Arama

Yeni sınav sistemine göre meslek lisesi öğrencisi bölümünü seçerse ek puan alacak mı? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 19 Ekim 2012 Gösterim: 28.083 Cevap: 22
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Şubat 2011       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben teknik lise öğrencisiyim.teknik bilgisayar bölümünde okuyorum.Ama üniversitede bilgisayar okumak istemiyorum.bölümüm sayısal ama bn sayısal olarak bşka bölüm okumak istiyorum.bana ek puan gelicekmi yine?yardım ederseniz sevinirim.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Şubat 2011       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba bn teknik lise öğrencisiyim.bilgisayar bölümü okuyorum.bölümüm sayısal.Ama bn bilgisayar bölümü okumak istemiyorum.sayısal bölümlerden tercih yapmak istiyorum.Bana okuldan ek puan gelicekmi gelmicekmi?? acil cvp lütfen.
Sponsorlu Bağlantılar
reklam45 - avatarı
reklam45
Ziyaretçi
14 Şubat 2011       Mesaj #13
reklam45 - avatarı
Ziyaretçi
teknik lise öğrencisiyim.bilgisayar bölümünde okuyorum.bölümüm sayısal.Ama bn sayısal olarak başka bölümlerde okumak istiyorum üniversiteyi.bana ek puan yine gelicekmi gelmicekmi?? acil cvp lütfen?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Temmuz 2011       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yani meslek liseli kendi bölümünü seçerse artı 150 puan civarı bişiler gelecek bu da onu rahatlıkla kendi bölümüne yerleştirir ......bende biyomedikal mühendisliği alanı seçmek istiyorum bu sene 11. sınıfa geçtim balgatta biyomedikal mühendisliği alanında tıbbi görüntüleme dalında okuyorum ...inşallah seneye kendi bölümüme girebilirim ....ben yazın staj yaptıımda bir kaç biyomedikal mühendisiyle görüşme imkanı yakaladım anlattıklarına göre şuanda bu meslek türkiyede pek yaygınlaşmamış olmakla beraberinde tıp sektörü biyomedikal çalışanı açığı yaşıyor..... şuanda biyomedikal teknikerinin,teknisyenin,mühendisinin yapacağı işleri elektrik elektronik mezunları yapmakta....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ağustos 2011       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
meslek lisesi öğrencisiyim ama kendi bölümümü istemiyorum onun için 2 yıllık sağlık bölümlerini istiyorum sizce nasıl yapabilirim ??? şimdiden tşkler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ağustos 2011       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Akşam lisesine gidiyorum . Doktor ya da makina mühendisi olma olassılığım varmı ? Varsa detaylı bilgi verirseniz sevinirim .
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ağustos 2011       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
s.a ya yukarıda sağlık meslek öğrencisine okuldan aldığın puan 104 demişiniz. okulda ki puanı 100 bile olsa alacağı ek puan 80 olur Msn Happy siz 104 ü nereden çıkardınız??????????????
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ağustos 2011       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sa meslek lisesine 150 puan nerden geliyo hacı söyle hangi okulsa direk oraya gidiyim. bilgisiz imsanlar konuşunca bir işe yaramıyo. 150 puanmış adam o zaman 150 alsın okuldanda 150 oh 300 puan barajı geçmeye gerek yok be.......... Msn Happy)))))))
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Şubat 2012       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
denizli sağlık meslek liseleri bu sene öğrenci alıcakmı almıycak diyorlar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Şubat 2012       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben lise 1 ögrencisiyim saglık meslek lisesini kazandım ama gidemedim şimdi düz lise okuyorum yarı dönemden sonra tekrar saglık meslek lisesine gitmek istiyorum gidebilir miyim bana yardımcı olun lütfen???

hayır gidemezsin çünkü sağlık meslek lisesi 1.sınıfta anatomi vb meslek dersleri bulunmakta bunları görmediğin için gidemzsin.ve iyiki gidemiyosun buna sevinmelisin okusaydın pişman olurdun inan buna