PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Çarpım tablosu en kolay nasıl ezberlenir?
1 2311...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir19:33, 29 Aralık 2009 
çarpım tablosunu nasıl ezberlemeliyim?
En iyi cevap cHatLaqLady tarafından gönderildi

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
2.ci sınıfa giden oğluma çarpım tablosunu nasıl ezberletebilirim
bizler ezber konularını çocuklara daha çok kağıtların üzerine yazıp sürekli oyun oynuyormuş gibi yaparak veya onlarla ilgili tekerlemeler uydurarak yapıyoruz tabi bunları yaparken de ödüller vermeyi unutmayın. böyle yapmanın çocuklar üzerinde daha etkili olduğu anasınıfı öğretmenleri tarafından söyleniyor... :)
Benzer Konular:
Etiketler:
Cevap
Misafir20:15, 17 Ocak 2010 
Cevap
cHatLaqLady18:23, 18 Ocak 2010 
bizler ezber konularını çocuklara daha çok kağıtların üzerine yazıp sürekli oyun oynuyormuş gibi yaparak veya onlarla ilgili tekerlemeler uydurarak yapıyoruz tabi bunları yaparken de ödüller vermeyi unutmayın. böyle yapmanın çocuklar üzerinde daha etkili olduğu anasınıfı öğretmenleri tarafından söyleniyor...
Cevap
Misafir18:55, 1 Şubat 2010 
nasıl öğrenebiliriz kolay yöntemde mesela çarpım taplosunu elimize aldık çok vaktimizi alıyor değil mi?
Cevap
Daisy-BT21:13, 1 Şubat 2010 
nasıl öğrenebiliriz kolay yöntemde mesela çarpım taplosunu elimize aldık çok vaktimizi alıyor değil mi?
Çarpım tablosunu öğrenmek elbette vaktinizi alacak, ama biran önce ezberlemenin faydasını da düşünürseniz bu harcanan bir zaman değil, kazanılan bir zaman olacaktır.
Önce en basitinden başlayın öğrenmeye veya öğretmeye, sırayı bozmayın ve tam anlamıyla akılda tutmadan bir sonrakine geçmeyin. Birkaç gün içinde çok yol aldığınızı göreceksiniz.
2 basamaklılara geçmek sonrasında oyun haline gelecektir.
Cevap
Misafir15:41, 7 Şubat 2010 
9.sınıfa giden kızıma nasıl ezberletirim yoksa babasından şiddet görüyo nasıl ezberletebilirim?
Cevap
Misafir21:07, 18 Şubat 2010 
eile tablosunun sözlük anlamı nedir?
Cevap
Misafir18:14, 25 Şubat 2010 
ben tuğçe 4. sınıfa gidiyom ve carpım toblosunu öğrenemedim nasıl öğreneceğim bana yardım ediniz
Cevap
ezgı19:17, 25 Şubat 2010 
şoyle ezberlenir bizler ezber konularını çocuklara daha çok kağıtların üzerine yazıp sürekli oyun oynuyormuş gibi yaparak veya onlarla ilgili tekerlemeler uydurarak yapıyoruz tabi bunları yaparken de ödüller vermeyi unutmayın. böyle yapmanın çocuklar üzerinde daha etkili olduğu anasınıfı öğretmenleri tarafından söyleniyor...
Misafir09:09, 1 Mart 2010 
ben baran çarpım tablosu nasıl ezberlenir 2 a gidiyom
Cevap
1 2311...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama