Arama

Bilgisayar mühendisliği bölümü için kaç puan gerekiyor?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 17 Ağustos 2018 Gösterim: 14.840 Cevap: 2
haykocu - avatarı
haykocu
Ziyaretçi
6 Ocak 2010       Mesaj #1
haykocu - avatarı
Ziyaretçi
Bilgisayar mühendisliği bölümü için kaç puan gerekiyor?
EN İYİ CEVABI LrseRia verdi
Öncelikle Puan Önmli Degil.Blişim Teknoloji Meslek Lisesinizi kazanarak orada tercih yapman gelecek eger girdigin sınavda derece alırsan ve kpss de puanın tutarsa m.e.b görev alabilirsin puanı (321)di en son şimdi ise bilmiyorum.

Sponsorlu Bağlantılar
BAKINIZ Bilgisayar Mühendisi
Son düzenleyen Safi; 17 Ağustos 2018 16:53
LrseRia - avatarı
LrseRia
Ziyaretçi
6 Ocak 2010       Mesaj #2
LrseRia - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Öncelikle Puan Önmli Degil.Blişim Teknoloji Meslek Lisesinizi kazanarak orada tercih yapman gelecek eger girdigin sınavda derece alırsan ve kpss de puanın tutarsa m.e.b görev alabilirsin puanı (321)di en son şimdi ise bilmiyorum.

Sponsorlu Bağlantılar
BAKINIZ Bilgisayar Mühendisi
Son düzenleyen Safi; 18 Ağustos 2018 01:59
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ekim 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Beyler-Bayanlar ben bu konuda bilgi sahibiyim.hepinizi bilgilendiriyi.eğer bilgisayar mühendisi olmak istiyorsanız oncelikle meslek lisesine gitmeniz gerekiyor.meslek lisesine gittikten sonra lise1 de iyi bir derece yapıp bilişim teknolojileri bölümünü seçmeniz gerekiyor.meslek lisesinde en cok puanı olan bilişim bölümür.bilişim bölümünü seçtikten sonra lise sona kadar okuyosunuz.ondan sonra ygs sınavına girip 350 civarın puan yapmanız yetiyor.ondan sonra bilgisayar mühendisi olarak üniversiteyi okuyorsunuz.üniversite bittikten sonra güzel bir sizi bekliyor olcak.Tabi bu denilenlerin hepsini yapmanız gerekiyor.