Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Yaya kaldırımlarının kullanımını bilinçlendirmek temalı afiş çalışması nasıl yapılır?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 26 Aralık 2009 (18:19) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
36870 kez görüntülenmiş, 52 cevap yazılmış ve son mesaj 12 Ocak 2014 (12:34) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 2.80  |  Oy Veren: 5      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 26 Aralık 2009, 18:19

Yaya kaldırımlarının kullanımını bilinçlendirmek temalı afiş çalışması nasıl yapılır?

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yaya kaldırımınlarının yayalar tarafından kullanılması ile ilgili olarak biliçlendirmeye yönelik afiş
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

yaya kaldırımların yayalar tarafından kullanılması ile lgili afiş
Rapor Et
Reklam
Eski 30 Aralık 2009, 16:46

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yaya kaldırımların yayalar tarafından kullanılması ile lgili afiş
Rapor Et
Eski 9 Ocak 2010, 17:27

Yaya kaldırımı ile ilgili afiş çalışmam için bana yardım edermisiniz?

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
iyi günler. Yaya kaldırımı ile ilgili afiş çalışmalarına ihtiyacım var. Şimdiden ilginize teşekkür ederim. Kolay gelsin.
Rapor Et
Eski 15 Mart 2010, 12:17

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
yaya kaldirimlari ile ilgili afis
yaya kaldırımlarının yayalar tarafından kullanılması ile ilgili olarak toplumu bilinçlendirmeye yönelik afiş
Rapor Et
Eski 1 Nisan 2010, 12:25

trafik kuralları

#5 (link)
ipekk
Ziyaretçi
ipekk - avatarı
arkadaşlar yaya kaldırımlarının doğru kullanılmasıyla ilgili bir afiş istiyorum
Rapor Et
Eski 7 Nisan 2010, 15:37

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar yayalar tarafından kullanılması ile ilgili olarak toplummubilinçlendirmeye yönelik afiş
Rapor Et
Eski 3 Mayıs 2010, 08:15

#7 (link)
güneş
Ziyaretçi
güneş - avatarı
merhaba! ben yaya kaldırımların iyi kullanılmasıyla ilgili afişler arıyorum . lütfen çabuk olun trafik performans ödevimiz!
Rapor Et
Eski 3 Mayıs 2010, 19:16

yaya kaldırımlarının yayalar tarafından kullanılmsı

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yaya kaldırımlarının yayalar tarafından kullanılmsı ile ilgiliolarak toplumu bilinçdirmeye yönelik bir afiş hazırlanması
Rapor Et
Eski 4 Mayıs 2010, 08:50

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
selam! ben güneş size yine msj atıyorum yha lütfen çabuk olun. yayalar tarafından kaldırımları iyi kullanmasıyla ilgili afişler arıyorum.yha lütfen çabuk olun.yoksa bekir hocamız bana kızar niye yapmadın diye ödevdende 0 alırım zaten 2. dönem sınıfta kalırsam görürsünüz yha lütfen çabuk olun bu cumaya vericez!
Rapor Et
Eski 16 Ekim 2010, 16:16

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
of ya nerede bu afiş insan bi afiş yapar beya ya offf neredn bulcm şimdiiii ama gzl site ha buraya sürekli giriorum ama nedense elim bş dönüorum of of xd
Etiketler:
  • kaldirimlar yayalar icindir afis
  • yaya kaldirimlari
  • yaya kaldirimlari ile ilgili afis
  • yayalar afisi
  • yayalar icin afisler
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.167 saniyede (71.66% PHP - 28.34% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 13:18
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi