PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Starbucks Coffee'de fiyatlar nasıldır?
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir22:16, 8 Ocak 2010 
Arkadaşlar belki çok gülceksiniz ama Starbucks coffe'den önericeğiniz içecekleri ve fiyatlarını yazar mısınız. çok pahalı diyorlar o yüzden bu güne kadar kapısından bile geçmedim ama gitmeyi düşünüyorum gerçekten o kadar pahalı mı meerak ettim ?
En iyi cevap kyle tarafından gönderildi

Evet Starbucks'ta çoğu içecek veya yiyeceğin fiyatları çok yüksek. Bu yüzden gidecekseniz cebinizin biraz dolgun olması gerekir.
Fiyatların böyle pahalı olmasının sadece Türkiye için geçerli olduğunu duymuştum. Tıklayın...
İçeçekler
Espresso Traditions
Brewed Coffee
Starbucks on ice™
Frappuccino ®

Benzer Konular:
Etiketler:
Cevap
Misafir01:04, 2 Temmuz 2010 
normal bildiğin filtre sütlü kahve yani küçük boy 4 buyuk boy 8 lira diğerleri beni aşıo o yuzden bilemicem
Cevap
kyle15:22, 2 Temmuz 2010 
Evet Starbucks'ta çoğu içecek veya yiyeceğin fiyatları çok yüksek. Bu yüzden gidecekseniz cebinizin biraz dolgun olması gerekir.
Fiyatların böyle pahalı olmasının sadece Türkiye için geçerli olduğunu duymuştum. Tıklayın...
İçeçekler
Espresso Traditions
Brewed Coffee
Starbucks on ice™
Frappuccino ®

Cevap
Misafir22:05, 23 Mayıs 2011 
fiyatların çok pahalı olduğunu düşünmüyorum açıkcası.phalı olması iyi bi yana her kesim insan gelemior iyi oluyor. 20 lirayla 2-3 çeşit kahve içebilirsin çokda pahalı değil.
Cevap
Misafir10:00, 13 Haziran 2011 
ucuz orta boy frappichino 8 tl
Cevap
Misafir01:45, 27 Haziran 2011 
fiyatlar sadece turkıyede pahalı deil bu dolarları liraya cevırıp ustune ulasım masrafını koyarsan böle sonuc cıkıyor yani asıl neden doların liradan yüksek olması
Cevap
Misafir13:18, 11 Temmuz 2011 
makiato ne kadardır
Cevap
Misafir17:33, 14 Temmuz 2011 
hayır hiçte pahalı değil
Cevap
Misafir01:13, 1 Ağustos 2011 
kahvenin ucuzumu olurmuş iyi kahve istiyorsan parasını da vericeksin çok pahalı değil bence
Cevap
Misafir12:39, 22 Ağustos 2011 
hiç te pahalı değil en küçük boyu 3,5 veya 4 tl değişiyo
Cevap
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama