Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Anestezi bölümü mezunlarının iş olanakları nelerdir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda jojo71 tarafından 24 Aralık 2009 (12:47) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
14395 kez görüntülenmiş, 10 cevap yazılmış ve son mesaj 25 Haziran 2013 (23:07) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 5.00  |  Oy Veren: 2      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 24 Aralık 2009, 12:47

#1 (link)
jojo71
Ziyaretçi
jojo71 - avatarı
anestezi bolumu okumak istiyorum bu bolumu okuyup bitirdgm zaman ozelde nekadar maas alırım? devlete gecebilme imkanım nasıl? hangi kpss ile devlete gecebilirim?devlette maasım nekadar olur cevaplarsanız sevinirim
Rapor Et
Reklam
Eski 16 Haziran 2010, 22:03

Anestezi bölümü mezunlarının iş bulma olanakları nedir?

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
anestezide iş bulma olasılığı nedir?
Rapor Et
Eski 13 Ekim 2010, 09:44

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
iş olanakları hakkında bilgin verin
Rapor Et
Eski 13 Ekim 2010, 10:14

#4 (link)
Daisy-BT
Ziyaretçi
Daisy-BT - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

iş olanakları hakkında bilgin verin

Anestezi, ameliyat sırasında hastanın ağrı duymasını önleyen bir tıp dalı olarak bilinmektedir.

Anestezi programının amacı ameliyatlarda anestezi işlerinde hekime yardımcı olacak sağlık elemanı yetiştirmektir. Anestezi teknikeri devlete, üniversitelere veya özel kişilere ait hastanelerde çalışır. Bu alanda yetişmiş elemana ülkemizde büyük ihtiyaç olduğundan mezunlarının hemen iş bulmaları mümkündür.

Anestezi Teknikeri
Rapor Et
Eski 16 Mayıs 2011, 16:58

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben düz lise mevzunuyum normalde eşitağırlık öğrencisiyim puanım yetiyor fakat 185aldım girişi puanda yakın fakat girme durumum ne olur?????
Rapor Et
Eski 27 Temmuz 2011, 19:36

Anestezi bölümü bitirenler lütfen yardım !!

#6 (link)
kazım11
Ziyaretçi
kazım11 - avatarı
Öncelikler selamlar...

ben bu sene liseden mezun oldum ve anestezi bölümünü düşünüyorum ancak iş bulma konusunda yardıma ihtiyacım var iş imkanları kısıtlımı yoksa mezun olunca atanma şansı fazlamı ?
Teşekkürler
Rapor Et
Eski 24 Temmuz 2012, 17:26

Cvp: Anestezi bölümü mezunlarının iş olanakları nedir?

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
selamün aleyküm ben düz lise mezunuyum bu bölümü tercih edebiliyormuyum lütfen yardımcı olur musunuz ?
Rapor Et
Eski 30 Temmuz 2012, 11:29

Cvp: Anestezi bölümü mezunlarının iş olanakları nedir?

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben bu bolumu cok ıstıorm fakat 2 yıldır yazıorm puanm tuttuqu halde qelmıo. duz lıse mezunuyum bu yuzden mı acaba? bu sene yıne yazzacam sızce gelrmı? lutfen yardmcı olurmusunz?
Rapor Et
Eski 8 Şubat 2013, 10:40

anestezi

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
merhaba ben özel okulda anestezi okuyorum fakat bunun sonunda ben özel hastanedemi çalışçam nolur cevap verin
Rapor Et
Eski 21 Haziran 2013, 14:47

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

merhaba ben özel okulda anestezi okuyorum fakat bunun sonunda ben özel hastanedemi çalışçam nolur cevap verin
ÖZEL OLMUŞ DEVLET OLMUŞ FARKETMEZ HER ALANDA ÇALIŞABİLİRSİN
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.119 saniyede (54.66% PHP - 45.34% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 22:36
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi