Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

Çarpım tablosu en kolay nasıl ezberlenir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 29 Aralık 2009 (19:33) tarihinde açılmıştır.
116851 kez görüntülenmiş, 231 cevap yazılmış ve son mesaj 12 Kasım 2014 (18:14) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 29 Aralık 2009, 19:33

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar Sponsorlu Bağlantılar
çarpım tablosunu nasıl ezberlemeliyim?
En iyi cevap cHatLaqLady tarafından gönderildi

Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

2.ci sınıfa giden oğluma çarpım tablosunu nasıl ezberletebilirim
bizler ezber konularını çocuklara daha çok kağıtların üzerine yazıp sürekli oyun oynuyormuş gibi yaparak veya onlarla ilgili tekerlemeler uydurarak yapıyoruz tabi bunları yaparken de ödüller vermeyi unutmayın. böyle yapmanın çocuklar üzerinde daha etkili olduğu anasınıfı öğretmenleri tarafından söyleniyor...
Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler:
  • carpim tablosu ezberleme yontemleri
  • carpim tablosu formulleri
  • carpim tablosu nasil ezberlenir
  • carpim tablosunu ezberleyemiyorum
  • carpim tablosunu nasil ezberlerim
Benzer Konular:
Rapor Et
Eski 17 Ocak 2010, 20:15

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Rapor Et
Eski 18 Ocak 2010, 18:23

#3 (link)
cHatLaqLady
Ziyaretçi
cHatLaqLady - avatarı
Alıntı:

bizler ezber konularını çocuklara daha çok kağıtların üzerine yazıp sürekli oyun oynuyormuş gibi yaparak veya onlarla ilgili tekerlemeler uydurarak yapıyoruz tabi bunları yaparken de ödüller vermeyi unutmayın. böyle yapmanın çocuklar üzerinde daha etkili olduğu anasınıfı öğretmenleri tarafından söyleniyor...
Rapor Et
Eski 1 Şubat 2010, 18:55

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
nasıl öğrenebiliriz kolay yöntemde mesela çarpım taplosunu elimize aldık çok vaktimizi alıyor değil mi?
Rapor Et
Eski 1 Şubat 2010, 21:13

#5 (link)
Daisy-BT
Ziyaretçi
Daisy-BT - avatarı
Alıntı:

nasıl öğrenebiliriz kolay yöntemde mesela çarpım taplosunu elimize aldık çok vaktimizi alıyor değil mi?
Çarpım tablosunu öğrenmek elbette vaktinizi alacak, ama biran önce ezberlemenin faydasını da düşünürseniz bu harcanan bir zaman değil, kazanılan bir zaman olacaktır.
Önce en basitinden başlayın öğrenmeye veya öğretmeye, sırayı bozmayın ve tam anlamıyla akılda tutmadan bir sonrakine geçmeyin. Birkaç gün içinde çok yol aldığınızı göreceksiniz.
2 basamaklılara geçmek sonrasında oyun haline gelecektir.
Rapor Et
Eski 7 Şubat 2010, 15:41

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
9.sınıfa giden kızıma nasıl ezberletirim yoksa babasından şiddet görüyo nasıl ezberletebilirim?
Rapor Et
Eski 18 Şubat 2010, 21:07

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
eile tablosunun sözlük anlamı nedir?
Rapor Et
Eski 25 Şubat 2010, 18:14

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben tuğçe 4. sınıfa gidiyom ve carpım toblosunu öğrenemedim nasıl öğreneceğim bana yardım ediniz
Rapor Et
Eski 25 Şubat 2010, 19:17

#9 (link)
ezgı
Ziyaretçi
ezgı - avatarı
şoyle ezberlenir bizler ezber konularını çocuklara daha çok kağıtların üzerine yazıp sürekli oyun oynuyormuş gibi yaparak veya onlarla ilgili tekerlemeler uydurarak yapıyoruz tabi bunları yaparken de ödüller vermeyi unutmayın. böyle yapmanın çocuklar üzerinde daha etkili olduğu anasınıfı öğretmenleri tarafından söyleniyor...
Eski 1 Mart 2010, 09:09

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben baran çarpım tablosu nasıl ezberlenir 2 a gidiyom
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.177 saniyede (66.62% PHP - 33.38% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 19:48
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi