.10% PHP - 28.90% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 12:36
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi