Arama

Bilgisayara format attım ses gelmiyor yardımcı olur musunuz? - Sayfa 6

En İyi Cevap Var Güncelleme: 22 Haziran 2016 Gösterim: 95.368 Cevap: 61
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Eylül 2013       Mesaj #51
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aygıt yöneticisini açmaya çalışıyorum açmamla kapanması bir oluyor ne yapmalıyım yardım
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ekim 2013       Mesaj #52
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Bilgisayara format attırdım, şimdi masaüstünde sağ alt tarafta ses denetimi işareti yok. Ne yapmalıyım acaba?
Şimdiden teşekkürler

driver cd sini yüklemelisiniz
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Aralık 2013       Mesaj #53
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar Onu Getirmek İcin İlk Olarak XP icin Söylüyorum...!!! "BİLGİSAYARIM'a Sağ Tıklayıp Özellikler Deyin --- Sonra "DONANIM" Sekmesine Basın Ve Sonra "AYGIT YÖNETİCİSİ'ne Tıklayın.--- Karsımıza Bir Ekran Gelicek Orada Ünlem Yani "DİĞER AYGITLAR" Yazan Yeri "+" İse "-" Yapıp Ses Aygıtını Bulun Örneğin "High Definition Audio Veri Yolundaki Ses Aygıtı" Gibi İsimli Aygıta Çift Tıklarsanız Donanımı Yükleme Karsınıza Gelir.
Yardımcı Olduysam Saolun . ^ ^
Ahmet Can - avatarı
Ahmet Can
Ziyaretçi
8 Temmuz 2014       Mesaj #54
Ahmet Can - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar dediğiniz gibi aygıt yöneticisinden güncelliyorum internetimde var fakat ''Windows Aygıtınızın Sürücü Yazılımını Bulamadı'' diyor ? CD'ye felanmı ihtiyacım var bı yardımcı olurmusunuz ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ağustos 2014       Mesaj #55
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaþlar meraba, eskiden görev çubugunda simge durumunda çalýsan bi programýn üzerine fareyi getirince küçük ekranda programýn çalýþma durumu gösteriyordu. ama bi anda bu özellik kayboldu bunu nasýl düzeltirim
http://s1308.hizliresim.com/1d/4/r4bzn.jpg normalde orbit yazan yerde orbitin arayüzü küçük ekranda görünüyordu. umarým derdimi anlatabildin.
hacker :D - avatarı
hacker :D
Ziyaretçi
18 Ekim 2014       Mesaj #56
hacker :D - avatarı
Ziyaretçi
pc ye format attım .sonra ses gelmemeye başladı bilgisayarım _ özelliler dedim aygıt yoneticisnden ünlem işaretlerini günceltestirdim ve ses gelmeye başladı Msn Grin Msn Grin deneyim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Kasım 2014       Mesaj #57
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar pc ye format atm ses giti ayarlara flan baktm sesin hepsi full acaba neden olmuyor tesekurler.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Şubat 2015       Mesaj #58
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar %100 çözümü car bende format attıktan sonra ses gelmiyordu reaktek yükleyince geliyor.. size uygun olanı indirin 32bit/64bit : Realtek HD Audio Driver ?ndir - Gezginler
Yardım edinnn - avatarı
Yardım edinnn
Ziyaretçi
6 Mart 2015       Mesaj #59
Yardım edinnn - avatarı
Ziyaretçi
Bilgisayara format attım windows 8.1 yaptm kendi sesi gelio muzikinde sesi gelio ama oyunda ses gelmio plz yardlm edin napa biliirimmm?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ağustos 2015       Mesaj #60
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkdaşalar aygıt yöneticisi felan boş size tavsiyem sadece realtek hd audio driver indrimeniz yeterli olacaktık güzel vakitler dilerim Msn Happy)