Arama

3 kişi arasında geçen Nasrettin Hoca fıkraları var mı?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 24 Nisan 2018 Gösterim: 12.717 Cevap: 4
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Ocak 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
3 kişi arasında geçen Nasrettin Hoca fıkraları var mı?
EN İYİ CEVABI _AERYU_ verdi

Yarım Öksürük

Hoca'nın zekasını çekemeyen iki kişi iddiaya girerler.
Sponsorlu Bağlantılar
Biri der ki:
-Kim Nasreddin Hoca'yı mat ederse ona on altın vereceğim.
Nasreddin Hoca'yı yemeye davet ederler. Sofrada:
-Efendim, bize yarım öksürük lazım. Lütfen yarım öksürünüz.

Hoca hiç düşünmeden, sofradaki ekmek bıçağını alır. Bıçağın ağzını kendi ağzına koyup öksürür.
-Buyurun, der. İsterseniz orasını alınız, isterseniz burasını...

BAKINIZ Nasreddin Hoca (Nasrettin Hoca)

Son düzenleyen Safi; 24 Nisan 2018 21:22
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Şubat 2012       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Uçak Yolculuğu
Bir gün bi uçakta çeşitli ülkelerden işadamları Fransız, İngiliz, Alman, Rus, İranlı, Hollandalı ve Türk, laylaylom gidiyorlarmış.Rus her konuşmasında Rus KGB sinin çok iyi çalıştığını herşeyden haberdar olduğunu çok iyi ajanlarının olduğunu anlatarak yolculuğu iyice sıkmış.Uçak rotasını takip ederek giderken İngiltere’nin üstünden geçiyor. İngiliz şöyle bi aşağıları süzüyor ve lafa giriyor:
Sponsorlu Bağlantılar
- Arkadaşlar,burası benim memleketim İngiltere. Bizim biramız acayip meşhurdur, şahane biralar üretiriz, içmelere doyamazsınız. İngiltere bitiyor, Fransa’nın üstünden geçerken Fransız lafa başlıyor:
- Burası da Fransa. Bizim kızlarımız meşhurdur, öpmelere kıyamazsın. Derken Almanya’ya geliyor uçak, Alman bi iç çekiyor:
- Hey gidi memleket diyor. Biz bi arabalar üretiriz, binmelere kıyamazsınız. Sonra Hollanda’nın üzerinden geçerken Hollandalı bakıyor şöyle bi aşağıya:
- Burası da Hollanda diyor. Ah o güzel evler, bizim evlerimiz meşhurdur… Uçak geçiyor Rusya’ya sonra (nasıl bi rotaysa artık) Rus bakıyor aşağıya:
- Bizim KGB miz meşhurdur. Dünyada sinek havalansa haberdardır. Sonra İran’a dönüyor uçak. İranlı bakıyor şöyle bi göz süzerek:
- Abiler burası da İran bizim de halımız meşhurdur, yumuşacıktır.. Geldik Türkiye’ye… Türk sinirli muhabbetten… bakıyor aşağıya, düşün düşün nerden başlasam ki (o kadar çok meşhur şeyimiz var ki en orijinalini söylemeliyim diye) Sonra başlıyor anlatmaya…
- Arkadaşlar burası Türkiye. Bizim delikanlımız çok meşhurdur…Öyle ki; alır Fransız’ın kızını, içer İngiliz’in birasını, atar Almanın arabasına, götürür Hollandalının evine, yatırır İranlının halısıni alir.KGB nin de hic bir seyden haberi olmaz.
Son düzenleyen Safi; 24 Nisan 2018 23:42
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Şubat 2012       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

3 kisilik Nasrettin Hoca fikralari

ben biliyorum . bakın nasrettin hoca aşağı bakıyormuş uçurumdan aşağı tam düşecekken komşuları kemal necmiye onu tutmuş hocaya kızmışlar intara mı kalkıştın çok günah söyliyeyim demiş. nasrettin hoca ben zaten ölmüştüm.Niye gene baştan öleyim ki demiş.HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAA AY ÇOK GÜLDÜMMsn Happy Msn Happy Msn Sad ay gülen yüzlere bakın eyvah şarzı bitio bay! Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Mayıs 2013       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
nasrettin hoca ile karısı uyuyorlarmış. eve hırsız girmiş. Altınları çalmış.Karısı ''hocam hocam altınları çaldılar'' Nasrettin Hoca ''boş ver yenisini alırız. Karısı ''hocam hocam buzdolabını kaçırdılar'' Nasrettin hoca ''boş ver yenisini alırız'' Karısı ''hocam hocam beni kaçırıyorlar'' Hoca ''boş wer yenisini alırız'' AFEDERSİNİZ BAZILARINI YAZAMADIM
_AERYU_ - avatarı
_AERYU_
Ziyaretçi
13 Mart 2015       Mesaj #5
_AERYU_ - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.

Yarım Öksürük

Hoca'nın zekasını çekemeyen iki kişi iddiaya girerler.
Biri der ki:
-Kim Nasreddin Hoca'yı mat ederse ona on altın vereceğim.
Nasreddin Hoca'yı yemeye davet ederler. Sofrada:
-Efendim, bize yarım öksürük lazım. Lütfen yarım öksürünüz.

Hoca hiç düşünmeden, sofradaki ekmek bıçağını alır. Bıçağın ağzını kendi ağzına koyup öksürür.
-Buyurun, der. İsterseniz orasını alınız, isterseniz burasını...

BAKINIZ Nasreddin Hoca (Nasrettin Hoca)
Son düzenleyen Safi; 24 Nisan 2018 23:43