Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Okul değiştirme şartları nedir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 7 Ocak 2010 (19:53) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
60360 kez görüntülenmiş, 169 cevap yazılmış ve son mesaj 27 Haziran 2014 (15:19) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.20  |  Oy Veren: 5      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 7 Ocak 2010, 19:53

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Ben sağlık meslek lisesi 9.sınıf öğrencisiyim.koçhisarda okuyorum.aksaray sağlık meslek lisesine 2.dönem geçiş yapma hakkım varmı.ne gibi şartlar gerekiyor.yardımcı olursanız sevinirim.
En iyi cevap ener tarafından gönderildi

Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

ben ticaret meslek lisesi okuorum ama okulumu sevmiorum ve turizimcilik lisesine geçiçyapmak istiorum 10 sınıfta geçebilirmiyimm cevap yzaın lütvennn

11.sınıfa kadar alan değiştirme hakkın var ama 10.sınıfın ve 11.sınıfın ilk bir ayı içerisinde bunu yapabilirsin.

ayrıca aşağıdaki link'i inceleyiniz.

http://www.memurlar.net/haber/43509/
Rapor Et
Reklam
Eski 7 Ocak 2010, 21:13

okul nakli

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
hemşirelik okuyorum başka bir şehre nakil yaptırabilirmiyim.2.dönem
Rapor Et
Eski 23 Ocak 2010, 15:39

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben ticaret meslek lisesi okuorum ama okulumu sevmiorum ve turizimcilik lisesine geçiçyapmak istiorum 10 sınıfta geçebilirmiyimm cevap yzaın lütvennn
Rapor Et
Eski 23 Ocak 2010, 15:57

#4 (link)
ener
Ziyaretçi
ener - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

11.sınıfa kadar alan değiştirme hakkın var ama 10.sınıfın ve 11.sınıfın ilk bir ayı içerisinde bunu yapabilirsin.

ayrıca aşağıdaki link'i inceleyiniz.

http://www.memurlar.net/haber/43509/
Rapor Et
Eski 10 Haziran 2010, 15:58

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben 9.sınıf meslek lisesi öğrencisiyim normal liseye geçiş yapabilir miyim?
Rapor Et
Eski 25 Temmuz 2010, 16:49

okul deiştirme

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben 11. sınıfa geçtim fen lisesindeyim okul değiştirme imkanlarım nelerdir?
Rapor Et
Eski 26 Temmuz 2010, 11:36

AAAAAAAAAAAAAAAAAA

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
nursena10.sınıfa geçtim okulumu değiştirmek istiyorum
ne zamana kadar değiştirebilirim
lütfen hemen cevap yazın
Rapor Et
Eski 9 Ağustos 2010, 16:02

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
biz 11.sınıfa geçtik.10.sınıfı tekrar okuyup başka bir okula geçme şansımız var mı?(meslek lisesine )bilen varsa cevap atsı
n.
Rapor Et
Eski 8 Eylül 2010, 06:45

#9 (link)
resulfuruncu
Ziyaretçi
resulfuruncu - avatarı
slm herkese ben anadolu teknik lisesi 10 sınıfta ortalamayı tutturamadım ve öğrenim hakkım sona erdi ama başka bir anadolu teknik lisesinde ortalamam tuttuğu için 11. sınıfı başka bir sınıfta okuycam ben eğer 11.sınıfta çok başarılı olursam 12. sınıfta eski okuluma dönme imkanım varmı yardım ederseniz çok sevinirim ...
Rapor Et
Eski 8 Eylül 2010, 15:59

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
meraba arkadaşlar.ben 9.sınıfı endüstri meslek lisesine kayıt oldum.acaba daha sonra 10 sınıfta sağlık meslek lisesine geçiş yapabilirmiyim acele cevap lütfen..
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.146 saniyede (60.96% PHP - 39.04% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 22:50
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi