Arama

Birisini unutmak için neler yapılmalıdır?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 9 Mart 2013 Gösterim: 4.082 Cevap: 4
aşk=unutmak - avatarı
aşk=unutmak
Ziyaretçi
30 Aralık 2009       Mesaj #1
aşk=unutmak - avatarı
Ziyaretçi
Ben birisini 7 ay boyunca gerçekten çok sevdim 7. sınıfta sevdiğim çocuktan çıkma teklifi gelince o çocuğu bırakmak zorunda kaldım ama hayla unutabilmiş değilim. 18 aralıkta çocuğu sevmeyi bıraksamda unutamıyorumm xDDD söyler misin unutabilmek için ne yapmam gerekirr???????
EN İYİ CEVABI _KleopatrA_ verdi
Alıntı
aşk=unutmak adlı kullanıcıdan alıntı

Ben birisini 7 ay boyunca gerçekten çok sevdim 7. sınıfta sevdiğim çocuktan çıkma teklifi gelince o çocuğu bırakmak zorunda kaldım ama hayla unutabilmiş değilim. 18 aralıkta çocuğu sevmeyi bıraksamda unutamıyorumm xDDD söyler misin unutabilmek için ne yapmam gerekirr???????

Nasıl bittiğinizi biz bilemeyiz eğer ki geri dönüş varsa ikinizde istiyorsanız birbirinize dönebilirsiniz.Kendinizi bu yaşta fazla aşka teslim etmemenizide önermem gerekir.

Sponsorlu Bağlantılar
Derslerinize çalışınız Dersler öncelikli olsun lütfen.!Kitaplara verin kendinizi romanlar okuyunuz.Tiyatro sinema etkinlikleri yapabilirsiniz.

_KleopatrA_ - avatarı
_KleopatrA_
Ziyaretçi
30 Aralık 2009       Mesaj #2
_KleopatrA_ - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
aşk=unutmak adlı kullanıcıdan alıntı

Nasıl bittiğinizi biz bilemeyiz eğer ki geri dönüş varsa ikinizde istiyorsanız birbirinize dönebilirsiniz.Kendinizi bu yaşta fazla aşka teslim etmemenizide önermem gerekir.

Sponsorlu Bağlantılar
Derslerinize çalışınız Dersler öncelikli olsun lütfen.!Kitaplara verin kendinizi romanlar okuyunuz.Tiyatro sinema etkinlikleri yapabilirsiniz.

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Şubat 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ZAMAN
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Aralık 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ßen ilk görüşlü aşk yaşadım bundan kurtulmak için napabilirim?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Mart 2013       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben birini sevdim onunda beni sevdigini düşünüyodum bundan tam 2 sene önce okula geldiim aynı sınıftydı yeni oldugumdan kmseyle içli dışlı degildim sonradan sınıfla kaynaşmaya başladık onunlada sadece arkadaşdık okullar tatil oldu ve yaz tatilinde bununla konuşmaya başladık hoşlanmaya başlamıştım ama olmamız için önümüzde kocaman bir engel vardı arkadşımda onu seviyodu ama bn bunu bile bile kendime engel olamadım tatil boyunca hep konuştuk okul açıldıgında normal sıradan arkadş gbi dvrandık bana çicegim bitanem diyen adamla okulda arkkadaş gbiydik birbirimizden çekiniyoduk bu belliydi bn hem ondan hemde arkadaşıma yatıgım ihnetten dolyı utnıyodum zamn hızlıca akıp geçiyodu biz sadece mrba mrba bide iyi gecelr msjlarıyla konuştuk sonra bir gece bir iyi gecelr msjıyla başladı bna oln aşkını itiraf etmesi konuştuk ama bn hala utanıyordum ondan arkadşımdan ilşkimizi gizli tutmak istedik ve sadece 2 gün gzli tutabildik sonra ilişkimiz başladı ama bni sevmedigini düşündüm ve arkadaşımın lafıyla ondan ayrıldım oda bana inat hemn yeni birini bulmuştu canım okadr yandıki neyapacgımı bilemedim çaresizce mutlu olmasını izledim çıktıgı kızlada kavga eetim ve bana attıgı birmsj öyle canımı yaktıki sevgilimden uzakdur o anadan itibaren yüregimdeki yngını hiçbirşey söndüremedi canım öyle yandıki ama belle i etmedim bana hep destek çıkan bir arkadaşım oldu sonra bunlar ayrıldılar biz ozamn tam 2 hafta çıkmıştık onlar ise 15 gün booyunca sonra okulda birbirimizi görmye başladık hep bnden afdiledi barışmk istedi çnkü ayrıldıgı kız 2gün sonra başka birini buldu bnm degrimi anladı bnde arkadaşlarımında istegi üzerine 5 martta barıştım 1 ay çıktık herşey yolunda gidiyodu sonra derste aniden bir msj geldi biriyle oynıycam oyüzden bana 1 hfta izin ver dye nedicegmi şaşırdım napıcagımı bilemedim hiç cevap vermedim çıkışta bana bi cevap ver dedi tersledim ve sinirle yanımdan uzaklaştı eve geldigimde msj attı bi cevap ver dye okadr kötü olmuştumki bynmden vurulmuşa dndöm ve tek cevabım nediyimki olmuştu içim okadar yanıyoduki ama o bunu bilemiyordu konuştuk 1 gün byunca küs kaldık bana derste msj attı buluşlım özür diliycem senden dye cagrdıgı gn gtmedim ertesi gn buluştuk ve bana yapmıycgına dair söz verdi birkaçgn okulda hiç yanıma gelmedi şüphelenmeye başladım ve sonunda okızla oynadıgını ögrendim sinirle msj attım kavga ettik ve ayıldık ayrı oldugumuzz gnlerde canım yansa bile belli etmediim hep susutum okızla oynadı ve başkaısyla çıktı gezdi tozdu eglndi sonunda okızla eskş sevgilisi birbirine düşütü bende sadece uzaktan izledim karne gnü 8 haziran bnm dgum günümn akşamı benmle barışmak için msj attı vebende kabul ettim o ne isterse yaptım bnmle mutlu oldugunu söylüyordu 1 ay boyunca herşey yolunda gdyodu hiç üzerime düşmezdi ama bnmle öyle ilgileniyoduki yeniden aşık oldum ona bu bir ay boyunca seviştik ikimizinde ilkiydi sonra kader bizi gne ayırdı tatilmizin yarısında hep ayrydık okullar açıldı okulda sürekli birbirimiz grmye başladdık ve bnde onun yakın arkadşıyla çıktım biz çıkren bizi ayrmk içn elinden gelni yaptı ve ayrıdı arkadaşlarıma bni sevdigini bni istedigini söylemiş konuşduk tekrardan ama olmadı bidha bni son kez konuşmk için çgrdı gttim konuştuk sarıldık birbirimize nekadr özledigimi anladım işte o an sonra seviştk gene ve evindn ayrıldıım ondann sonra biribimizle hiç muhttp olmakdık sadece msjda konuştuk sonra bir msjında artık bni sevmedigindn bhsetti ve başkasıyla çıktıgını söyledi ama 2 hfta sonra ayrıldılar şimdi ben başkasıyla çıkıyorum sevmiyorum ama onu untmam lazım bni kullanan adamı untmam lazım sizden yardım istiyorum napabilirim