Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

"acad.exe - Giriş noktası bulunamadı" hatası ve çözümü nedir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda rocklobital tarafından 31 Aralık 2009 (21:47) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
7246 kez görüntülenmiş, 7 cevap yazılmış ve son mesaj 20 Kasım 2011 (22:50) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 31 Aralık 2009, 21:47

#1 (link)
MsXLabs Üyesi
rocklobital - avatarı
Arkadaslar bende autocad 2004 var kurdum demo 30 gün bedava kullanım olması gerekiyor.Her neyse kurdum bir hata veriyor netten aradım bulamadım yardım ederseniz sevinirim.

resim:
10216451
En iyi cevap Daisy-BT tarafından gönderildi

Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

gene aynı hata verdi

AutoCAD için autodesk.com sitesinden 1 aylık yeni sürümü indirin. Lisans ücreti yüksek bir programdır, 1 aylık deneme sürümünü süresi içinde kullanabilirsiniz. Sorununuz bilgisayarınızdan ise sorun mesajını yine buraya ekleyin.
Rapor Et
Reklam
Eski 1 Ocak 2010, 16:56

#2 (link)
Özel Üye-VIP
KaNKaWaReZ - avatarı
Acad.exe Dosyası Sorun Oluşmuş, Sistemden Kaldırıp Yeniden Kurun Google'dan Araştırıp Crack Dosyasını İndirin Virüslü Olmadığına Dikkat Edin.
Rapor Et
Eski 1 Ocak 2010, 23:48

#3 (link)
MsXLabs Üyesi
rocklobital - avatarı
Kardes önerin için teşekkürler.Onu yaptm şöyle bir hata çıktı.

000000000
Rapor Et
Eski 2 Ocak 2010, 00:24

#4 (link)
Özel Üye-VIP
KaNKaWaReZ - avatarı
AcGe16.dll DosyaEksik.

Buradan İndirin > acge16.dll download
"C:\WINDOWS\system32" İçine Atınız.

Başlat > Çalıştır > regsvr32 acge16.dll
Yazıp Enter'layın.

Yinede Sonuç Vermezse Alternatif Çözüm Araştıracağız.
Rapor Et
Eski 2 Temmuz 2010, 13:45

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
gene aynı hata verdi
Rapor Et
Eski 2 Temmuz 2010, 13:54

#6 (link)
Daisy-BT
Ziyaretçi
Daisy-BT - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

gene aynı hata verdi

AutoCAD için autodesk.com sitesinden 1 aylık yeni sürümü indirin. Lisans ücreti yüksek bir programdır, 1 aylık deneme sürümünü süresi içinde kullanabilirsiniz. Sorununuz bilgisayarınızdan ise sorun mesajını yine buraya ekleyin.
Rapor Et
Eski 20 Kasım 2011, 22:48

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaslar basit bir güncelleme vardı daha önce yaptım ancak şimdi o dosyayı bilgisayarımdada internette bulamıyorum.Adını bi hatırlayabilsem sanki c++ gibi yada dx9 gibi hatırlıyorum ancak dx9 u yukledım duzelmedi
Rapor Et
Eski 20 Kasım 2011, 22:50

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
sadece autocad icin degil tum dosyalar için bu hatayı veriyor oyundur programdır mesela.basit bir güncelleme vardı daha önce yaptım ancak şimdi o dosyayı bilgisayarımdada internette bulamıyorum.Adını bi hatırlayabilsem sanki c++ gibi yada dx9 gibi hatırlıyorum ancak dx9 u yukledım duzelmedi
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.164 saniyede (71.01% PHP - 28.99% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 03:42
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi