Arama

Dövmedeki yazı tipi hangisidir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 16 Nisan 2012 Gösterim: 10.423 Cevap: 5
sEmih_kSk` - avatarı
sEmih_kSk`
Ziyaretçi
12 Ocak 2010       Mesaj #1
sEmih_kSk` - avatarı
Ziyaretçi
1224365331f9cf6cdd721

Selam Arkada$Lar, Kolay Gelsin Herkeze.
Bu Dövmedeki Yazi Tipi Lazim Yardimci OLurmusunz Rica EtSem Şimdiden Teşekkürler..
EN İYİ CEVABI ener verdi
Alıntı
sEmih_kSk` adlı kullanıcıdan alıntı

1224365331f9cf6cdd721

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Dövmedeki Yazi Tipi Lazim Yardimci OLurmusunz Rica EtSem Şimdiden Teşekkürler..

.Bu tarz dövmeler Ambigram olarak geçer, eğer amacınız dövme ise dövme sanatçısına sadece ambigram tarzı yazı stili demeniz yeterlidir.
ener - avatarı
ener
Ziyaretçi
12 Ocak 2010       Mesaj #2
ener - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
sEmih_kSk` adlı kullanıcıdan alıntı

1224365331f9cf6cdd721

Sponsorlu Bağlantılar

.Bu tarz dövmeler Ambigram olarak geçer, eğer amacınız dövme ise dövme sanatçısına sadece ambigram tarzı yazı stili demeniz yeterlidir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Şubat 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
YA ben dövme yaptırcam ama nerde yaptırabilirim konya da oturuyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Şubat 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben bilgisayarıma değişik yazı tipleri indirmek istiyorum ancan indiremiyorum lütfen acil yazrım edin
Alıntı

yazi yazma tipleri

LaDy - avatarı
LaDy
Ziyaretçi
24 Şubat 2010       Mesaj #5
LaDy - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar ben bilgisayarıma değişik yazı tipleri indirmek istiyorum ancan indiremiyorum lütfen acil yazrım edin

Microsoft Windows® işletim sisteminde yazı tiplerini yüklemek hızlı ve kolay bir işlemdir. Yazı tipleri Windows'a yüklendikten sonra Office programlarınızda kullanılabilir.
Internet'ten yüklediğiniz birçok yazı tipi paketi, dosya boyutunu küçültmek ve karşıdan hızlı yüklenmesini sağlamak amacıyla sıkıştırılmış .zip dosyaları içinde olabilir. Böyle .zip biçiminde kaydedilmiş bir yazı tipini karşıdan yüklerseniz, yazı tipinin simgesini çift tıklatıp ekrandaki yönergeleri izleyerek yazı tipini "genişletebilirsiniz".

Yeni yazı tipleri ekleme

1. Microsoft Word veya Microsoft Outlook® gibi tüm açık Windows uygulamalarını kapatın.
  2. Denetim Masası'nda Görünüm ve Temalar'ı tıklatın.Denetim Masası'nın Klasik görünümünü veya Microsoft Windows 2000 kullanıyorsanız, Yazı Tipleri'ni çift tıklatın ve 4. adıma geçin.
  3. Görev bölmesinde, Ayrıca bkz altında Yazı Tipleri'ni tıklatın.Görev bölmesi yerine klasör ağacı görüntüleniyorsa, araç çubuğunda Klasörler'i tıklatın ve Ayrıca bkz altında Yazı Tipleri'ni tıklatın.
  4. Dosya menüsünde Yeni Yazı Tipi Yükle'yi tıklatın.
  5. Sürücü listesinde istediğiniz sürücüyü tıklatın.
  6. Klasörler listesinde, eklemek istediğiniz yazı tiplerini içeren klasörü çift tıklatın.
  7. Yazı tipi listesi'nin altında eklemek istediğiniz yazı tipini tıklatın ve sonra Tamam'ı tıklatın.
Bir kaç site:

dafont.com
1001 Fonts .com
Free Fonts - Free Font Download - Cool Fonts
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Nisan 2012       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
oğlumun ismini koluma döğme yaptırmak istiyorum ama yazı şeklini ps den çıkartamıyorum yardım cı olurmusunuzz?