PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Anestezi bölümü mezunlarının iş olanakları nelerdir?
1 2
«Önceki KonuSonraki Konu»
jojo7112:47, 24 Aralık 2009 
anestezi bolumu okumak istiyorum bu bolumu okuyup bitirdgm zaman ozelde nekadar maas alırım? devlete gecebilme imkanım nasıl? hangi kpss ile devlete gecebilirim?devlette maasım nekadar olur cevaplarsanız sevinirim
Benzer Konular:
Cevap
Misafir22:03, 16 Haziran 2010 
anestezide iş bulma olasılığı nedir?
Cevap
Misafir09:44, 13 Ekim 2010 
iş olanakları hakkında bilgin verin
Cevap
Daisy-BT10:14, 13 Ekim 2010 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
iş olanakları hakkında bilgin verin

Anestezi, ameliyat sırasında hastanın ağrı duymasını önleyen bir tıp dalı olarak bilinmektedir.

Anestezi programının amacı ameliyatlarda anestezi işlerinde hekime yardımcı olacak sağlık elemanı yetiştirmektir. Anestezi teknikeri devlete, üniversitelere veya özel kişilere ait hastanelerde çalışır. Bu alanda yetişmiş elemana ülkemizde büyük ihtiyaç olduğundan mezunlarının hemen iş bulmaları mümkündür.

Anestezi Teknikeri
Cevap
Misafir16:58, 16 Mayıs 2011 
ben düz lise mevzunuyum normalde eşitağırlık öğrencisiyim puanım yetiyor fakat 185aldım girişi puanda yakın fakat girme durumum ne olur?????
Cevap
kazım1119:36, 27 Temmuz 2011 
Öncelikler selamlar...

ben bu sene liseden mezun oldum ve anestezi bölümünü düşünüyorum ancak iş bulma konusunda yardıma ihtiyacım var iş imkanları kısıtlımı yoksa mezun olunca atanma şansı fazlamı ?
Teşekkürler
Cevap
Misafir17:26, 24 Temmuz 2012 
selamün aleyküm ben düz lise mezunuyum bu bölümü tercih edebiliyormuyum lütfen yardımcı olur musunuz ?
Cevap
Misafir11:29, 30 Temmuz 2012 
ben bu bolumu cok ıstıorm fakat 2 yıldır yazıorm puanm tuttuqu halde qelmıo. duz lıse mezunuyum bu yuzden mı acaba? bu sene yıne yazzacam sızce gelrmı? lutfen yardmcı olurmusunz?
Cevap
Misafir10:40, 8 Şubat 2013 
merhaba ben özel okulda anestezi okuyorum fakat bunun sonunda ben özel hastanedemi çalışçam nolur cevap verin
Cevap
Misafir14:47, 21 Haziran 2013 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
merhaba ben özel okulda anestezi okuyorum fakat bunun sonunda ben özel hastanedemi çalışçam nolur cevap verin
ÖZEL OLMUŞ DEVLET OLMUŞ FARKETMEZ HER ALANDA ÇALIŞABİLİRSİN
Cevap
1 2
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama