Arama

Messenger Plus yarışması hediyesini almakta sorun yaşıyorum, yardım eder misiniz?

Güncelleme: 11 Ocak 2010 Gösterim: 1.130 Cevap: 3
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ocak 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba ben messenger plus yarışmasından hediye kazanmıştım ve hediyeler şuanda postanede ve almak için gittiğimde yetkili biri benden 10 adet oyun fatuturası istedi. Ne kadar anlatsamda yarışmadan kazandım diye adam anlamıyor. Fatura istiyor. Budurumda ne yapabilirim? Başkasının başına böyle birşey geldimi merak ediyorum. Yarına kadar halletmem gerek yoksa geri gönderecekler hediyelerimi Msn Sad Lütfen yarrdımcı olun...
Sponsorlu Bağlantılar
favori1905 - avatarı
favori1905
Ziyaretçi
7 Ocak 2010       Mesaj #2
favori1905 - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba ben messenger plus yarışmasından hediye kazanmıştım ve hediyeler şuanda postanede ve almak için gittiğimde yetkili biri benden 10 adet oyun fatuturası istedi. Ne kadar anlatsamda yarışmadan kazandım diye adam anlamıyor. Fatura istiyor. Budurumda ne yapabilirim? Başkasının başına böyle birşey geldimi merak ediyorum. Yarına kadar halletmem gerek yoksa geri gönderecekler hediyelerimi Msn Sad Lütfen yarrdımcı olun...
Sponsorlu Bağlantılar
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
9 Ocak 2010       Mesaj #3
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
favori1905 adlı kullanıcıdan alıntı

Cevabım için özel mesajlarını kontrol eder misin?
favori1905 - avatarı
favori1905
Ziyaretçi
11 Ocak 2010       Mesaj #4
favori1905 - avatarı
Ziyaretçi
Teşekkürler kendi çabalarımla halledebildim çok şükür. Postane ile gümrük müdürlüğü arasında koşuşturarak... Sorun şuydu bana gönderilen hediye paketinde 10 adet oyuncak çıktı ve gümrük muayene memuru benim bunları yurt dışından satın aldığımı ve Türkiye de satacağımı düşünmüş ve satın aldğım fiyatın %20 kadar vergi alacaklardı. O yüzden 10 adet oyuncak faturası istemişler. Tabii eğer düşündükleri gibi satın almış olsaydım. Gümrük müdürlüğüne gittim ve durumu izah ettim ve sağolsun son günde kurtardım hediyeleri... Oyuncaklar gerçekten çok güzel... Tekrar teşekkür ederim ilginiz için...